Nová pobočka CK Hydrotour v Bory Mall!

Späť na zoznam 20. decembra, 2023
2 min. čítania
Autor: admin

Bratislava – S radosťou oznamujeme, že cestovná kancelária Hydrotour otvára novú pobočku v živom a rušnom prostredí nákupného centra Bory Mall. Otvorenie novej pobočky nám umožní byť k Vám ešte bližšie a ponúknuť Vám ešte viac príležitostí pre Vaše cestovateľské dobrodružstvá.

Slávnostné otvorenie novej pobočky bolo plné vzrušujúcich aktivít pre deti a súťaží s lákavými cenami.

Prečo navštíviť našu novú pobočku v Bory Mall?

  • Osobné konzultácie: Naši skúsení kolegovia sú tu, aby poskytli odborné poradenstvo a pomohli Vám naplánovať Vašu ideálnu dovolenku.
  • Exkluzívne ponuky: v roku 2024 sa môžete tešiť na osvedčené hotely v obľúbených destináciach a aj na exkluzívne novinky 🙂
  • Výhodná poloha: Bory Mall je ľahko dostupný a ponúka skvelé možnosti pre nakupovanie a zábavu pred alebo po návšteve našej pobočky.

Kontaktujte nás

Pre viac informácií o otvorení a našich službách nás neváhajte kontaktovať na tel.č. +421232630005, emaile bory.ba@hydrotour.sk alebo nás navštívte priamo v Bory Mall.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

5. júna, 2024
2 min. čítania

Do exkluzívneho QATARU s CK Hydrotour od septembra priamo z Bratislavy

Cestovná kancelária Hydrotour prináša slovenským dovolenkujúcim novú exotickú destináciu – exkluzívny QATAR. Priame nonstop lety z Bratislavy do Qataru trvajú iba 5 hodín a štartujú už od septembra 2024.
27. apríla, 2024
2 min. čítania

Nové termíny do Ománu v predaji

Cestovná kancelária Hydrotour oficiálne spustila predaj nových termínov do fascinujúceho Ománu, kam bude lietať priamo z Bratislavy bez medzipristátia od októbra 2024 až do mája 2025.
22. apríla, 2024
5 min. čítania

Ste vášnivý plavec? Tieto hotelové bazény sú pre vás ako stvorené

Zvyknete si na dovolenke zaplávať? Pre cestovateľov, ktorí milujú plávanie a nechcú sa vzdať svojho hobby ani počas dovolenky, sme pripravili prehľad vybraných hotelov s kvalitnými plaveckými bazénmi. Tento zoznam je určený pre tých, ktorí si radi doprajú pár dĺžok v bazéne na osvieženie alebo ako súčasť svojho tréningového režimu.