Podcast Dovolenkovanie

O cestovaní, letných destináciách a dovolenkových tipoch sa dá rozprávať do nekonečna. „Dovolenkovanie“ je podcast cestovnej kancelárie Hydrotour, v ktorých sa bavíme s tými najscestovanejšími ľuďmi so zaujímavými príbehmi, dobrodružstvami a s tými, ktorí majú dovolenku v náplni práce.

Dovolenkovanie podcast CK Hydrotour

Počúvajte nás a dovolenkujte s nami aj na diaľku, podcast Dovolenkovanie s CK Hydrotour nájdete vo všetkých podcastových aplikáciách! 


#12 Delegátka Diana priamo z Turecka

Po ročnej prestávke opäť na mieste, ktoré má najradšej na svete. Dia sa hlási zo slnečného Turecka a prináša Vám tie najčerstvejšie dojmy, zážitky a informácie, ktoré Vás najviac zaujímajú 🙂

#11 Delegátka Maťa a jej dovolenkové tipy

Čo je jej srdcovou záležitosťou? Do čoho sa zamilovala na prvý pohľad? Sprevádzaním akého výletu sa jej splnil dlhodobý sen? Malá nápoveda – mesto postavené na skale vulkanického pôvodu vysokej 42 m. Keď hľadáte overené tipy, čo vidieť počas dovolenky na Cypre či Kréte, pustite si najnovšiu epizódu podcastu Dovolenkovanie 🙂

#10 Delegát Igor sa už chystá do Grécka

Podľa delegáta Igora, sa dá zvyknúť na každý spôsob života, na pohodový grécky aj rýchlejší turecký, či s úplne inou kultúrou akú zažil v Ománe. Je scestovaný, má skúsenosti z hotelierstva, jeho zásadou je, že práca ho musí baviť a taktiež nemá rád stereotyp, čo pri práci delegáta určite nehrozí. Čo mu však robí najväčšiu radosť, nám prezradil v podcaste…

#09 Čo vravia grécke legendy.. prezradí Vám delegátka Eva

Už niekoľko rokov žije v časti Grécka, kde je najviac pláží ocenených Modrou vlajkou, na úžasných Chalkidikách, našej prvej destinácie v ponuke vôbec. Za tie roky už pochytila tú grécku pohodovú atmosféru, ale zo Slovenska by si predsa niečo do Grécka priniesla, tipnete si čo?

#08 S Radom je to jedna zaujímavosť za druhou

Podcast s naším najskúsenejším delegátom Radom, ktorý pre našu CK odpracoval už 18 sezón a môžeme tvrdiť, že aj jeden z najscestovanejších čo sa týka počtu destinácií. Rado je nevyčerpateľnou pokladnicou na množstvo informácií, historiek, zážitkov a príbehov. V podcaste spomenul aj super odporúčania pre budúcich delegátov. Priznal sa, že teraz sa nehanbí ani za 20 min ticha v autobuse, viete prečo? 

#07 Od delegáta až do oblakov

Alex má svoj office 10 km nad Zemou, pracuje ako steward a zároveň ako doktorand odovzdáva svoje skúsenosti a poznatky študentom cestovného ruchu. Z praxe do teórie a naopak. Alex v podcaste prezradil, čo obnáša práca v oblakoch, opísal ako Vám môže Mickey Mouse trik pomôcť prekonať tlak v lietadle, spomínal na historky s klientmi a rozrozprával sa aj o práci delegáta.

#06 Krajina polmesiaca očami delegátky Diany

V inej krajine ani nepracovala, lebo Turecko sa jej tak zapáčilo, že sa tam vracia každú sezónu. Reč je o našej dlhoročnej delegátke Diane, ktorá hovorí, že Turecko je spojenie všetkého čo potrebuješ do jednej destinácie. Dobré jedlo, super počasie a abnormálne nenormálne služby 🙂

#05 Život a la ¡mañana! s delegátom Radom

V novej epizóde podcastu Dovolenkovanie Vám delegát Rado Horečný predstaví obľúbený dovolenkový raj na juhu Španielska, kde pod andalúzskym slnkom žije s rodinou 19 rokov a počas leta sprevádza našich dovolenkujúcich. Pamiatky aj históriu má v malíčku, odporučí vám najkrajšie pláže a top jedlá, vyrába vlastný olivový olej, zoberie Vás na býčie zápasy či školu flamenca.

#04 Zápisky delegáta Michala

Super epizóda podcastu s obľúbeným delegátom Michalom, ktorý srší humorom a energiou, nám porozprával, o tom ako k tejto práci prišiel, o vtipných zážitkoch s klientmi, o destináciách, v ktorých pracoval aj o tých, ktoré má na svojom zozname prianí.

#03 Delegátka Janka našla svoje šťastie na Kapverdských ostrovoch

Ďalšia epizóda Dovolenkovania s exotickým nádychom. Nepoznáme nikoho, kto by spravil lepšiu reklamu na Kapverdské ostrovy ako naša delegátka Janka. Vždy usmiata a energická Janka zapadla do kapverdského „no stress“ prostredia dokonale a už pár rokov je tento poklad v Atlantiku jej domovom.

#02 7 krajín s delegátkou Kristýnou (2.časť)

Dnešná druhá epizóda Dovolenkovania s cestovnou kanceláriou Hydrotour s našou dlhoročnou a veľmi obľúbenou delegátkou Kikou, ktorá sa k tejto práci dostala náhodou a odvtedy sprevádzala našich klientov vo viac ako 7 krajinách sveta.

#01 7 krajín s delegátkou Kristýnou (1.časť)

Dnešná prvá epizóda podcastu Dovolenkovanie s cestovnou kanceláriou Hydrotour je s našou dlhoročnou a veľmi obľúbenou delegátkou Kikou, ktorá sa k tejto práci dostala náhodou a odvtedy sprevádzala našich klientov vo viac ako 7 krajinách sveta.