Vstupujeme do 25. sezóny

Späť na zoznam 3. decembra, 2018
< 1 min. čítania
Autor: Petra

Dovoľte sa nám úprimne poďakovať za Vašu dlhoročnú priazeň a dôveru – len vďaka Vám mohla byť úspešná naša doterajšia snaha každý rok prezentovať nové, atraktívne destinácie a ponúkať Vám služby s dôrazom na ich vysokú kvalitu.

Veľmi si vážime potvrdenie nášho úsilia, keď sme v júli 2018 v obnovenej ankete organizovanej cestovnými agentúrami z celého Slovenska získali titul Najserióznejší touroperátor za rok 2018. Uvedené ocenenie nás zaväzuje do budúcnosti pokračovať v korektnej a férovej spolupráci so všetkými obchodnými partnermi s cieľom poskytovať Vám – naším spoločným zákazníkom, služby k Vašej maximálnej spokojnosti.

Bude nám cťou, ak Vás osloví naša ponuka na rok 2019 pripravená s dlhoročnými osvedčenými partnermi.

Úplne prvýkrát budeme zo Slovenska lietať do atraktívnej Gambie – autentickej africkej krajiny s rozvíjajúcim sa turizmom, ktorá určite poteší tých z Vás, ktorí sa zaujímate o originalitu, nádherné pieskové pláže a služby poskytované s úprimnou pohostinnosťou. Veľmi nás teší Váš veľký záujem o pobyty v Ománe a veríme, že sa obľube budú tešiť i vyhľadávané destinácie v Jordánsku, Spojených arabských emirátoch, Turecku, Egypte, na severnom i južnom Cypre, Grécku, Bulharsku, Taliansku, Španielsku i Kapverdských ostrovoch.

Vďaka leteckej spoločnosti Travel Service a jej novým najmodernejším lietadlám budeme do Ománu i Gambie lietať priamo bez medzipristátia. Vážime si stále väčší záujem o aktivity Klubu Leto – predovšetkým naši najmenší cestovatelia sa s radosťou pripravujú na „svojich“ animátorov a nových priateľov.

Vážení priatelia, tešíme sa na Vás v našich pobočkách i v partnerských cestovných agentúrach – všetci Vám želáme v roku 2019 prežiť s Vašimi najbližšími nezabudnuteľné dovolenkové chvíle.

kolektív CK Hydrotour

9. septembra, 2020
< 1 min. čítania

Čo sa Vám v auguste páčilo na IG @hydrotour?

Na našom Instagrame sa Vás snažíme zásobovať pravidelnou dávkou inšpirácií, informácií, spomienok a odporúčaní na tie najkrajšie dovolenkové miesta plné nezabudnuteľných zážitkov a spomienok. Tu je 8 príspevkov, ktoré sa Vám najviac páčili za minulý mesiac na našom Instagrame alebo to najlepšie z najlepšieho 🙂 1. Tajné pláže na ostrove Kréta 2. Najfotografovanejšia pláž ostrovaPrečítaj si viac

8. septembra, 2020
2 min. čítania

Plážový rozstrel 01 – Grécke pláže

Pred pár dňami ste v plážovom rozstreli o najkrajšie grécke pláže, za ne zahlasovali v tomto poradí ⇩ Súhlasíte s ním alebo by ste niečo zmenili? ☀ 08. Kavoutripes Dlhoročne obľúbená destinácia Chalkidiki sľubuje stovky kilometrov pobrežia s krásnymi pieskovými plážami akou je aj pláž Kavoutripes s azúrovým morom, nádhernými zákutiami a nádhernou okolitou prírodou.Prečítaj si viac

5. septembra, 2020
2 min. čítania

Rodos v 60 sekundách

Najväčší z gréckych Dodekanských ostrovov, je dokonalým dovolenkovám rajom, či už hľadáte relax na pláži alebo dovolenku plnú aktivít a spoznávania. Rodos Vás očarí bohatou históriou, krištáľovo čistým morom, krásnymi lokalitami a gréckou pohostinnosťou 🏝 ✨