Zľavy

Leto 2021 – Vysnívané leto

1 Percentuálna zľava (viď konkrétny hotel) zo základnej ceny KAŽDEJ cestujúcej osoby (vrátane detí) pri zaplatení požadovanej zálohy v termíne do skončenia konkrétnej akcie.

2 Pobyt a letecká doprava pre dve deti zadarmo (za deti sa platia len povinné a nepovinné poplatky/ príplatky). Akcia 2 deti zadarmo sa týka detských cenníkových položiek, ktoré sú v cenníkoch na stránke www.hydrotour.sk označené ikonkou „2 DETI ZADARMO“, a platí pri uhradení požadovanej zálohy v termíne do skončenia konkrétnej akcie.

3 Pobyt a letecká doprava pre jedno dieťa zadarmo (za dieťa sa platia len povinné a nepovinné poplatky/príplatky) a polovičná percentuálna zľava (viď konkrétny hotel) pre spolucestujúce osoby. Akcia 1 dieťa zadarmo sa týka detských cenníkových položiek, ktoré sú v cenníkoch na stránke www.hydrotour.sk označené ikonkou „1 DIEŤA ZADARMO“, a platí pri uhradení požadovanej zálohy v termíne do skončenia konkrétnej akcie.

Seniorská zľava 20 EUR pre klienta narodeného pred 31.12.1960 (netýka sa zájazdov realizovaných v mesiacoch júl a august, a zájazdov do Chorvátska).

Doplňujúce informácie k akcii Vysnívané leto

Doplňujúce informácie – Oznámenie o náhradnom zájazde (ďalej len Oznámenie), Dohoda o zmene zmluvy

Dodatočná kumulatívna zľava
Do 30.06.2021 dodatočná kumulatívna zľava +1% na rok 2021


Plná výška zľavy už pri 20% vratnej ZÁLOHE + cena poistenia v prípade jeho dojednania. Platí do 30.6.2021.

Termín úhrady druhej zálohy do výšky 50% z celkovej ceny zájazdu je najneskôr 30 dní pred nástupom na zájazd (Neplatí pre Dohody o náhradnom zájazde, na ktoré sa vzťahuje už len doplatok do plnej ceny zájazdu najneskôr 15 dní pred nástupom na zájazd.).

Termín doplatku do plnej ceny zájazdu je pre všetky typy Zmlúv a Dohôd 15 dní pred nástupom na zájazd.


MOŽNOSŤ BEZPLATNÉHO STORNA ZÁJAZDU až do 30 dní pred nástupom na zájazd.*

*Akcia platí pre nových klientov, ale aj klientov, ktorí už majú objednaný zájazd.

Neplatí pre klientov s Dohodami o náhradnom zájazde, ktorí majú právo požiadať o zrušenie Dohody o náhradnom zájazde so spätnou platnosťou a to najneskôr v lehote do 30 dní pred nástupom na zájazd.

Využitím tohto oprávnenia klienta sa obnoví platnosť pôvodného Oznámenia o náhradnom zájazde alebo Dohody o zmene zmluvy.


Garancia bezplatnej zmeny termínu, destinácie a hotela až do 30 dní pred nástupom na zájazd.

V prípade zmeneného zájazdu sa uplatnia aktuálne cenové podmienky.
Možnosť zmeny mena až do 14 dní pred nástupom na zájazd za poplatok 40 EUR/osoba. Pri zmene viacerých osôb v izbe (pri jednolôžkovej izbe aj pri zmene 1 osoby v izbe) platí táto možnosť len na základe písomného súhlasu CK.

Všetky destinácie LETO 2021

Ponuku hotelov priebežne rozširujeme a aktualizujeme na našej web stránke www.hydrotour.sk