Prečo sa oplatí rezervovať letnú dovolenku už teraz? Tu je 5 dôvodov

Späť na zoznam 18. decembra, 2023
2 min. čítania
Autor: admin

Plánovanie letnej dovolenky môže byť rovnako vzrušujúce ako samotná dovolenka. Každý rok sa však mnohí z nás ocitnú v situácii, keď nechávajú plánovanie dovolenky na poslednú chvíľu a často zistia, že ich vysnívané destinácie a hotely sú už plne obsadené. Preto je výhodné neodkladať toto rozhodnutie na poslednú chvíľu. A prečo je to tak výhodné? Cestovná kancelária Hydrotour vám prináša 5 dôvodov, prečo sa na letnú dovolenku 2024 oplatí pripraviť práve teraz.

1. Nižšie ceny

Leto 2024 sa môže zdať vzdialené, ale zásada „čím skôr, tým lepšie“ platí vo svete cestovania dvojnásobne. Naša Ultra Top First Moment ponuka do 24. 12. 2023 predstavuje jedinečnú príležitosť využiť výnimočné zľavy a prispôsobiť dovolenku Vašim potrebám. 

Môžete si vybrať zľavu až do 40 %, resp. pobyt pre dve deti úplne zadarmo alebo využiť kombináciu jedného dieťaťa zadarmo a zároveň získať zľavu do 20 %. Využitie zľavy Vám umožní ušetriť nemalú sumu, ktorú môžete potom využiť na ďalšie aktivity a zážitky počas vašej dovolenky.

2. Fixný termín bez starostí

Máte fixný termín dovolenky a nechcete riskovať, že nezoženiete nič výhodné? Limituje vás celozávodná dovolenka alebo školské prázdniny? First Minute rezervácia je zárukou, že nájdete presne to, čo hľadáte a kedy to hľadáte. Bez stresu.

3. Vyššia flexibilita

Včasná rezervácia vám poskytuje nielen lepšie ceny, ale aj viac flexibility. S vratnou zálohou iba 20% a možnosťou bezplatnej zmeny termínu, destinácie a hotela až do 30 dní pred nástupom na zájazd, máte možnosť Vaše plány flexibilne prispôsobiť. Navyše, v prípade zmeny cestujúceho je  poplatok za zmenu len 40 EUR/osoba.

4. Viac možností výberu

Množstvo hotelov je už v priebehu zimných mesiacoch vypredaných. Ak nechcete riskovať, že hotel vo Vašej vysnívanej destinácii nebude k dispozícii, je najlepšie rezerváciu uskutočniť čo najskôr. Toto je obzvlášť dôležité pre rodiny, ktoré hľadajú rodinné izby – tie sú často prvé, ktoré sa vypredávajú. Plánujete letnú dovolenku so skupinou priateľov alebo s rodinou? Včasná rezervácia zvýši šancu, že všetci budete ubytovaní spoločne a v obľúbenej lokalite i hoteli. Last Minute ponuky zriedka pokrývajú potreby čo i len menších skupín, takže včasná rezervácia je tu kľúčová.

5. Plánovanie bez stresu

Bezplatné storno zájazdu až do 30.04.2024 Vám dáva dostatok času na premyslenie a ubezpečenie, že Váš výber je podľa Vašich predstáv.
Naša ponuka pre rok 2024 zahŕňa široký výber atraktívnych destinácií. Tešíme sa, že Vám budeme môcť ponúknuť nezabudnuteľné zážitky v Turecku, na južnom aj severnom Cypre, Grécku, Bulharsku, Španielsku, Jordánsku, Egypte, Taliansku, Bahrajne, Ománe a mnohých ďalších destináciách. Do všetkých destinácií budeme opäť dominantne lietať s renomovanou leteckou spoločnosťou Smartwings z letísk v Bratislave, Košiciach a Poprade.

20. decembra, 2023
< 1 min. čítania

Nová pobočka CK Hydrotour v Bory Mall!

S radosťou oznamujeme, že cestovná kancelária Hydrotour otvára novú pobočku v živom a rušnom prostredí nákupného centra Bory Mall. Tento krok nám umožní byť k Vám ešte bližšie a ponúknuť Vám ešte viac príležitostí pre Vaše cestovateľské dobrodružstvá.
14. decembra, 2023
< 1 min. čítania

Bahrajn s delegátkou Kristýnou

Prinášame Vám nový vlog z našej návštevy kráľovského Bahrajnu 😍 🇧🇭 Bahrajn patrí medzi najmenšie krajiny na svete, no prekvapí Vás svojim bohatstvom na unikátne miesta a zážitky. ✨ Tými najkrajšími miestami Bahrajnského kráľovstva Vás prevedie naša skvelá delegátka Kristýna.
24. novembra, 2023
< 1 min. čítania

Uľahčite si balenie na dovolenku s deťmi s naším checklistom

Cestovanie s deťmi môže byť skvelým dobrodružstvom, ale často so sebou prináša aj určité výzvy – a jednou z nich je balenie. Aby ste si mohli užívať dovolenku bez stresov, je dôležité byť dobre pripravený. Presne preto sme v cestovnej kancelárii Hydrotour v spolupráci so Silviou Škultéty pripravili praktický checklist, ktorý vám uľahčí balenie a zabezpečí, že na nič dôležité nezabudnete.