Ste vášnivý plavec? Tieto hotelové bazény sú pre vás ako stvorené

Späť na zoznam 22. apríla, 2024
5 min. čítania
Autor: admin

Zvyknete si na dovolenke zaplávať? Pre cestovateľov, ktorí milujú plávanie a nechcú sa vzdať svojho hobby ani počas dovolenky, sme pripravili prehľad vybraných hotelov s kvalitnými plaveckými bazénmi. Tento zoznam je určený pre tých, ktorí si radi doprajú pár dĺžok v bazéne na osvieženie alebo ako súčasť svojho tréningového režimu.

Kréta – Amirandes

Luxusný Amirandes Grecotel Boutique Resort na Kréte, inšpirovaný vodnými palácmi minojských kráľov, je skutočne jedinečným miestom pre aktívny oddych. Nájdete tu 58 súkromných bazénov a unikátny 50 metrový olympijský bazén s morskou vodou hneď pri pláži. Užite si zaslúžený oddych a neopakovateľnú atmosféru, ktorú vytvára unikátna architektúra, prekrásna subtropická záhrada a služby na najvyššej úrovni.

Kréta – Lyttos Beach

Tento 5-hviezdičkový rezort je obklopený 150-árovou záhradou s viac ako 500 palmami. S desiatimi bazénmi, aquaparkom so šmykľavkami, 21 tenisovými kurtami a štyrmi padelovými kurtami ponúka Lyttos Beach na gréckom ostrove Kréta nekonečné možnosti pre zábavu, šport a relaxáciu.

V roku 2019 rezort otvoril plavecké tréningové centrum s dvoma bazénmi – 10-dráhovým 50m olympijským a 25m tréningovým bazénom.

Lara – Titanic Deluxe

Exkluzívny hotel je postavený priamo v centre obľúbeného letoviska Lara pri peknej pieskovej pláži ocenenej Modrou vlajkou. Titanic Deluxe Lara ponúka hosťom rozsiahlu ponuku bazénov, vrátane vonkajšieho 50 metrového olympijského bazéna.

Belek – Titanic Deluxe Golf

V hoteli Titanic Deluxe Golf Belek v tureckom letovisku Belek je naozaj z čoho vyberať. Nájdete tu desať bazénov, vrátane hlavného 50 metrového olympijského bazéna. Súčasťou rezortu je aj golfové ihrisko a špičkové SPA, čo z neho robí ideálne miesto pre luxusný odpočinok a aktívnu dovolenku.

Belek – Gloria Sports Arena

Najväčšie športové tréningové centrum v Turecku si získalo povesť jedného z najlepších na svete vďaka prvotriednym službám a vynikajúcim podmienkam pre športovcov z celého sveta. 6 800 m² rozľahlý komplex ponúka vybavenie a zázemie pre viac ako 50 športov. 

V rámci plaveckého centra v Gloria Sports Arena nájdete vonkajší olympijský bazén s 10 dráhami plne vyhovujúcimi štandardom FINA s vysokorýchlostným systémom video analýzy, vonkajší bazén so 6 dráhami, potápačský bazén, ako aj krytý olympijský bazén, viacúčelový bazén pre vodné pólo a synchronizované plávanie, či rehabilitačný bazén. 

Omán – Fanar Hotel & Residences 

Luxusný hotelový komplex od známeho talianskeho architekta ponúka jedinečné prepojenie arabskej architektúry s medzinárodnými prvkami. Vychutnajte si dovolenku v rezorte s tromi plážami s jemným pieskom lemovanými palmovým hájom a ochutnajte špeciality rôznych kuchýň vďaka unikátnemu konceptu dine-around. Plavci sa v hoteli Fanar Hotel & Residences 5* môžu tešiť na osviežujúci zážitok v 25 metrovom bazéne, kde si môžu vychutnať úchvatný výhľad na okolitý palmový háj.

Bahrajn – Address Beach Hotel 

Exkluzívny hotelový rezort prestížnej hotelovej siete Address hotels sa nachádza priamo pri nádhernej súkromnej pláži s jemným bielym pieskom. Užite si dovolenku v rezorte s kvalitnými all inclusive službami na jedinečnom mieste, iba 11 km od medzinárodného letiska v novej, modernej a dynamicky sa rozvíjajúcej časti Bahrajnu. Pre milovníkov plávania je v hoteli 25-metrový infinity bazén s krásnym výhľadom na more.

Sicília – Serenusa Village 

Serenusa Village na ostrove Sicília sa nachádza priamo na pieskovej pláži, neďaleko slávneho Údolia chrámov v Agrigente. Rezort disponuje viacerými bazénmi, vrátane plaveckého bazéna s rozmermi 25m x 8m a hĺbkou 130 až 150 cm, ideálneho pre plavcov, ktorí si chcú zachovať svoju plaveckú rutinu. 

Rodos – Eden Roc 

Príjemný hotelový rezort Eden Roc sa nachádza v obľúbenom letovisku Reni Koskinou na ostrove Rodos, priamo pri pieskovo-kamienkovej pláži. Hotel s prvotriednymi službami je obklopený nádhernou subtropickou záhradou. Dominantou hotela je 25-metrový bazén so slanou vodou s nádhernými výhľadmi na Egejské more.

Side – Kumkoy Beach 

Vyhľadávaný rodinný hotelový komplex, známy vynikajúcimi službami sa nachádza v stredisku Kumköy pri nádhernej pieskovej pláži. V blízkosti hotela sa nachádzajú bohaté nákupné možnosti. Užite si nezabudnuteľné dovolenkové zážitky v jednom z najobľúbenejších hotelov v Turecku. Súčasťou hotelového rezortu sú aj rozmanité bazény vrátane 25 metrového vonkajšieho bazéna a vnútorného vyhrievaného, doplneného o aquapark.

27. apríla, 2024
2 min. čítania

Nové termíny do Ománu v predaji

Cestovná kancelária Hydrotour oficiálne spustila predaj nových termínov do fascinujúceho Ománu, kam bude lietať priamo z Bratislavy bez medzipristátia od októbra 2024 až do mája 2025.
18. marca, 2024
9 min. čítania

Kam na dovolenku v máji 2024?

Ak hľadáte inšpiráciu kam vycestovať na dovolenku za teplom v mesiaci máj, máme pre Vás niekoľko tipov na atraktívne destinácie. Tunisko, Omán, Bahrajn alebo Jordánsko – tieto krajiny ponúkajú nezabudnuteľné zážitky a v máji vás uvítajú s príjemným počasím.
7. marca, 2024
5 min. čítania

Kam na exotickú dovolenku v apríli 2024?

S príchodom jari a blížiacou sa Veľkou nocou sa otvárajú dvere do sveta dobrodružstva a nových dovolenkových zážitkov. Ak premýšľate nad exotickou dovolenkou v apríli, určite neprehliadnite fascinujúce destinácie Omán a Bahrajn. Od nádherných pláží až po unikátne miesta, Omán a Bahrajn majú čaro, ktoré si zamilujete.