Parkovanie na letisku

Pripravili sme pre Vás prehľad možností parkovania na letiskách počas Vášho dovolenkového pobytu. Parkovné je potrebné si  zakúpiť priamo na letiskách (výnimkou je letisko vo Viedni), naša cestovná kancelária spomínanú službu zatiaľ nezabezpečuje.

Parkovanie na letisku v Bratislave

Letisko M.R. Štefánika v Bratislave je naším hlavným odletovým miestom, z ktorého lietame do všetkých našich dovolenkových destinácií.

Doprava na letisko
Z hlavnej železničnej stanice sa dostanete na letisko autobusom č. 61. Z hlavnej autobusovej stanice Mlynské nivy sa na letisko dostanete autobusom č. 78 (prestup na Bajkalskej ulici na autobus č. 61), alebo trolejbusom č. 205 (prestup na Trnavskej ulici na autobus č. 61). Aktuálne cestovné poriadky nájdete na www.imhd.sk.

Krátkodobé parkovanie
Vyloženie/naloženie cestujúcich na prejazdovej komunikácii pred terminálovým komplexom zadarmo. 15-minútové státie zadarmo je možné na parkovisku pred terminálom (P1) a 5-minútové státie zadarmo na hlavnom letiskovom parkovisku (P2). Krátkodobé parkovanie (P1): 1 hodina 5 €.

Dlhodobé parkovanie

Parkovanie  –  Špeciálna zľava pre klientov CK Hydrotour

Zvýhodnené tarify pre klientov našej cestovnej kancelárie sú nasledovné:
• 6 – 7 dní = 28 €
• 8 -12 dní = 31 €
• 12 – 16 dní = 35 €
Na využitie tejto zľavy je potrebné zaparkovať auto na parkovisku P2, vyzdvihnúť si voucher v stánku Hydrotour na letisku a pri odchode z letiska sa s týmto voucherom a parkovacím lístkom z parkoviska s označením P2 preukázať v parkovacom stánku na parkovisku spoločnosti BTS, kde vykonáte hotovostnú alebo bezhotovostnú platbu.

Tel.kontakt na stálu službu parkoviska: +421 2 3303 6261, +421 904 270 624
V priestore odletovej haly v stánku označenom logom CK HYDROTOUR bude pre prípad potreby k dispozícii reprezentant našej cestovnej kancelárie.

Parkovanie na letisku vo Viedni

Cestovná kancelária Hydrotour ponúka svojim klientom, ktorí si zakúpili letenku alebo zájazd s odletom z Viedne, zvýhodnené 4-dňové a 8-dňové parkovacie karty do poschodových krytých parkovacích domov Parkhaus P3 a Parkhaus P4 na letisku Schwechat .

Kúpou týchto parkovacích kariet ušetríte náklady na parkovanie. Parkovacie domy sú kryté, celoročne strážené a v pešej dostupnosti všetkých letiskových terminálov. Parkovacie domy Parkhaus P3 aj Parkhaus P4 sú prístupné cez elektronické rampy.

Parkovacie karty sú jednorazové, po prvotnom použití už nie je možné vyčerpať nevyužité hodiny ani vrátiť peniaze. V prípade prekročenia parkovacieho času je možné doplatiť zvyšnú čiastku len priamo na letisku. Doplatok je kalkulovaný v parkovacom automate pri odchode z letiska.

Parkhaus P3 / Parkhaus P4

parkovacia karta na 4 dni tj. max 96 hodín                          96 €

parkovacia karta na 8 dní tj. max 192 hodín                      114 €