Vstupujeme do 25. sezóny

Späť na zoznam 3. december, 2018
1 min. čítania
Autor: Petra

Dovoľte sa nám úprimne poďakovať za Vašu dlhoročnú priazeň a dôveru – len vďaka Vám mohla byť úspešná naša doterajšia snaha každý rok prezentovať nové, atraktívne destinácie a ponúkať Vám služby s dôrazom na ich vysokú kvalitu.

Veľmi si vážime potvrdenie nášho úsilia, keď sme v júli 2018 v obnovenej ankete organizovanej cestovnými agentúrami z celého Slovenska získali titul Najserióznejší touroperátor za rok 2018. Uvedené ocenenie nás zaväzuje do budúcnosti pokračovať v korektnej a férovej spolupráci so všetkými obchodnými partnermi s cieľom poskytovať Vám – naším spoločným zákazníkom, služby k Vašej maximálnej spokojnosti.

Bude nám cťou, ak Vás osloví naša ponuka na rok 2019 pripravená s dlhoročnými osvedčenými partnermi.

Úplne prvýkrát budeme zo Slovenska lietať do atraktívnej Gambie – autentickej africkej krajiny s rozvíjajúcim sa turizmom, ktorá určite poteší tých z Vás, ktorí sa zaujímate o originalitu, nádherné pieskové pláže a služby poskytované s úprimnou pohostinnosťou. Veľmi nás teší Váš veľký záujem o pobyty v Ománe a veríme, že sa obľube budú tešiť i vyhľadávané destinácie v Jordánsku, Spojených arabských emirátoch, Turecku, Egypte, na severnom i južnom Cypre, Grécku, Bulharsku, Taliansku, Španielsku i Kapverdských ostrovoch.

Vďaka leteckej spoločnosti Travel Service a jej novým najmodernejším lietadlám budeme do Ománu i Gambie lietať priamo bez medzipristátia. Vážime si stále väčší záujem o aktivity Klubu Leto – predovšetkým naši najmenší cestovatelia sa s radosťou pripravujú na „svojich“ animátorov a nových priateľov.

Vážení priatelia, tešíme sa na Vás v našich pobočkách i v partnerských cestovných agentúrach – všetci Vám želáme v roku 2019 prežiť s Vašimi najbližšími nezabudnuteľné dovolenkové chvíle.

kolektív CK Hydrotour

22. marec, 2019
2 min. čítania

Najkrajšie miesta Bulharska

Burgas, kedysi malé rybárske mestečko pri pobreží Čierneho mora, sa nachádza približne v polovici cesty medzi mestami Varna a Burgas. Ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku sa táto oblasť stala vďaka širokým pieskovým plážam s pozvoľným vstupom do mora. Dôkazom starobylého pôvodu mesta sú zvyšky rímskeho opevnenia a Jupiterovho chrámu. Nájdete tu aj pozostatky hradu KozjakPrečítaj si viac

20. marec, 2019
2 min. čítania

Top destinácia roka 2018 – magické Jordánsko

Predstavte si krajinu, ktorá je exotická, no nepripomína vám gýčové plagáty, ktoré už ste videli najmenej tisíckrát, krajinu, kde vám sprievodcovia odhalia tajomstvo jedného zo siedmich divov sveta a miesta, ktoré vás prenesú v čase, krajinu, kde zažijete bezprostrednú pohostinnosť a špičkové služby v rezortoch, v ktorých si môžete vychutnať odpočinok na krásnych plážach a bez množstva turistov. PredstavujemePrečítaj si viac

19. marec, 2019
8 min. čítania

Delegátka Janka: „Veľa ľudí sa vracia z dovolenky s pocitom, že WOW, toto som naozaj nečakal.“

Minulý rok sme pred začiatkom sezóny spravili rozhovor s našou delegátkou Jankou z Kapverdských ostrovov, kde žije, pracuje a ktoré miluje telom i dušou. Fascinujúci podmorský svet, nekončiace sa široké pláže s nádherným bielym pieskom, podmanivá exotická atmosféra a temperamentní obyvatelia ostrovov, ktorých heslom je „no stress“, sú zárukou maximálneho oddychu.  Prečítajte si zaujímavý aPrečítaj si viac