Call centrum: +421 (2) 3263 0033

Pondelok-Piatok: 8:00-21:00
Sobota-Nedeľa: 9:00-21:00

RÝCHLY VÝBER A VÝPOČET CENY

NEPOVINNÉ KATEGÓRIE

Krajina

Termín od

Počet izieb

Izba č. 1

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 2

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 3

dospelých

detí

Vek detí

Španielsko / Costa Blanca

Cena od: 329 €

Hotel Playas de Guardamar ***

Lokalita:  Španielsko / Costa Blanca
Stravovanie:  all inclusive
Doprava:  Letecky z Bratislavy


Unikátna pláž

Zľava
až do 30%
klub_leto
Benefity:
  • zľava 28% na odlety do 31.08.
  • zľava 30% na odlety od 01.09.
  • augustová akcia platí do 31.08.

 
 
Stredisko

Obľúbený rodinný hotel sa pýši vynikajúcou polohou priamo pri nádhernej pieskovej pláži, ktorá je súčasťou chránenej prírodnej oblasti a je výbornou voľbou pre pokojnú rodinnú dovolenku. Mestečko Guardamar s reštauráciam a nákupnými možnosťami je vzdialené približne 2 km a medzinárodné letisko v Alicante 40 minút od hotela.

Popis hotela

hlavná reštaurácia • lounge bar s detskou herňou • bar na terase • bar pri bazéne • bar na pláži (za poplatok) • vonkajší bazén • detský bazén s mini atrakciami • detské ihrisko • miniklub s vnútorným detským svetom • bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli • Wi-Fi premium za poplatok • konferenčné miestnosti • obchodíky • kaderníctvo • salón krásy • stolný tenis • biliard • vodné pólo • vodný aerobik • pilates • zumba • plážový volejbal a futbal • medzinárodný animačný tím a Klub Leto v termíne 27.6.-5.9.2017

Pláž

nádherná pláž s jemným pieskom • obklopená unikátnymi prírodnými pieskovými dunami • pozvoľný vstup do mora • plážový servis za poplatok

Ubytovanie

zrenovované 2-lôžkové izby pre 2 až 4 osoby • kúpeľňa s WC a sušičom na vlasy • klimatizácia • SAT TV • trezor za poplatok • balkón alebo terasa s výhľadom na more

Stravovanie

all inclusive

Na stiahnutie

Dodatočné informácie All Inclusive koncept

Naše hodnotenie: +

Adresa Hotela

www.hotelplayasdeguardamar.com

Popis

Bohatá história, neopakovateľné prírodné scenérie a jedinečná atmosféra krajiny žijúcej podľa hesla siesta, fiesta, manana - to je temperamentné Španielsko. Ľudová múdrosť hovorí, že kto chce spoznať pravé Španielsko, mal by sa vybrať do Andalúzie, kam turistov zo všetkých kútov sveta už roky lákajú tanečnice flamenca, dobré víno, býčie zápasy, ale najmä široké pláže a priezračne čisté more. Jedna z najkrajších a najatraktívnejších oblastí Španielska s unikátnou stredomorskou klímou je pomenovaná podľa sfarbenia piesku na pobreží, ktoré sa tiahne v dĺžke 200 km v okolí mesta Alicante. Nádherné široké pláže obľubujú predovšetkým rodiny s deťmi, a to vďaka pozvoľnému vstupu do krištáľovo čistého mora. Vyhľadávané strediská ako Dénia, Xabia, Calpe a La Vila Joiosa s krásnymi promenádami lemovanými obchodíkmi a kaviarničkami striedajú rybárske dedinky, malebné zátoky, romantické lagúny a skalnaté útesy. Krásnu prírodu zdobia citrusové sady a levanduľové záhony. Obľúbeným strediskom a zároveň najväčším letoviskom Stredomoria je Benidorm, nazývaný aj španielsky Manhattan, s množstvom reštaurácií, klubov, diskoték a barov. V jeho okolí sa nachádza niekoľko golfových ihrísk, aquapark a vychýrené pláže Playa de Levante a Playa de Poniente. Množstvo pláží je ocenených Modrou vlajkou.

