Letné dovolenky 2024 v predaji

Späť na zoznam 22. októbra, 2023
< 1 min. čítania
Autor: admin

Vážení priatelia,

dovoľte nám vyjadriť srdečnú vďaku za Vašu priazeň v uplynulej úspešnej sezóne.

Našou trvalou ambíciou je každoročne Vám prinášať ponuku atraktívnych destinácií s tradične vynikajúcimi službami ponúkanými v hoteloch prestížnych medzinárodných značiek.

Bude nám cťou, ak Vás osloví naša ponuka na rok 2024. Na základe Vašich pozitívnych ohlasov budeme v období október 2023 – máj 2024 lietať do fascinujúceho Ománu a od októbra 2023 ako i v priebehu roka 2024 do exkluzívnej novinky – kráľovského Bahrajnu. Veríme, že sa Vašej obľube budú tešiť i atraktívne destinácie vo vyhľadávaných turistických krajinách – Jordánsko, Turecko, Južný Cyprus, Severný Cyprus, Egypt, Grécko, Bulharsko, Taliansko, Španielsko, Kapverdské ostrovy a ďalšie. Do všetkých destinácií budeme opäť dominantne lietať s renomovanou leteckou spoločnosťou Smartwings z letísk v Bratislave, Košiciach a Poprade.

Máme veľkú radosť z rastúceho záujmu o aktivity nášho animačného tímu “Klub Leto”, v ktorom sa naši animátori postarajú o zábavu detí i dospelých.

Vážení priatelia,

tešíme sa na Vás v našich pobočkách ako aj v partnerských cestovných agentúrach. Všetci Vám želáme v roku 2024 prežiť s Vašimi najbližšími nezabudnuteľné dovolenkové chvíle.

S úctou,

Kolektív CK HYDROTOUR

24. novembra, 2023
< 1 min. čítania

Uľahčite si balenie na dovolenku s deťmi s naším checklistom

Cestovanie s deťmi môže byť skvelým dobrodružstvom, ale často so sebou prináša aj určité výzvy – a jednou z nich je balenie. Aby ste si mohli užívať dovolenku bez stresov, je dôležité byť dobre pripravený. Presne preto sme v cestovnej kancelárii Hydrotour v spolupráci so Silviou Škultéty pripravili praktický checklist, ktorý vám uľahčí balenie a zabezpečí, že na nič dôležité nezabudnete.
22. júna, 2023
< 1 min. čítania

Kráľovský BAHRAJN od októbra priamo z Bratislavy.

Cestovná kancelária Hydrotour prináša slovenským dovolenkujúcim novú exotickú destináciu – kráľovský Bahrajn. Priame nonstop lety z Bratislavy do Bahrajnu trvajú iba 5 hodín a štartujú už od októbra 2023.
21. februára, 2023
2 min. čítania

Dovolenka v marci 2023 – Omán, Senegal, Kapverdy

Láka Vás slnečné dovolenkové počasie, oddych v tieni paliem a prechádzky po jemnom bielom piesku, no nechce sa Vám čakať do leta? Vyberte sa s nami na dovolenku do jednej z týchto obľúbených exotických destinácií už v marci.