Nové nákupné centrum Marassi Galleria v Bahrajne privítalo prvých návštevníkov

Späť na zoznam 23. februára, 2024
2 min. čítania
Autor: admin

Dlho očakávané nákupné centrum Marassi Galleria v Bahrajne privítalo prvých návštevníkov. Pri slávnostnom otvorení novej ikony nákupného a zábavného sveta v Bahrajne nechýbal ani samotný korunný princ Bahrajnu – Salman bin Hamad Al Khalifa.

Hostia luxusných hotelov Vida Beach Resort Marassi Al Bahrain 5* a Address Beach Resort Bahrain 5* sa môžu tešiť na priamy vstup do nového obchodného centra postaveného spoločnosťou Emaar, ktorá vybudovala aj známy Dubai Mall, najväčšie obchodné centrum na svete. ✨


Najväčšie nákupné centrum v Bahrajne s prémiovou lokalitou na najdlhšej pláži Bahrajnu, v srdci unikátneho projektu Marassi Al Bahrain, sa rozprestiera na ploche neuveriteľných 115 000 m2. 🛍️ Nákupné centrum ponúka návštevníkom integrovaný zážitok z nakupovania, gastronómie a zábavy. Marassi Galleria sa môže pochváliť širokou škálou až 450 obchodov, vrátane luxusných medzinárodných značiek. Návštevníci sa môžu tešiť na najväčšie vnútorné akvárium v Bahrajne, zábavný park a najmodernejší komplex kinosál.

Rodiny s deťmi čaká v obchodnom mega komplexe špeciálna rodinná zóna s množstvom atrakcií pre deti aj dospelých, ako sú herné zóny, detské ihriská a mnoho ďalších možností na trávenie voľného času. Návštevníci sa môžu prejsť po modernej promenáde na pláži s reštauráciami a kaviarňami alebo si užiť nádherné výhľady na modernú panorámu mesta Manáma priamo zo strechy galérie Marassi.

18. marca, 2024
9 min. čítania

Kam na dovolenku v máji 2024?

Ak hľadáte inšpiráciu kam vycestovať na dovolenku za teplom v mesiaci máj, máme pre Vás niekoľko tipov na atraktívne destinácie. Tunisko, Omán, Bahrajn alebo Jordánsko – tieto krajiny ponúkajú nezabudnuteľné zážitky a v máji vás uvítajú s príjemným počasím.
7. marca, 2024
5 min. čítania

Kam na exotickú dovolenku v apríli 2024?

S príchodom jari a blížiacou sa Veľkou nocou sa otvárajú dvere do sveta dobrodružstva a nových dovolenkových zážitkov. Ak premýšľate nad exotickou dovolenkou v apríli, určite neprehliadnite fascinujúce destinácie Omán a Bahrajn. Od nádherných pláží až po unikátne miesta, Omán a Bahrajn majú čaro, ktoré si zamilujete.
6. marca, 2024
2 min. čítania

4 zaujímavosti o delfínoch v Ománe

Salalah, nádherná perla Ománu, je miestom, kde sa stretávajú nekonečné pláže s azúrovými vodami Indického oceánu. Vďaka unikátnej pobrežnej lokalite je toto miesto ideálne na pozorovanie delfínov v ich prirodzenom prostredí. Svet delfínov je fascinujúcejší ako sme si mysleli. Vedeli ste že niektoré delfíny dokážu vyskočiť až do výšky 6 metrov? Tu sú 4 zaujímavé fakty, ktoré ste o ománskych delfínoch pravdepodobne nevedeli.