Poloha

Španielske kráľovstvo sa rozprestiera na Pyrenejskom polostrove. Na juhu a východe ho obmýva Stredozemné more, na západe Atlantický oceán. Na severe krajiny tvoria prirodzenú hranicu s Francúzskom Pyreneje. K susedom Španielska patrí aj Andorra a Portugalsko.

Klíma

Španielske podnebie výrazne ovplyvňujú tri hlavné faktory: Atlantický oceán, Stredozemné more a Pyreneje. Vo všeobecnosti však platí, že podnebie Pyrenejského polostrova patrí k najpríjemnejším v Európe. Najmä oblasť Stredozemného mora sa vyznačuje vysokým počtom slnečných dní počas celého roka a teplotami ideálnymi na dovolenku už od mája až do začiatku novembra.

Príroda

Povrch Španielska je veľmi členitý. Najkrajšie prírodné scenérie ponúkajú majestátne Pyreneje a pobrežie Atlantického oceánu. Vnútrozemiu krajiny dominuje najväčšia náhorná plošina v Európe, Meseta. Medzi najočarujúcejšie oblasti Španielska patrí slnečná Andalúzia.

História

Územie dnešného Španielska bolo osídľované už od paleolitu. Za prvých známych obyvateľov oblasti sú považovaní Iberi, ktorí začali územie osídľovať približne 1600 rokov pred naším letopočtom. Neskôr ich nasledovali Feničania a Kelti. Starí Rimania tu v 8. storočí pred naším letopočtom založili provinciu Hispánia, ktorej názov sa stal základom pre dnešné pomenovanie Španielska. Výrazný vplyv na historický vývoj Španielska mali aj Mauri, ktorí ovládli územie v ranom stredoveku. Zápas medzi dvomi náboženstvami charakterizuje celú španielsku históriu. Najväčší rozmach zaznamenalo Španielske kráľovstvo v koloniálnych časoch, a to najmä vďaka moreplaveckým a dobyvateľským úspechom.V novodobých dejinách poznačila Španielsko najmä občianska vojna v rokoch 1936 až 1939. Od roku 1986 je Španielsko členom Európskej únie.

Kuchyňa

V gastronómii Španielska sa mieša viacero vplyvov z okolitých krajín i španielskych regiónov. Jedlá sú veľmi pestré, ale i prekvapivo prosté. Základnými surovinami sú ryby, zelenina, cesnak a olivový olej. Tapas, paella či krevety patria k najznámejším pochúťkam, ktoré by ste pri návšteve tejto krajiny mali určite ochutnať.

Aqualandia Benidorm

Jeden z najväčších aquaparkov v Španielsku ponúka desiatky tobogánov, šmýkačiek, vodných atrakcií, kamikadze, kapsulový tobogán ako i najvyšší tobogán v Európe. Plavky, dobrá nálada a hor sa do aquaparku Aqualandia Benidorm.

Delfín šou Mundomar

Zaručenú zábavu zažijete v tematickom parku Mundomar v Benidorme. Skvelá šou delfínov, exotických papagájov a tuleňov. Nájdete tu aj zvieratká ako tukan, lemur, korytnačky, surikaty, plameniaci, tučniaky a mnoho iných.

Kartagena

Jedno z najstarších miest Španielska založené Kartágincami s bohatou kultúrou a históriou sa hrdí významným rímskym divadlom, ale i majestátnym prístavom. Nevynecháme ani vyhliadku nad mestom, prejdeme sa tradičnými španielskymi uličkami, no bude čas aj na nákupy alebo oddych pri káve. Zaujímavou možnosťou je aj plavba katamaránom z Kartagenského prístavu.

