Bahrajn s delegátkou Kristýnou

Späť na zoznam 14. decembra, 2023
< 1 min. čítania
Autor: admin

Prinášame Vám nový vlog z našej návštevy kráľovského Bahrajnu 😍 🇧🇭 Bahrajn patrí medzi najmenšie krajiny na svete, no prekvapí Vás svojim bohatstvom na unikátne miesta a zážitky. ✨ Tými najkrajšími miestami Bahrajnského kráľovstva Vás prevedie naša skvelá delegátka Kristýna.

K čoraz väčšej popularite Bahrajnu prispievajú nové exkluzívne rezorty, postavené pri nádherných plážach s tyrkysovým morom a jemným bielym pieskom. 🌴 Atraktivitu kráľovstva umocňujú výlety k rozprávkovým plážam, na fascinujúce miesta opradené slávnou históriou ostrova, neobjavené prírodné skvosty či návšteva neprebánanej Saudskej Arábie. Bahrajn sa stal svetoznámym vďaka unikátnemu okruhu Formuly 1, ktorý nájdete v srdci bahrajnskej púšte. Návštevníkov láka aj takzvaný “miznúci ostrov” Jarada, ktorý zaslúžene nesie označenie bahrajnské Maldivy. 💙 Toto všetko na Vás čaká iba 5 hodín priamym letom z Bratislavy. ✈️ Tešíme sa na Vás v Bahrajne! 😊

Timeline vlog Bahrajn:

0:00 Intro

0:24 Bahrajnské Maldivy, ostrov Jarada

1:33 Mešita Al Fateh

2:35 pevnosť Qal’at al-Bahrain

3:59 Národné múzeum

5:25 Medzinárodný okruh F1 v Bahrajne

6:15 Saudská Arábia

7:35 záver

20. decembra, 2023
< 1 min. čítania

Nová pobočka CK Hydrotour v Bory Mall!

S radosťou oznamujeme, že cestovná kancelária Hydrotour otvára novú pobočku v živom a rušnom prostredí nákupného centra Bory Mall. Tento krok nám umožní byť k Vám ešte bližšie a ponúknuť Vám ešte viac príležitostí pre Vaše cestovateľské dobrodružstvá.
18. decembra, 2023
2 min. čítania

Prečo sa oplatí rezervovať letnú dovolenku už teraz? Tu je 5 dôvodov

Plánovanie letnej dovolenky môže byť rovnako vzrušujúce ako samotná dovolenka. Každý rok sa však mnohí z nás ocitnú v situácii, keď nechávajú plánovanie dovolenky na poslednú chvíľu a často zistia, že ich vysnívané destinácie a hotely sú už plne obsadené. Preto je výhodné neodkladať toto rozhodnutie na poslednú chvíľu. A prečo je to tak výhodné? Cestovná kancelária Hydrotour vám prináša 5 dôvodov, prečo sa na letnú dovolenku 2024 oplatí pripraviť práve teraz.
24. novembra, 2023
< 1 min. čítania

Uľahčite si balenie na dovolenku s deťmi s naším checklistom

Cestovanie s deťmi môže byť skvelým dobrodružstvom, ale často so sebou prináša aj určité výzvy – a jednou z nich je balenie. Aby ste si mohli užívať dovolenku bez stresov, je dôležité byť dobre pripravený. Presne preto sme v cestovnej kancelárii Hydrotour v spolupráci so Silviou Škultéty pripravili praktický checklist, ktorý vám uľahčí balenie a zabezpečí, že na nič dôležité nezabudnete.