Vstupujeme do 25. sezóny

Späť na zoznam 3. decembra, 2018
< 1 min. čítania
Autor: Petra

Dovoľte sa nám úprimne poďakovať za Vašu dlhoročnú priazeň a dôveru – len vďaka Vám mohla byť úspešná naša doterajšia snaha každý rok prezentovať nové, atraktívne destinácie a ponúkať Vám služby s dôrazom na ich vysokú kvalitu.

Veľmi si vážime potvrdenie nášho úsilia, keď sme v júli 2018 v obnovenej ankete organizovanej cestovnými agentúrami z celého Slovenska získali titul Najserióznejší touroperátor za rok 2018. Uvedené ocenenie nás zaväzuje do budúcnosti pokračovať v korektnej a férovej spolupráci so všetkými obchodnými partnermi s cieľom poskytovať Vám – naším spoločným zákazníkom, služby k Vašej maximálnej spokojnosti.

Bude nám cťou, ak Vás osloví naša ponuka na rok 2019 pripravená s dlhoročnými osvedčenými partnermi.

Úplne prvýkrát budeme zo Slovenska lietať do atraktívnej Gambie – autentickej africkej krajiny s rozvíjajúcim sa turizmom, ktorá určite poteší tých z Vás, ktorí sa zaujímate o originalitu, nádherné pieskové pláže a služby poskytované s úprimnou pohostinnosťou. Veľmi nás teší Váš veľký záujem o pobyty v Ománe a veríme, že sa obľube budú tešiť i vyhľadávané destinácie v Jordánsku, Spojených arabských emirátoch, Turecku, Egypte, na severnom i južnom Cypre, Grécku, Bulharsku, Taliansku, Španielsku i Kapverdských ostrovoch.

Vďaka leteckej spoločnosti Travel Service a jej novým najmodernejším lietadlám budeme do Ománu i Gambie lietať priamo bez medzipristátia. Vážime si stále väčší záujem o aktivity Klubu Leto – predovšetkým naši najmenší cestovatelia sa s radosťou pripravujú na „svojich“ animátorov a nových priateľov.

Vážení priatelia, tešíme sa na Vás v našich pobočkách i v partnerských cestovných agentúrach – všetci Vám želáme v roku 2019 prežiť s Vašimi najbližšími nezabudnuteľné dovolenkové chvíle.

kolektív CK Hydrotour

12. novembra, 2020
3 min. čítania

Turecko – 20 zaujímavých faktov

Krajina polmesiaca či dvoch kontinentov – Turecko – patrí medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie. Dovolenkárov láka najmä na krásne pláže, kvalitné služby, dobré jedlo a jej orientálnosť. Ak sa chcete o Turecku dozvedieť viac, určite Vás potešia nasledujúce zaujímavé fakty o tejto rozprávkovej krajine.

5. novembra, 2020
2 min. čítania

Poznáte Španielsko? Fakty a zaujímavosti

Španielsko je krajina, ktorá sa dlhodobo zobrazuje v popredných rebríčkoch najnavštevovanejších krajín sveta. Slnko, more, skvelá kuchyňa, pohodová atmosféra ¡mañana! a 12 pozoruhodných faktorov o krajine ležiacej na Pyrenejskom polostrove.

4. novembra, 2020
< 1 min. čítania

Vedeli ste o Grécku, že…

Krajina bohov, olivového oleja a olympijských hier, Grécko, patrí k vyhľadávaným dovolenkovým destináciám. Ponúka veľké množstvo krásnych pláží a miest, ktoré lákajú turistov z celého sveta. Grécko však ukráva aj tieto zaujímavosti a fakty, ktoré Vás možno prekvapia 🙂 Grécko pozostáva z takmer 2000 ostrovov, ale len 170 z nich je obývaných. 40% obyvateľov Grécka žijePrečítaj si viac