Lodný výlet na ostrov Tabarca

Poldenný výlet na najmenší osídlený ostrov Španielska s pirátskou históriou. Vyplavíme sa na katamaráne z mestečka Santa Pola. Samotná plavba na ostrov trvá asi pol hodiny, počas ktorej môžete obdivovať malebné pobrežie a krištáľovo čisté more. Na mieste je voľný čas na kúpanie, šnorchlovanie, alebo na prechádzku malým mestečkom s bielymi domčekmi s kostolíkom sv. Pedra a Pabla z 18.storočia, či relax pri dobre vychladenom drinku.

Valencia

Tretie najväčšie mesto Španielska s výnimočnou atmosférou Vás zaiste ohúri. Kombinácia histórie, kultúry, ako i moderného umenia a športu. Uvidíme katedrálu, starú časť mesta, tradičnú tržnicu, ale i modernú časť mesta vedy a umenia. Nielen futbalový klub FC Valencia, ale i tradičná gastonómia a pohostinnosť vytvárujú v tomto meste nezabudnuteľnú atmosféru. V centre bude aj voľný čas na nákupy, kávu či oddych.

Zábavný park Terra Mítica

Jeden z najväčších zábavných parkov v Európe ponúka celodennú zábavu pre deti aj dospelých. Je tematicky rozdelený do troch zón - egyptská, grécka a rímska a ponúka viac ako 30 atrakcií. Od ruského kola cez horské dráhy a voľný pád až po zjazd cez umelú rieku a množstvo kolotočov všetkých rozmerov. Zaručená zábava na tých najlepších atrakciách.

Termín Nocí/dní Akcia Cena od Deň Sezóna Odlet z  
22.08. - 29.08.2017 7/8 ultra last minute 899 EUR 329 EUR Ut D Bratislavy Dostupnosť Vypočítať a objednať
29.08. - 05.09.2017 7/8 ultra last minute 849 EUR 489 EUR Ut C Bratislavy Dostupnosť Vypočítať a objednať
05.09. - 12.09.2017 7/8 Augustová zľava - 30% 729 EUR 510 EUR Ut B Bratislavy Dostupnosť Vypočítať a objednať
12.09. - 19.09.2017 7/8 Augustová zľava - 30% 699 EUR 489 EUR Ut A Bratislavy Dostupnosť Vypočítať a objednať


Cenník - ceny sú prepočítane zľavou 28% Strava A B C D
8 dní 8 dní 8 dní 8 dní
Dospelá osoba na základnom lôžku all inclusive 503
699
525
729
611
849
647
899
Dospelá osoba na prístelke all inclusive 410
569
431
599
503
699
525
729
1.Dieťa 2-10r. na prístelke all inclusive 258
359
287
399
316
439
330
459
2.Dieťa 2-10r. na prístelke all inclusive 330
459
359
499
402
559
424
589
Príplatok za jednolôžkovú izbu 259 259 259 259
Príplatok za all inclusive plus/osoba 59 59 59 59
Servisný poplatok za osobu nad 2r. 189 189 189 189
Servisný poplatok za dieťa do 2r. 45 45 45 45
Komplexné poistenie na osobu 20 20 20 20
Cena zahŕňa

Leteckú dopravu Bratislava - Alicante a späť, 7x ubytovanie s all inclusive, služby delegáta, animácie Klubu Leto v termíne 27.06.-05.09.2017.

Cena nezahŕňa

Povinný servisný poplatok - osoba od 2r. 189 EUR, dieťa 0-2r. 45 EUR, komplexné poistenie 2,50 EUR / osoba a deň.

TLAČ KATALÓGU DO PDF

*Pri tlači všetkých hotelov v destinácii môže generovanie zoznamu chvíľu trvať.

Newsletter

Mám záujem o zasielanie
aktuálnych ponúk na môj e-mail
E-mailová adresa:Prihlásenie