Letné dovolenky 2024 v predaji

Späť na zoznam 22. októbra, 2023
2 min. čítania
Autor: admin

Vážení priatelia,

dovoľte nám vyjadriť srdečnú vďaku za Vašu priazeň v uplynulej úspešnej sezóne.

Našou trvalou ambíciou je každoročne Vám prinášať ponuku atraktívnych destinácií s tradične vynikajúcimi službami ponúkanými v hoteloch prestížnych medzinárodných značiek.

Bude nám cťou, ak Vás osloví naša ponuka na rok 2024. Na základe Vašich pozitívnych ohlasov budeme v období október 2023 – máj 2024 lietať do fascinujúceho Ománu a od októbra 2023 ako i v priebehu roka 2024 do exkluzívnej novinky – kráľovského Bahrajnu. Veríme, že sa Vašej obľube budú tešiť i atraktívne destinácie vo vyhľadávaných turistických krajinách – Jordánsko, Turecko, Južný Cyprus, Severný Cyprus, Egypt, Grécko, Bulharsko, Taliansko, Španielsko, Kapverdské ostrovy, Tunisko a ďalšie. Do všetkých destinácií budeme opäť dominantne lietať s renomovanou leteckou spoločnosťou Smartwings z letísk v Bratislave, Košiciach a Poprade.

Máme veľkú radosť z rastúceho záujmu o aktivity nášho animačného tímu “Klub Leto”, v ktorom sa naši animátori postarajú o zábavu detí i dospelých.

Vážení priatelia,

tešíme sa na Vás v našich pobočkách ako aj v partnerských cestovných agentúrach. Všetci Vám želáme v roku 2024 prežiť s Vašimi najbližšími nezabudnuteľné dovolenkové chvíle.

S úctou,

Kolektív CK HYDROTOUR

27. apríla, 2024
2 min. čítania

Nové termíny do Ománu v predaji

Cestovná kancelária Hydrotour oficiálne spustila predaj nových termínov do fascinujúceho Ománu, kam bude lietať priamo z Bratislavy bez medzipristátia od októbra 2024 až do mája 2025.
22. apríla, 2024
5 min. čítania

Ste vášnivý plavec? Tieto hotelové bazény sú pre vás ako stvorené

Zvyknete si na dovolenke zaplávať? Pre cestovateľov, ktorí milujú plávanie a nechcú sa vzdať svojho hobby ani počas dovolenky, sme pripravili prehľad vybraných hotelov s kvalitnými plaveckými bazénmi. Tento zoznam je určený pre tých, ktorí si radi doprajú pár dĺžok v bazéne na osvieženie alebo ako súčasť svojho tréningového režimu.
18. marca, 2024
9 min. čítania

Kam na dovolenku v máji 2024?

Ak hľadáte inšpiráciu kam vycestovať na dovolenku za teplom v mesiaci máj, máme pre Vás niekoľko tipov na atraktívne destinácie. Tunisko, Omán, Bahrajn alebo Jordánsko – tieto krajiny ponúkajú nezabudnuteľné zážitky a v máji vás uvítajú s príjemným počasím.