Nová pobočka CK Hydrotour v Bory Mall!

Späť na zoznam 20. decembra, 2023
< 1 min. čítania
Autor: admin

Bratislava – S radosťou oznamujeme, že cestovná kancelária Hydrotour otvára novú pobočku v živom a rušnom prostredí nákupného centra Bory Mall. Otvorenie novej pobočky nám umožní byť k Vám ešte bližšie a ponúknuť Vám ešte viac príležitostí pre Vaše cestovateľské dobrodružstvá.

Slávnostné otvorenie novej pobočky bolo plné vzrušujúcich aktivít pre deti a súťaží s lákavými cenami.

Prečo navštíviť našu novú pobočku v Bory Mall?

  • Osobné konzultácie: Naši skúsení kolegovia sú tu, aby poskytli odborné poradenstvo a pomohli Vám naplánovať Vašu ideálnu dovolenku.
  • Exkluzívne ponuky: v roku 2024 sa môžete tešiť na osvedčené hotely v obľúbených destináciach a aj na exkluzívne novinky 🙂
  • Výhodná poloha: Bory Mall je ľahko dostupný a ponúka skvelé možnosti pre nakupovanie a zábavu pred alebo po návšteve našej pobočky.

Kontaktujte nás

Pre viac informácií o otvorení a našich službách nás neváhajte kontaktovať na tel.č. +421232630005, emaile bory.ba@hydrotour.sk alebo nás navštívte priamo v Bory Mall.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

18. decembra, 2023
2 min. čítania

Prečo sa oplatí rezervovať letnú dovolenku už teraz? Tu je 5 dôvodov

Plánovanie letnej dovolenky môže byť rovnako vzrušujúce ako samotná dovolenka. Každý rok sa však mnohí z nás ocitnú v situácii, keď nechávajú plánovanie dovolenky na poslednú chvíľu a často zistia, že ich vysnívané destinácie a hotely sú už plne obsadené. Preto je výhodné neodkladať toto rozhodnutie na poslednú chvíľu. A prečo je to tak výhodné? Cestovná kancelária Hydrotour vám prináša 5 dôvodov, prečo sa na letnú dovolenku 2024 oplatí pripraviť práve teraz.
14. decembra, 2023
< 1 min. čítania

Bahrajn s delegátkou Kristýnou

Prinášame Vám nový vlog z našej návštevy kráľovského Bahrajnu 😍 🇧🇭 Bahrajn patrí medzi najmenšie krajiny na svete, no prekvapí Vás svojim bohatstvom na unikátne miesta a zážitky. ✨ Tými najkrajšími miestami Bahrajnského kráľovstva Vás prevedie naša skvelá delegátka Kristýna.
24. novembra, 2023
< 1 min. čítania

Uľahčite si balenie na dovolenku s deťmi s naším checklistom

Cestovanie s deťmi môže byť skvelým dobrodružstvom, ale často so sebou prináša aj určité výzvy – a jednou z nich je balenie. Aby ste si mohli užívať dovolenku bez stresov, je dôležité byť dobre pripravený. Presne preto sme v cestovnej kancelárii Hydrotour v spolupráci so Silviou Škultéty pripravili praktický checklist, ktorý vám uľahčí balenie a zabezpečí, že na nič dôležité nezabudnete.