O nás

Cestovná kancelária HYDROTOUR bola založená v roku 1994.

UVIEDLI SME PRVÍ

Začínali sme s ponukou autokarových zájazdov na vtedy obľúbené Chalkidiki, neskôr nasledovala prvá letecká destinácia – grécke Tolo. Hrdí sme aj na to, že sme na slovenský trh ako prví priniesli zájazdy na ostrov Rodos, potom sme pre našincov otvorili brány do večne slnečného Egypta. Do našej ponuky sme postupne zaradili nádhernú Krétu, Menorku, Marmaris, Peloponéz, Sardíniu, Sicíliu a takisto sme predstavili pre Slovákov takmer neznámu exotickú destináciu – Kapverdy. Všetko dnes už obľúbené letoviská, ktoré sa stali pravidelnou súčasťou ponuky nie len CK Hydrotour.

Začínali sme so stovkami klientov, dnes sa toto číslo pohybuje v desaťtisícoch klientov ročne. Začínali sme s jednou destináciou, dnes ich máme desiatky. Veríme, že neustále rastúci počet verných klientov a stabilní obchodní partneri sú odrazom toho, že naša práca nás naozaj baví a snažíme sa ju robiť dobre.

ZÁRUKA KVALITY

V súčasnosti patrí Hydrotour k jedným z najvýznamnejších touroperátov na Slovensku. Dôkazom je aj získanie certifikátu kvality, ktorý nám udelil najväčší nezávislý server na Slovensku zameraný na recenzie hotelov. Získali sme 1. miesto za najlepšie hodnotenie hotelov sezóny 2014, za čo vďačíme predovšetkým vám, našim cteným klientom, a povzbudzuje nás to v snahe ponúkať výlučne kvalitné hotelové zariadenia, ktorých služby sú zárukou spokojnosti.

O kvalite nami ponúkaných hotelov sa môžete presvedčiť aj na najväčšom svetovom portáli s recenziami hotelov od skutočných cestujúcich – na www.TripAdvisor.com. Naše hotely majú veľmi dobré recenzie a veľa z nich sa pohybuje na popredných priečkach, niektoré sa dokonca stali č. 1 v danej oblasti.

V roku 2013 nás potešil zisk ďalšieho hodnotného ocenenia, s ktorým by sme sa radi pochválili. Bolo to 1. miesto v kategórii Hospodárska – Vedeckotechnická organizácia v rámci III. ročníka internetovej ankety Desať NAJuznávanejších k 20. výročiu Slovenskej republiky, ktorú organizuje Hospodársky klub – neformálno ekonomické fórum.

FILOZOFIA CK HYDROTOUR

Filozofiou našej cestovnej kancelárie je poskytovať najvyššiu kvalitu za prijateľné ceny pre čo najširšiu klientelu v starostlivosti slovensky (česky) hovoriacich delegátov a animátorov. Keďže sa dominantne zameriavame na kvalitnú klubovú dovolenku najmä pre rodiny s deťmi, bolo vytvorenie, dnes už dobre známeho, Klubu Markíza ďalším logickým krokom.

KLUB MARKÍZA SA MENÍ NA KLUB LETO

V nadväznosti na úspešné pôsobenie Klubu Markíza v uplynulých sezónach sme sa rozhodli pokračovať v tradícii rodinných dovoleniek aj v roku 2016, tento krát však top rodinné dovolenky nájdete pod názvom Klub Leto. Hotely z našej ponuky označené logom Klub Leto ponúkajú kvalitnú rodinnú dovolenku obohatenú zábavnými a športovými programami so slovenskými animátormi. Tí majú pripravenú rôznorodú ponuku hier pre deti aj dospelých, pri ktorých nuda skrátka nehrozí. Animátori sa postarajú o zábavný a spoločenský program počas dňa, ako aj večera. A vo väčšine klubových hoteloch dovolenkujú vaše detičky zadarmo.

SME ONLINE

Kompletnú ponuku zájazdov vrátane nami overených hotelov nájdete na stránkach www.hydrotour.sk, kde si zároveň z pohodlia Vášho domova môžete vybrať, objednať a aj zaplatiť vysnívanú dovolenku. Pri rozhodovaní vám budú denne, aj počas víkendov a sviatkov, nápomocné naše milé kolegyne na call centre.

Ak by ste radi obdarovali svojich blízkych, ale neviete čím, radi vás inšpirujeme. Darujte im zážitok v podobe krásnej dovolenky v jednej z obľúbených destinácií. Darčekový poukaz možno vybaviť online, stačí vyplniť meno obdarovaného, zadať požadovanú sumu a zadať objednávku. O všetko ostatné sa my už postaráme.

SME AJ NA FACEBOOKU

A máme pre vás informácie o najbližších odletoch, aktuálnych ponukách spolu s množstvom fotografií z destinácií či už od našich animátorov, alebo priamo od Vás. Podeľte sa s nami o skúsenosti a ohodnoťte Vašu dovolenku s CK Hydrotour. Môžete tu nájsť zaujímavé príspevky našich verných klientov spolu s aktuálnymi informáciami o hoteloch z našej ponuky.

Na Vašu návštevu sa tešíme v pobočkách našej CK ako aj vo všetkých partnerských cestovných agentúrach na celom Slovensku, v ktorých Vám radi poskytnú profesionálne informácie o našich zájazdoch.

S úctou,

kolektív CK HYDROTOUR

MÁME RADI LETO… A VY?