Kde dovolenkovať v apríli, v máji a v júni 2022?

Späť na zoznam 1. apríla, 2022
3 min. čítania
Autor: admin

Láka Vás rodinná dovolenka v teple, no nechce sa Vám čakať až do leta? Ak hľadáte inšpiráciu kam vycestovať za teplom v mesiacoch apríl, máj a jún, máme pre Vás niekoľko tipov na lákavé destinácie.

Apríl 2022 Máj 2022 Jún 2022

Dovolenka v apríli a v máji 2022

Aj keď teploty na Slovensku sa už pomaly šplhajú hore, do leta ostáva ešte niekoľko mesiacov. Ak si chcete skrátiť čakanie na teplo únikom za horúcimi slnečnými lúčmi, vycestovať môžete napríklad do exotického Ománu či Senegalu.

Senegal – top novinka 2022

Ak je pre Vás zima už príliš dlhá, zohriať sa môžete aj v exotickom Senegale. Do našej ponuky sme zaradili túto top novinku roku 2022, perlu západnej Afriky. Vychutnajte si nádhernú pieskovú pláž exkluzívneho a moderného hotela RIU Baobab 5*, horúce slnečné lúče, rozmanitú kultúru a množstvo nezabudnuteľných zážitkov pre celú rodinu, ktoré so sebou táto krajina prináša. Do Senegalu lietame nonstop z Bratislavy od apríla do júla 2022

Senegal – kúzelná krajina s milými a dobrosrdečnými ľuďmi, kilometrami rozprávkových pieskových pláží lemovaných palmami a nádhernými scenériami saván s posvätným stromom baobab. Senegal je fascinujúca perla západnej Afriky, v ktorej sa nové letiská a rozširujúca dialničná sieť striedajú s autentickou krajinou a životom. K čoraz väčšej popularite Senegalu prispieva i rýchlo sa rozvíjajúci turizmus s novými kvalitnými hotelmi postavenými na unikátnych plážach. Svetoznámou sa krajina stala i vďaka populárnej medzinárodnej Rallye Dakar.

Hotel RIU Baobab 5*, Pointe Sarene, Senegal
Hotel RIU Baobab 5*

Čo Vás čaká na dovolenke v Senegale?

✔  nezabudnuteľná exotická dovolenka v srdci Afriky

✔  nový moderný hotel RIU Baobab 5* s exkluzívnymi all inclusive službami a unikátnou plážou s jemným pieskom

✔  množstvo zábavy pre deti aj dospelých počas celého dňa

✔  jedna z najpestrejších a najchutnejších kuchýň v Afrike

✔  jedinečné zážitkové výlety na nádherné miesta ako Bandia Safari, rozprávkovo-ružové jazero, umelecké hlavné mesto Dakar, čarovný ostrov mušlí a iné

✔  skúsený delegát, ktorý Vám bude k dispozícii 24 hodín denne

✔  animátori Klubu Leto a maskot Hydráčik, ktorí sa postarajú o Váš športový a kultúrny dovolenkový program

✔ Senegal je vďaka tropickej klíme a príjemnej teplote mora i vzduchu vhodný na návštevu po celý rok. Priemerná ročná teplota vzduchu dosahuje 30-32 stupňov v závislosti od ročného obdobia.

Omán – Karibik orientu

Nové termíny do Ománu 👉 29.4. – 3.6. každý piatok priamo z BA

Váš obrovský záujem nám nedal spávať a pridali sme ďalšie termíny, aby sme Vám mohli splniť Vaše dovolenkové sny. V ponuke nájdete obľúbený hotel Fanar Hotel & Residences 5*, k dispozícii aj dvojtýždňové pobyty.

Turistami doposiaľ ešte príliš neobjavená fascinujúca krajina na Arabskom polostrove ukrýva množstvo prírodných pokladov, vďaka čomu jej bolo udelené aj ocenenie World Travel Awards za najlepšiu prírodnú destináciu roku 2021. Rozľahlé pláže s tým najjemnejším bielym pieskom a možnosť pozorovať úchvatné západy slnka priamo z mól hotelov Fanar Hotel & Residences 5* a Salalah Rotana Resort 5* sú zárukou dovolenky, ktorá vám navždy ostane v pamäti.

Čo Vás čaká na dovolenke v Ománe?

✔ exkluzívne hotely Salalah Rotana Resort 5* a Fanar Hotel & Residences 5* s kvalitnými službami all inclusive

✔  zaslúžený oddych na nádherných pieskových plážach s jemným pieskom

✔  skúsený delegát, ktorý Vám bude počas pobytu 24h k dispozícii

✔  animátori Klubu Leto a maskot Hydráčik sa radi postarajú o Váš športový a kultúrny dovolenkový program

✔ fascinujúce výlety plné zážitkov, napr. magické prenocovanie v púšti, plavba s delfínmi, alebo spoznávanie najkrajších miest Ománu.

Dovolenka v júni 2022

Okrem Senegalu začíname v júni lietať aj do všetkých letných destinácií. Nájdete medzi nimi mnoho obľúbených a stálych oblastí v Turecku a Grécku, ku ktorým sme vďaka veľkému záujmu opätovne pridali ešte napríklad nádherne zelený turecký Dalaman, Jordánsko plné zážitkov, hit sezóny 2022 Menorku s nádhernou nedotknutou prírodou, Severný Cyprus s luxusnými hotelovými rezortmi ako Kaya Artemis Resort & Casino 5* a mnoho ďalších.

8. októbra, 2022
3 min. čítania

Naša cesta na ostrov Boa Vista

Len niekoľko kilometrov od najzápadnejšieho cípu kontinentálnej Afriky, od exotického Senegalu, sa nachádza malé súostrovie, ktoré sa pýši jedinečným prírodným bohatstvom. Okrem iného sa o Kapverdských ostrovoch hovorí ako o mieste s jednými z najkrajších pláží na svete. My sme sa na jeden z týchto ostrovov, konkrétne ostrov Boa Vista, vybrali, aby sme sa presvedčili, či to tak skutočne je.
30. septembra, 2022
< 1 min. čítania

Kapverdy, Senegal a Omán od októbra z Bratislavy

Slovenskí dovolenkári budú mať možnosť letieť s cestovnou kanceláriou Hydrotour od októbra až do mája priamo z Bratislavy až do 3 exotických destinácií.
22. augusta, 2022
< 1 min. čítania

Potulky Menorkou s Luckou – podcast Dovolenkovanie

Zoženiete na Menorke jednoduchšie sangríu alebo gin? Aké všetky národy sa podpísali na dnešnej kultúre ostrova? Ktoré miesta si tu počas dovolenky určite nesmiete nechať ujsť?