Podcast Dovolenkovanie

O cestovaní, letných destináciách a dovolenkových tipoch sa dá rozprávať do nekonečna. „Dovolenkovanie“ je podcast cestovnej kancelárie Hydrotour, v ktorých sa bavíme s tými najscestovanejšími ľuďmi so zaujímavými príbehmi, dobrodružstvami a s tými, ktorí majú dovolenku v náplni práce.

Dovolenkovanie podcast CK Hydrotour

Počúvajte nás a dovolenkujte s nami aj na diaľku, podcast Dovolenkovanie s CK Hydrotour nájdete vo všetkých podcastových aplikáciách! 


#06 Krajina polmesiaca očami delegátky Diany

V inej krajine ani nepracovala, lebo Turecko sa jej tak zapáčilo, že sa tam vracia každú sezónu. Reč je o našej dlhoročnej delegátke Diane, ktorá hovorí, že Turecko je spojenie všetkého čo potrebuješ do jednej destinácie. Dobré jedlo, super počasie a abnormálne nenormálne služby 🙂

#05 Život a la ¡mañana! s delegátom Radom

V novej epizóde podcastu Dovolenkovanie Vám delegát Rado Horečný predstaví obľúbený dovolenkový raj na juhu Španielska, kde pod andalúzskym slnkom žije s rodinou 19 rokov a počas leta sprevádza našich dovolenkujúcich. Pamiatky aj históriu má v malíčku, odporučí vám najkrajšie pláže a top jedlá, vyrába vlastný olivový olej, zoberie Vás na býčie zápasy či školu flamenca.

#04 Zápisky delegáta Michala

Super epizóda podcastu s obľúbeným delegátom Michalom, ktorý srší humorom a energiou, nám porozprával, o tom ako k tejto práci prišiel, o vtipných zážitkoch s klientmi, o destináciách, v ktorých pracoval aj o tých, ktoré má na svojom zozname prianí.

#03 Delegátka Janka našla svoje šťastie na Kapverdských ostrovoch

Ďalšia epizóda Dovolenkovania s exotickým nádychom. Nepoznáme nikoho, kto by spravil lepšiu reklamu na Kapverdské ostrovy ako naša delegátka Janka. Vždy usmiata a energická Janka zapadla do kapverdského „no stress“ prostredia dokonale a už pár rokov je tento poklad v Atlantiku jej domovom.

#02 7 krajín s delegátkou Kristýnou (2.časť)

Dnešná druhá epizóda Dovolenkovania s cestovnou kanceláriou Hydrotour s našou dlhoročnou a veľmi obľúbenou delegátkou Kikou, ktorá sa k tejto práci dostala náhodou a odvtedy sprevádzala našich klientov vo viac ako 7 krajinách sveta.

#01 7 krajín s delegátkou Kristýnou (1.časť)

Dnešná prvá epizóda podcastu Dovolenkovanie s cestovnou kanceláriou Hydrotour je s našou dlhoročnou a veľmi obľúbenou delegátkou Kikou, ktorá sa k tejto práci dostala náhodou a odvtedy sprevádzala našich klientov vo viac ako 7 krajinách sveta.