Nové termíny do Ománu v predaji

Späť na zoznam 27. apríla, 2024
2 min. čítania
Autor: admin

Cestovná kancelária Hydrotour oficiálne spustila predaj nových termínov do fascinujúceho Ománu, kam bude lietať priamo z Bratislavy bez medzipristátia od októbra 2024 až do mája 2025.

Najväčšími dovolenkovými lákadlami Ománu sú nekončiace sa pláže s jemným bielym pieskom, vynikajúce all inclusive služby hotelových rezortov, tyrkysová voda Indického oceánu a dokonalá dovolenková atmosféra.

Hosťom budú k dispozícii obľúbené hotelové rezorty Fanar Hotel & Residences 5* a Salalah Rotana Resort 5* s kvalitnými all inclusive službami v rámci konceptu dine-around a nádhernými plážami s jemným bielym pieskom.

O program pre deti i dospelých sa budú starať slovensky hovoriaci animátori cestovnej kancelárie Hydrotour, ktorí spolu so skúsenými delegátmi budú hosťom permanentne k dispozícii.

Novinkou sezóny je novopostavený hotelový rezort The Club by Fanar 5* zariadený v exkluzívnom BOHO štýle, ktorého dominantou je nádherná piesková pláž. Hotelový rezort je súčasťou unikátneho komplexu Hawana. Jedinečné dovolenkové prostredie vytvárajú moderný infinity bazén, reštaurácia priamo pri pláži a dizajnový bar. Vychutnajte si špeciality rôznych kuchýň vďaka unikátnemu konceptu dine-around.

Dovolenkujúci si môžu užiť fascinujúce výlety plné zážitkov. Zažite s nami magické prenocovanie v púšti, spoznajte panenskú prírodu Ománu – hory, gejzíry, oázy, skalnatú púšť, či pláž Fazayah, ktorá je považovaná za jednu z najkrajších pláží Arabského polostrova alebo si vychutnajte plavbu s delfínmi.

22. apríla, 2024
5 min. čítania

Ste vášnivý plavec? Tieto hotelové bazény sú pre vás ako stvorené

Zvyknete si na dovolenke zaplávať? Pre cestovateľov, ktorí milujú plávanie a nechcú sa vzdať svojho hobby ani počas dovolenky, sme pripravili prehľad vybraných hotelov s kvalitnými plaveckými bazénmi. Tento zoznam je určený pre tých, ktorí si radi doprajú pár dĺžok v bazéne na osvieženie alebo ako súčasť svojho tréningového režimu.
18. marca, 2024
9 min. čítania

Kam na dovolenku v máji 2024?

Ak hľadáte inšpiráciu kam vycestovať na dovolenku za teplom v mesiaci máj, máme pre Vás niekoľko tipov na atraktívne destinácie. Tunisko, Omán, Bahrajn alebo Jordánsko – tieto krajiny ponúkajú nezabudnuteľné zážitky a v máji vás uvítajú s príjemným počasím.
7. marca, 2024
5 min. čítania

Kam na exotickú dovolenku v apríli 2024?

S príchodom jari a blížiacou sa Veľkou nocou sa otvárajú dvere do sveta dobrodružstva a nových dovolenkových zážitkov. Ak premýšľate nad exotickou dovolenkou v apríli, určite neprehliadnite fascinujúce destinácie Omán a Bahrajn. Od nádherných pláží až po unikátne miesta, Omán a Bahrajn majú čaro, ktoré si zamilujete.