Vstupujeme do 25. sezóny

Späť na zoznam 3. december, 2018
1 min. čítania
Autor: Petra

Dovoľte sa nám úprimne poďakovať za Vašu dlhoročnú priazeň a dôveru – len vďaka Vám mohla byť úspešná naša doterajšia snaha každý rok prezentovať nové, atraktívne destinácie a ponúkať Vám služby s dôrazom na ich vysokú kvalitu.

Veľmi si vážime potvrdenie nášho úsilia, keď sme v júli 2018 v obnovenej ankete organizovanej cestovnými agentúrami z celého Slovenska získali titul Najserióznejší touroperátor za rok 2018. Uvedené ocenenie nás zaväzuje do budúcnosti pokračovať v korektnej a férovej spolupráci so všetkými obchodnými partnermi s cieľom poskytovať Vám – naším spoločným zákazníkom, služby k Vašej maximálnej spokojnosti.

Bude nám cťou, ak Vás osloví naša ponuka na rok 2019 pripravená s dlhoročnými osvedčenými partnermi.

Úplne prvýkrát budeme zo Slovenska lietať do atraktívnej Gambie – autentickej africkej krajiny s rozvíjajúcim sa turizmom, ktorá určite poteší tých z Vás, ktorí sa zaujímate o originalitu, nádherné pieskové pláže a služby poskytované s úprimnou pohostinnosťou. Veľmi nás teší Váš veľký záujem o pobyty v Ománe a veríme, že sa obľube budú tešiť i vyhľadávané destinácie v Jordánsku, Spojených arabských emirátoch, Turecku, Egypte, na severnom i južnom Cypre, Grécku, Bulharsku, Taliansku, Španielsku i Kapverdských ostrovoch.

Vďaka leteckej spoločnosti Travel Service a jej novým najmodernejším lietadlám budeme do Ománu i Gambie lietať priamo bez medzipristátia. Vážime si stále väčší záujem o aktivity Klubu Leto – predovšetkým naši najmenší cestovatelia sa s radosťou pripravujú na „svojich“ animátorov a nových priateľov.

Vážení priatelia, tešíme sa na Vás v našich pobočkách i v partnerských cestovných agentúrach – všetci Vám želáme v roku 2019 prežiť s Vašimi najbližšími nezabudnuteľné dovolenkové chvíle.

kolektív CK Hydrotour

13. máj, 2019
1 min. čítania

Omán vašimi očami

Nedávno sa z Ománu vrátili poslední dovolenkujúci v tejto sezóne. Ďakujeme všetkým, ktorí s nami v Ománe dovolenkovali    Omán ste si obľúbili vďaka nekonečne dlhým plážam s bielym pieskom, tyrkysovej vode Indického oceánu, exkluzívnym hotelom a pohostinnej atmosfére. Dôkazom sú aj Vaše odozvy a recenzie, ktoré nám neustále posielate na jednoducho fascinujúcu krajinu, ktorá je označovanáPrečítaj si viac

3. máj, 2019
3 min. čítania

10 najkrajších miest v Andalúzii

Ľudová múdrosť hovorí, že kto chce spoznať pravé Španielsko, mal by sa vybrať do Andalúzie, kam turistov zo všetkých kútov sveta už roky lákajú tanečnice flamenca, dobré víno, býčie zápasy, ale najmä široké pláže Costa del Sol obmývané priezračne čistým morom. Prinášame Vám top 10 tipov na zaujímavé atrakcie a miesta, ktoré treba vidieť priPrečítaj si viac

29. apríl, 2019
3 min. čítania

Navštívili sme pred sezónou Jordánsko

Sezóna dovoleniek sa už blíži a preto sme sa začiatkom apríla spolu s predajcami dovoleniek z celého Slovenska vybrali do Jordánska na infocestu. Počas infociest  každoročne spoznávame mnohé zaujímavé destinácie, počas ktorých testujeme a navštevujeme hotely, aby sme Vám pri výbere dovolenky vedeli čo najlepšie poradiť. Je to výborný spôsob ako vyskúšať nielen samotné hotely, ale ajPrečítaj si viac