Belek – dovolenková destinácia nielen pre milovníkov golfu

Späť na zoznam 10. decembra, 2021
2 min. čítania
Autor: admin

Belek je malebné mestečko s antickou históriou a prírodným parkom, kde pred pár rokmi vznikol dovolenkový raj pre milovníkov golfu. No rozľahlé golfové ihriská a tenisové kurty vonkoncom nie sú to jediné, čo Vám spríjemní letnú dovolenku v tejto tureckej oblasti.

4 dôvody prečo je Belek pre Vás tou pravou dovolenkovou destináciou:

  • Luxusné hotely s exkluzívnymi all inclusive službami a priestrannými areálmi plnými zelene.
  • Golfové ihriská priamo v hoteloch.
  • Čisté pláže s pozvoľným vstupom do mora a s mólom.
  • Nákupné možnosti a nekonečné možnosti zábavy pre celú rodinu priamo v hoteloch s celodennými animáciami ako aj v „tureckom Disneylande“, fenomenálnom zážitkovom parku The Land of Legends.

Belek je známe turecké dovolenkové stredisko s jednoduchým prístupom na kvalitné golfové ihriská, ktoré sa nachádza na Tureckej riviére. Na svoje si však neprídu iba nadšenci tohto športu, pretože oblasť všeobecne poskytuje všetko, čo patrí ku kvalitnej all inclusive dovolenke pri pláži.

Hotely, ktoré sa nachádzajú približne 30 až 45 minút od medzinárodného letiska v Antalyi, sú aj vďaka golfovým ihriskám rozsiahle a zelené. Rôzne nákupné možnosti, zábava či historické pamiatky sú Vám k dispozícii ako v neďalekej Antalyi, tak priamo v centre mestečka Belek alebo Aspendos, kde sa nachádza antický amfiteáter hosťujúci fascinujúce kultúrne predstavenia. Oblasť je unikátna aj vďaka množstvu píniových lesov, či olivových a citrusových plantáží.

Zárukou výborného oddychu sú okrem exkluzívnych all inclusive služieb v luxusných rezortoch aj čisté pieskové pláže s pozvoľným vstupom do mora, kde si môžete vychutnať pokojné kúpanie sa. V kombinácii s príjemnou klímou je táto oblasť na Tureckej riviére ideálna pre rodinnú dovolenku.

Ktoré hotely v oblasti Belek odporúčame?

Delegátka Diana o hoteli Pine Beach Belek 5*

Najobľúbenejším hotelom posledných sezón je v Beleku Pine Beach Belek 5*, situovaný v blízkosti hotelov siete Gloria. Pine Beach Belek ponúka všetko, čo potrebujete pre skvelú a akčnú rodinnú dovolenku. Od dobrej polohy neďaleko mesta Antalya i mestečku Belek, cez pieskovú pláž a kvalitné all inclusive služby, až po bohatý animačný program zabezpečený aj slovenskými animátormi Klubu Leto. Ubytovať sa môžete v hlavnej budove hotela či v malebných bungalovoch. Ak hľadáte skvelé služby, oddych i zábavu zároveň, hotel Pine Beach je určite výbornou voľbou.

Delegátka Diana o hotelovej siete Gloria.

Jednou z najznámejších hotelových sietí v Beleku sú Gloria Hotels & Resorts. Patria pod ňu hotely Gloria Verde Resort 5*, Gloria Golf Resort 5*Gloria Serenity Resort 5*. Posledné dva sa nachádzajú vo svojej tesnej blízkosti natoľko, že sú prepojené a majú napríklad spoločné večerné programy v amfiteátri.

Ak by sme z týchto troch hotelov mali vybrať ten najlepší, je to práve Gloria Serenity Resort 5*, ktorá je úplne nadštandardná svojimi službami i ubytovaním. Ubytovaní môžete byť ako v hlavnej budove, tak v krásnych útulných bungalovoch. Ak by sa Vám areál zdal príliš veľký, nemusíte sa obávať. K dispozícii sú golfové vozíky, ktoré Vás prevezú kamkoľvek len budete potrebovať.

Tešiť sa môžete na veľké množstvo reštaurácií, rôznych kuchýň, barov, pieskovú pláž, či mólo, ktorým hotel taktiež disponuje. Hotelovú sieť odporúčame najmä milovníkom golfu, pretože hotely majú vlastné golfové ihriská, no na svoje si prídu aj rodiny s deťmi, či páry vyhľadávajúce krásnu romantickú dovolenku. Sieť hotelov Gloria je zárukou jedinečnej luxusnej dovolenky v krásnom prostredí a určite naplní všetky Vaše očakávania.

21. februára, 2023
2 min. čítania

Dovolenka v marci 2023 – Omán, Senegal, Kapverdy

Láka Vás slnečné dovolenkové počasie, oddych v tieni paliem a prechádzky po jemnom bielom piesku, no nechce sa Vám čakať do leta? Vyberte sa s nami na dovolenku do jednej z týchto obľúbených exotických destinácií už v marci.
21. februára, 2023
3 min. čítania

Otvárame Egyptskú Tabu

Kultúra plná príbehov, unikátne pamiatky a krásne pieskové pláže s nekonečnými pestrofarebnými koralovými útesmi… Nie nadarmo sa hovorí, že Egypt je darom Nílu. Spojením výletov do histórie s oddychom v modernom letovisku Taba Heights zažijete v lete 2023 neopakovateľnú dovolenku na pobreží Červeného mora.
8. februára, 2023
2 min. čítania

Predstavenie hotelovej siete RIU

Prestížna hotelová sieť RIU si získava srdcia ľudí už niekoľko desaťročí. Moderné hotely a ich exkluzívne all inclusive služby lákajú turistov až do 20 krajín sveta. Vedeli ste, že v niektorých z nich môžete stráviť nezabudnuteľnú dovolenku aj s CK Hydrotour?