Potulky Menorkou s Luckou – podcast Dovolenkovanie

Späť na zoznam 22. augusta, 2022
< 1 min. čítania
Autor: admin

Zoženiete na Menorke jednoduchšie sangríu alebo gin? Aké všetky národy sa podpísali na dnešnej kultúre ostrova? Ktoré miesta si tu počas dovolenky určite nesmiete nechať ujsť?

Delegátka Lucka nás v tejto epizóde podcastu zobrala na potulky španielskym ostrovom Menorka a počas tejto cesty zodpovedala nielen tieto otázky. Vydajte sa spoločne s ňou objaviť krásne zákutia Menorky, ktorá je vďaka svojej unikátnej a nedotknutej prírode biosférickou rezerváciou UNESCO. A vďaka jedinečnému pokoju, ktorý tu nájdete, aj perfektnou dovolenkovou destináciou.

1:56 Po prvýkrát na Menorke

2:37 Čo robí Menorku unikátnou

4:26 Aký je rozdiel medzi Menorkou a Andalúziou

5:52 Akými jazykmi sa tu dorozumiete

6:47 Čo Lucku priviedlo na Menorku

7:31 Obľúbené miesta na ostrove

10:18 Miesta, ktoré na Menorke nezmeškať

13:20 Podmorský svet

14:09 Čím je špecifická miestna gastronómia

16:25 Vplyvy akých národov nájdete na ostrove

17:48 Sezóna 2022 na Menorke a hotely

25:27 Pešo okolo Menorky po Camí de Cavalls

27:29 Ako si najlepšie užiť 8 dní na Menorke

24. novembra, 2023
< 1 min. čítania

Uľahčite si balenie na dovolenku s deťmi s naším checklistom

Cestovanie s deťmi môže byť skvelým dobrodružstvom, ale často so sebou prináša aj určité výzvy – a jednou z nich je balenie. Aby ste si mohli užívať dovolenku bez stresov, je dôležité byť dobre pripravený. Presne preto sme v cestovnej kancelárii Hydrotour v spolupráci so Silviou Škultéty pripravili praktický checklist, ktorý vám uľahčí balenie a zabezpečí, že na nič dôležité nezabudnete.
22. októbra, 2023
< 1 min. čítania

Letné dovolenky 2024 v predaji

Predaj letnej sezóny 2024 je oficiálne zahájený. Veríme, že sa Vašej obľube budú tešiť i atraktívne destinácie vo vyhľadávaných turistických krajinách – Jordánsko, Turecko, Južný Cyprus, Severný Cyprus, Egypt, Grécko, Bulharsko, Taliansko, Španielsko, Kapverdské ostrovy a ďalšie.
22. júna, 2023
< 1 min. čítania

Kráľovský BAHRAJN od októbra priamo z Bratislavy.

Cestovná kancelária Hydrotour prináša slovenským dovolenkujúcim novú exotickú destináciu – kráľovský Bahrajn. Priame nonstop lety z Bratislavy do Bahrajnu trvajú iba 5 hodín a štartujú už od októbra 2023.