Objavte pôvabné Tunisko, atraktívnu novinku letnej sezóny 2024

Späť na zoznam 23. februára, 2024
2 min. čítania
Autor: admin

Cestovná kancelária Hydrotour rozširuje svoju ponuku o ďalšiu perlu Stredomoria – pôvabné Tunisko, kam bude lietať priamo z Bratislavy od mája až do októbra 2024.

Hosťom budú k dispozícii exkluzívne hotelové rezorty. Hilton Skanes Monastir Beach Resort 5* s kvalitnými all inclusive službami a nádhernou pieskovou plážou sa nachádza iba 15-20 minút od medzinárodného letiska. O program pre deti i dospelých sa budú starať slovensky hovoriaci animátori cestovnej kancelárie Hydrotour, ktorí spolu so skúsenými delegátmi budú hosťom permanentne k dispozícii. V ponuke budú i ďalšie prestížne hotely – TUI Blue Oceana Suites, Les Orangers Garden Villas & Bungalows, The Orangers Beach Resort and Bungalows, či Iberostar Selection Diar El Andalous.

Tunisko – perla severnej Afriky je dokonalou kombináciou nerušeného pohodlia v luxusných rezortoch a čarovných historických príbehov.

Dovolenkujúci môžu obdivovať majestátne rímske ruiny v Kartágu, zatúlať sa do farebných uličiek malebného mestečka Sidi Bou Said, zažiť pohostinnosť a kultúru v tradičných berberských dedinkách, či absolvovať nezabudnuteľnú expedíciu do najväčšej púšte na svete, Sahary s nádhernými oázami.

5. júna, 2024
2 min. čítania

Do exkluzívneho QATARU s CK Hydrotour od septembra priamo z Bratislavy

Cestovná kancelária Hydrotour prináša slovenským dovolenkujúcim novú exotickú destináciu – exkluzívny QATAR. Priame nonstop lety z Bratislavy do Qataru trvajú iba 5 hodín a štartujú už od septembra 2024.
27. apríla, 2024
2 min. čítania

Nové termíny do Ománu v predaji

Cestovná kancelária Hydrotour oficiálne spustila predaj nových termínov do fascinujúceho Ománu, kam bude lietať priamo z Bratislavy bez medzipristátia od októbra 2024 až do mája 2025.
22. apríla, 2024
5 min. čítania

Ste vášnivý plavec? Tieto hotelové bazény sú pre vás ako stvorené

Zvyknete si na dovolenke zaplávať? Pre cestovateľov, ktorí milujú plávanie a nechcú sa vzdať svojho hobby ani počas dovolenky, sme pripravili prehľad vybraných hotelov s kvalitnými plaveckými bazénmi. Tento zoznam je určený pre tých, ktorí si radi doprajú pár dĺžok v bazéne na osvieženie alebo ako súčasť svojho tréningového režimu.