Call centrum: +421 (2) 3263 0033

Pondelok-Piatok: 9:00-19:00
Sobota: 9:00-13:00

RÝCHLY VÝBER A VÝPOČET CENY

NEPOVINNÉ KATEGÓRIE

Krajina

Termín od

Počet izieb

Izba č. 1

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 2

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 3

dospelých

detí

Vek detí

Španielsko (Poznávačka) / Skvostná Andalúzia


Spoznajte Andalúziu
Cena od 807 €
od 849 €


Skvostná Andalúzia

1. deň TEMPERAMENTNÁ MALAGA

Prílet do Malagy - hlavného mesta pobrežia Costa del Sol. Neodmysliteľnou súčasťou návštevy mesta je námestie Plaza de la Merced, kde sa nachádza rodný dom a múzeum Pabla Picassa, najznámejšej osobnosti pochádzajúcej z Malagy. Dominantou mesta je pevnosť Alcazaba – staroveký palác arabského kráľa Malagy. Večera a ubytovanie v Benalmadene.

2. deň KÚSOK BRITÁNIE

Raňajky. Presun na Gibraltár - unikátne britské zámorské územie, ktoré je preslávené ako jediné miesto v Európe voľne žijúcimi opicami. Vápencová skala, na ktorej sa Gibraltár nachádza, má v najvyššom bode 426 m nad hladinou mora. Gibraltár ponúka výnimočnú príležitosť zažiť pravú britskú atmosféru na Pyrenejskom polostrove. Presun do Seville, večera a ubytovanie.

3. deň ROMANTICKÁ SEVILLA

Raňajky. Najvýznamnejší monument mesta je gotická katedrála Panny Márie z 15. storočia, ktorá je treťou najväčšou katedrálou na svete. Katedrála je preslávená arabským minaretom Giralda, ktorý z výšky dominuje celej Seville. Nasleduje návšteva kráľovského hradu Royal Alcazare s nádhernými záhradami, ktoré predstavujú spojenie arabských, renesančných a moderných prvkov. Prehliadka mesta je spojená i s prechádzkou po malebnej štvrti Santa Cruz. Večera a ubytovanie.

4. deň CÓRDOBA PLNÁ POKLADOV

Raňajky a presun do Córdoby. Prehliadka jedinečného centra mesta. Córdoba bola do roku 1236 najbohatším mestom v Európe. Fascinujúca katedrála, stará mešita alebo malebná židovská časť s jedinou zachovanou synagógou v Andalúzii sú len malou ukážkou pokladov, ktoré Córdoba ponúka. Presun do Granady, večera a ubytovanie.

5. deň PALÁCE A ZÁHRADY GRANADY

Raňajky. Prehliadka unikátnej Alhambry, svetoznámeho stredovekého komplexu palácov, nádherných záhrad a krásnych výhľadov na mesto. Alhambra je považovaná za architektonický skvost a je najdôležitejší monument mesta. Palác Generalife bol letným sídlom kráľovskej rodiny Nasrovcov, záhrady paláca sú najzachovalejší príklad maurských záhrad Al Andalus. Voľný program, večera a ubytovanie.

6. deň

Raňajky, odchod z hotela. Transfer na letisko v Almeríi, odlet.

Zmena programu vyhradená. CK si vyhradzuje právo zrušiť zájazd v prípade, že minimálny počet účastníkov nedosiahne počet 20 osôb.

Skvostná Andalúzia ****

Spoznajte najkrajšiu časť Španielska, rozmanitú Andalúziu. Temperamentná krajina, ktorá vás nadchne: Malaga, Granada, Córdoba, Sevilla i britský Gibraltár.

od 807 €
od 849 €

Pozri viac informácií
Zľava 5%

Lokalita: Španielsko (Poznávačka) / Skvostná Andalúzia
Strava: polpenzia
Doprava: Letecky z BratislavyNewsletter

Mám záujem o zasielanie
aktuálnych ponúk na môj e-mail
E-mailová adresa:Prihlásenie