Bahrajn s delegátkou Kristýnou

Späť na zoznam 14. decembra, 2023
2 min. čítania
Autor: admin

Prinášame Vám nový vlog z našej návštevy kráľovského Bahrajnu 😍 🇧🇭 Bahrajn patrí medzi najmenšie krajiny na svete, no prekvapí Vás svojim bohatstvom na unikátne miesta a zážitky. ✨ Tými najkrajšími miestami Bahrajnského kráľovstva Vás prevedie naša skvelá delegátka Kristýna.

K čoraz väčšej popularite Bahrajnu prispievajú nové exkluzívne rezorty, postavené pri nádherných plážach s tyrkysovým morom a jemným bielym pieskom. 🌴 Atraktivitu kráľovstva umocňujú výlety k rozprávkovým plážam, na fascinujúce miesta opradené slávnou históriou ostrova, neobjavené prírodné skvosty či návšteva neprebánanej Saudskej Arábie. Bahrajn sa stal svetoznámym vďaka unikátnemu okruhu Formuly 1, ktorý nájdete v srdci bahrajnskej púšte. Návštevníkov láka aj takzvaný “miznúci ostrov” Jarada, ktorý zaslúžene nesie označenie bahrajnské Maldivy. 💙 Toto všetko na Vás čaká iba 5 hodín priamym letom z Bratislavy. ✈️ Tešíme sa na Vás v Bahrajne! 😊

Timeline vlog Bahrajn:

0:00 Intro

0:24 Bahrajnské Maldivy, ostrov Jarada

1:33 Mešita Al Fateh

2:35 pevnosť Qal’at al-Bahrain

3:59 Národné múzeum

5:25 Medzinárodný okruh F1 v Bahrajne

6:15 Saudská Arábia

7:35 záver

5. júna, 2024
2 min. čítania

Do exkluzívneho QATARU s CK Hydrotour od septembra priamo z Bratislavy

Cestovná kancelária Hydrotour prináša slovenským dovolenkujúcim novú exotickú destináciu – exkluzívny QATAR. Priame nonstop lety z Bratislavy do Qataru trvajú iba 5 hodín a štartujú už od septembra 2024.
27. apríla, 2024
2 min. čítania

Nové termíny do Ománu v predaji

Cestovná kancelária Hydrotour oficiálne spustila predaj nových termínov do fascinujúceho Ománu, kam bude lietať priamo z Bratislavy bez medzipristátia od októbra 2024 až do mája 2025.
22. apríla, 2024
5 min. čítania

Ste vášnivý plavec? Tieto hotelové bazény sú pre vás ako stvorené

Zvyknete si na dovolenke zaplávať? Pre cestovateľov, ktorí milujú plávanie a nechcú sa vzdať svojho hobby ani počas dovolenky, sme pripravili prehľad vybraných hotelov s kvalitnými plaveckými bazénmi. Tento zoznam je určený pre tých, ktorí si radi doprajú pár dĺžok v bazéne na osvieženie alebo ako súčasť svojho tréningového režimu.