Objavte pôvabné Tunisko, atraktívnu novinku letnej sezóny 2024

Späť na zoznam 23. februára, 2024
2 min. čítania
Autor: admin

Cestovná kancelária Hydrotour rozširuje svoju ponuku o ďalšiu perlu Stredomoria – pôvabné Tunisko, kam bude lietať priamo z Bratislavy od mája až do októbra 2024.

Hosťom budú k dispozícii exkluzívne hotelové rezorty. Hilton Skanes Monastir Beach Resort 5* s kvalitnými all inclusive službami a nádhernou pieskovou plážou sa nachádza iba 15-20 minút od medzinárodného letiska. O program pre deti i dospelých sa budú starať slovensky hovoriaci animátori cestovnej kancelárie Hydrotour, ktorí spolu so skúsenými delegátmi budú hosťom permanentne k dispozícii. V ponuke budú i ďalšie prestížne hotely – TUI Blue Oceana Suites, Les Orangers Garden Villas & Bungalows, The Orangers Beach Resort and Bungalows, či Iberostar Selection Diar El Andalous.

Tunisko – perla severnej Afriky je dokonalou kombináciou nerušeného pohodlia v luxusných rezortoch a čarovných historických príbehov.

Dovolenkujúci môžu obdivovať majestátne rímske ruiny v Kartágu, zatúlať sa do farebných uličiek malebného mestečka Sidi Bou Said, zažiť pohostinnosť a kultúru v tradičných berberských dedinkách, či absolvovať nezabudnuteľnú expedíciu do najväčšej púšte na svete, Sahary s nádhernými oázami.

18. marca, 2024
9 min. čítania

Kam na dovolenku v máji 2024?

Ak hľadáte inšpiráciu kam vycestovať na dovolenku za teplom v mesiaci máj, máme pre Vás niekoľko tipov na atraktívne destinácie. Tunisko, Omán, Bahrajn alebo Jordánsko – tieto krajiny ponúkajú nezabudnuteľné zážitky a v máji vás uvítajú s príjemným počasím.
7. marca, 2024
5 min. čítania

Kam na exotickú dovolenku v apríli 2024?

S príchodom jari a blížiacou sa Veľkou nocou sa otvárajú dvere do sveta dobrodružstva a nových dovolenkových zážitkov. Ak premýšľate nad exotickou dovolenkou v apríli, určite neprehliadnite fascinujúce destinácie Omán a Bahrajn. Od nádherných pláží až po unikátne miesta, Omán a Bahrajn majú čaro, ktoré si zamilujete.
6. marca, 2024
2 min. čítania

4 zaujímavosti o delfínoch v Ománe

Salalah, nádherná perla Ománu, je miestom, kde sa stretávajú nekonečné pláže s azúrovými vodami Indického oceánu. Vďaka unikátnej pobrežnej lokalite je toto miesto ideálne na pozorovanie delfínov v ich prirodzenom prostredí. Svet delfínov je fascinujúcejší ako sme si mysleli. Vedeli ste že niektoré delfíny dokážu vyskočiť až do výšky 6 metrov? Tu sú 4 zaujímavé fakty, ktoré ste o ománskych delfínoch pravdepodobne nevedeli.