Klub Leto

Poďte všetci veľkí, malí, voda láka slnko páli. Zabavte sa tancom hrami, veselo vám bude s nami… O fantastickú rodinnú dovolenku sa postará animačný Klub Leto!

Čo je Klub Leto?

Cieľom Klubu Leto je poskytnúť jedinečné a unikátne služby, zaujať a zabaviť celú rodinu, preto sa snažíme všetky aktivity prispôsobiť schopnostiam, možnostiam a veku detí, tínedžerov, ale aj rodičov. Deti sa môžu tešiť na celodennú zábavu a hry, mládež zas na športové turnaje, nových priateľov, či diskotéky pri mesačnom svite. No a pre dospelých sú to zase rôzne formy cvičení a večerné programy.


Animačný Klub Leto vznikol v roku 2001 pod názvom „Klub Markíza“, ako rozšírenie služieb cestovnej kancelárie pre skvalitnenie rodinnej dovolenky. Bol to prvý klub s vlastnými animátormi v ponuke slovenskej cestovnej kancelárie. Kombinácia organizovanej zábavy pre deti a súčasne oddychu pre rodičov zaznamenala obrovský úspech a tak sa každoročne počet klubových hotelov rozširoval. Odvtedy prví detskí dovolenkujúci nášho animačného klubu vyrástli a niektorí z nich sa sami stali animátormi klubu Leto a naopak, z našich animátorov sú teraz rodičia, ktorí si so svojimi ratolesťami radi užívajú animačné aktivity s Klubom Leto. V nadväznosti na úspešné pôsobenie Klubu Markíza sme sa v roku 2016 rozhodli pokračovať v tradícii rodinných dovoleniek pod novým názvom „Klub Leto“. V súčasnosti máme v ponuke viac ako 40 klubových hotelov od Kapverdy až po Omán, v ktorých pôsobí cca 100 animátorov, pripravených urobiť vašu dovolenku nezabudnuteľnou.

Hotely s Klubom Leto

od 691 €
920 € s popl. / dosp. os.
Kalogria Beach Hotel 4*
Obľúbený hotel
od 490 €
714 € s popl. / dosp. os.
Anastasia Beach Hotel 3*+
Rodinná dovolenka
od 358 €
582 € s popl. / dosp. os.
Club Hotel Aguamarina 3*+
Nádherná pláž
od 483 €
707 € s popl. / dosp. os.
Riu Baobab 5*
Exkluzívny rezort
od 1 003 €
1 482 € s popl. / dosp. os.

Výhody Klubu Leto

Najväčšou výhodou Klubu Leto je cenové zvýhodnenie detí pri rodinných dovolenkách. Deti ubytované s dvoma dospelými osobami na základnom lôžku v spoločnej izbe majú ubytovanie na prístelke/zdieľanom lôžku a stravovanie zadarmo a platia len špeciálnu cenu letenky bez ohľadu na dĺžku pobytu.

  1. bohatý animačný program pre deti, tínedžerov a dospelých
  2. profesionálne vyškolení slovenskí animátori
  3. športové zápasy, turnaje a súboje
  4. originálne a exkluzívne aktivity len pre klientov CK Hydrotour
  5. zábavné hry, tematické dni a edukatívne kurzy
  6. kreatívne aktivity a workshopy
  7. večerné programy pre slovenských hostí
  8. darčeky, odmeny a množstvo prekvapení
  9. animačný program 6 x do týždňa

Znelka Klubu Leto

Zaspievajte si našu chytľavú znelku klubu Leto „MÁME RADI LETO“.