Predstavenie hotelovej siete RIU

Späť na zoznam 8. februára, 2023
2 min. čítania
Autor: admin

Prestížna hotelová sieť RIU si získava srdcia ľudí už niekoľko desaťročí. Moderné hotely a ich exkluzívne all inclusive služby lákajú turistov až do 20 krajín sveta. Vedeli ste, že v niektorých z nich môžete stráviť nezabudnuteľnú dovolenku aj s CK Hydrotour?

Medzinárodná hotelová sieť RIU bola založená v roku 1953 na Malorke ako malý rodinný dovolenkový biznis. V 70. rokoch sieť expandovala na Kanárske ostrovy a začiatkom 90. rokov do Karibiku. Po 70 rokoch svojej existencie sieť aj naďalej ostáva rodinným biznisom vlastneným súrodencami Carmen a Luis Riu, no pýši sa už 100 hotelmi v 20 krajinách po celom svete. Najnovším prírastkom je hotel Riu Baobab 5* v Senegale.

Oddýchnite si v RIU rezortoch v exotike

V našej ponuke nájdete rezorty siete RIU na Kapverdských ostrovoch a v Senegale. Oddych v lúčoch horúceho afrického slnka nikdy nebol lepším. Kam sa s nami môžete vydať do RIU rezortov?

Senegal

Riu Baobab 5*

Vydajte sa za africkým dobrodružstvom do Senegalu. Riu Baobab, situovaný v oblasti Pointe Sarène, je najmladším prírastkom medzi rezortmi siete RIU. Moderný hotel otvoril svoje brány v apríli a okrem kvalitných služieb vrátane SPA disponuje aj aquaparkom a detským vodným svetom. Dovolenka na tomto mieste je výborným spôsobom ako sa oboznámiť s históriou a kultúrou afrického kontinentu, napríklad návštevou miest akými sú Dakar, ostrov Gorée, ostrov mušlí Fadiouth a iné.

RIU Baobab 5*, Senegal, dovolenka s CK Hydrotour
RIU Baobab 5*, Senegal

Kapverdské ostrovy

Riu Touareg 5*

Obľúbený rodinný hotel sa nachádza v južnej časti ostrova Boa Vista na širokej pláži Lacacão. Okrem svojej pestrej vybavenosti, ktorá zahŕňa okrem mnohých barov a reštaurácií aj SPA, výtvarný ateliér a detský klub, si hotel získava dovolenkujúcich vďaka svojmu krásne zelenému areálu, kde vás vôňa kvetov bude sprevádzať na každom kroku. Vďaka tomu, že hotel je jediným v južnej časti ostrova Boa Vista, si tu môžete vychutnať skutočne ničím nerušený oddych po celý rok.

Hotel Riu Touareg, Boa Vista, Kapverdy - Dovolenka s CK Hydrotour
RIU Touareg 5*, Boa Vista, Kapverdy

Riu Karamboa Adults Only 5*


Hotel Riu Karamboa na ostrove Boa Vista víta dovolenkujúcih opätovne od otóbra 2022 po tom, ako prešiel komplexnou rekonštrukciou. Okrem nových moderných priestorov, zeleného areálu a luxusných izieb, je novinkou otvorenie hotela v koncepte Adults Only, teda že dovolenkovať tu môžu iba hostia starší ako 18 rokov. Rezortu teraz prislúcha aj nový aquapark, v ktorom si môžete počas dovolenky užiť množstvo zábavy. Nachádza sa len päť minút cesty od letiska a približne desať minút cesty od hlavného mesta ostrova Sal Rei.

Hotel Riu Karamboa, Boa Vista, Kapverdy - Dovolenka s CK Hydrotour
RIU Karamboa 5*, Boa Vista, Kapverdy

Riu Palace Boa Vista 5*


Hneď vedľa hotela Riu Karamboa sa nachádza aj Riu Palace, ktorý ponúka ešte exkluzívnejšie služby. Jedná sa o moderný rodinný hotel, situovaný neďaleko hlavného mesta ostrova Sal Rei. Po rekonštrukcii hotela Riu Karamboa môžu hostia Riu Palace Boa Vista využívať nový aquapark a taktiež vodný svet pre deti.

RIU Palace Boa Vista 5*, Kapverdy, dovolenka s CK Hydrotour
RIU Palace Boa Vista 5*, Kapverdy

Riu Palace Santa Maria 5*

Okrem Boa Visty sa počas letných mesiacov vydať aj na ostrov Sal. Novopostavený hotel Riu Palace Santa Maria 5* sa nachádza priamo pri najkrajšej pláži na ostrove Sal, Ponta do Sinó v letovisku Santa Maria.

Riu Cabo Verde 5*

Moderný rezort Cabo Verde 5* na ostrove SAL víta len dospelých dovolenkujúcich starších ako 18 rokov. Nachádza sa priamo pri nádhernej pláži s jemným bielym pieskom a len 1,5 kilometra od mesta Santa María, kde si môžete vychutnať skvelý čas osviežením sa v jednom z množstva reštaurácií a barov. Rezort susedí s hotelom Riu Funana 5*.

Riu Funana 5*

Obľúbený hotel sa nachádza v blízkosti nádhernej pláži s jemným bielym pieskom taktiež v južnej časti ostrova Sal, neďaleko mesta Santa María.

20. decembra, 2023
< 1 min. čítania

Nová pobočka CK Hydrotour v Bory Mall!

S radosťou oznamujeme, že cestovná kancelária Hydrotour otvára novú pobočku v živom a rušnom prostredí nákupného centra Bory Mall. Tento krok nám umožní byť k Vám ešte bližšie a ponúknuť Vám ešte viac príležitostí pre Vaše cestovateľské dobrodružstvá.
18. decembra, 2023
2 min. čítania

Prečo sa oplatí rezervovať letnú dovolenku už teraz? Tu je 5 dôvodov

Plánovanie letnej dovolenky môže byť rovnako vzrušujúce ako samotná dovolenka. Každý rok sa však mnohí z nás ocitnú v situácii, keď nechávajú plánovanie dovolenky na poslednú chvíľu a často zistia, že ich vysnívané destinácie a hotely sú už plne obsadené. Preto je výhodné neodkladať toto rozhodnutie na poslednú chvíľu. A prečo je to tak výhodné? Cestovná kancelária Hydrotour vám prináša 5 dôvodov, prečo sa na letnú dovolenku 2024 oplatí pripraviť práve teraz.
14. decembra, 2023
< 1 min. čítania

Bahrajn s delegátkou Kristýnou

Prinášame Vám nový vlog z našej návštevy kráľovského Bahrajnu 😍 🇧🇭 Bahrajn patrí medzi najmenšie krajiny na svete, no prekvapí Vás svojim bohatstvom na unikátne miesta a zážitky. ✨ Tými najkrajšími miestami Bahrajnského kráľovstva Vás prevedie naša skvelá delegátka Kristýna.