O nás

Važení priatelia,

dovoľte sa nám úprimne poďakovať za Vašu priazeň v uplynulej úspešnej jubilejnej 25. sezóne. 
 
Mimoriadne si vážime Vašu dlhodobú lojálnosť k našej značke, ktorá vyplýva z dôvery v služby našej CK. 
 
Našou trvalou ambíciou je každoročne Vám prinášať ponuku atraktívnych destinácií s tradične vynikajúcimi službami ponúkanými v prestížnych hoteloch. 
 
Veľká vďaka je adresovaná všetkým, ktorí rozhodli o našom opakovanom získaní titulu Najserióznejší obchodný partner za rok 2019. Je to pre nás obrovský záväzok pokračovať v spolupráci s renomovanými obchodnými partnermi doma i v zahraničí s cieľom poskytovať Vám najlepšie služby k Vašej maximálnej spokojnosti. 
 
Bude nám cťou, ak Vás osloví naša ponuka v roku 2020. Na základe Vašich pozitívnych ohlasov v jarných mesiacoch opäť lietame do autentickej Gambie a v období október 2019 – máj 2020 do mimoriadne obľúbeného Ománu. Veríme, že sa Vašej obľube budú tešiť i atraktívne destinácie vo vyhľadávaných turistických krajinách – Jordánsko, Turecko, Južný i Severný Cyprus, Grécko, Bulharsko, Taliansko, Španielsko, Kapverdské ostrovy. Do všetkých destinácií opäť dominantne lietame s renomovanou leteckou spoločnosťou Smartwings. 
 
Máme veľkú radosť z rastúceho záujmu o aktivity nášho „Klubu Leto“, v ktorom sme pripravili programy pre všetky vekové kategórie. Predovšetkým naši najmenší cestovatelia sa tešia na „svojich“ animátorov a nových kamarátov.
 
Vážení priatelia, tešíme sa na Vás v našich pobočkách ako aj v partnerských cestovných agentúrach. Všetci Vám želáme vroku 2020 prežiť s Vašimi najbližšími nezabudnuteľné dovolenkové chvíle.
 
S úctou,
 
kolektív CK HYDROTOUR