Call centrum: +421 (2) 3263 0033

Pondelok-Piatok: 8:00-21:00
Sobota-Nedeľa: 9:00-21:00

RÝCHLY VÝBER A VÝPOČET CENY

NEPOVINNÉ KATEGÓRIE

Krajina

Termín od

Počet izieb

Izba č. 1

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 2

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 3

dospelých

detí

Vek detí

Grécko / Korfu

Cena od: 489 €

Almyros Beach Hotel ****

Lokalita:  Grécko / Korfu
Stravovanie:  all inclusive
Doprava:  Letecky z Bratislavy


Nádherná pláž v príjemnom prostredí

Zľava
až do 30%
Benefity:
  • zľava 28% na odlety do 31.08.
  • zľava 30% na odlety od 01.09.
  • augustová akcia platí do 31.08.

 
 
Stredisko

Obľúbený hotelový komplex s nádherným areálom sa pýši skvelou polohu priamo pri krásnej pieskovej pláži, ktorá je súčasťou chránenej prírodnej oblasti. Centrum s obchodíkmi, barmi a reštauráciami je vzdialené približne 2 km. Hotel sa nachádza 38 km od medzinárodného letiska.

Popis hotela

hlavná reštaurácia s terasou • lobby bar • bar s výhľadom • bar pri bazéne • bezplatné internetové pripojenie v priestoroch recepcie • suvenírový obchod • vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi • detský bazén • detské ihrisko • miniklub • fitnescentrum • tenisový kurt • futbalové a basketbalové ihrisko • medzinárodný animačný program

Pláž

nádherná piesková pláž • pozvoľný vstup do mora • plážový servis za poplatok • centrum vodných športov za poplatok

Ubytovanie

2-lôžkové bungalovy s možnosťou 1 prístelky • rodinné bungalovy • kúpeľňa s WC a sušičom na vlasy • SAT TV • telefón • trezor • bezplatné Wi-Fi pripojenie • mini chladnička • balkón alebo terasa

Stravovanie

all inclusive

Na stiahnutie

All Inclusive koncept

Naše hodnotenie: 

Adresa Hotela

www.hpalmyros.com

Popis

Krajina, ktorá je od antických čias považovaná za kolísku civilizácie, dnes patrí k najvyhľadávanejším dovolenkovým destináciám a turistov láka nie len bohatou históriou prelínajúcou sa s mytologickým svetom gréckych bohov, ale aj nádherným prírodným prostredím a fascinujúcimi plážami. Najsevernejší a zároveň najzelenší ostrov iónskeho súostrovia je vďaka nedotknutej prírode, pieskovým plážam a krištáľovo čistému moru obľúbeným cieľom turistov z celého sveta. Korfu má členité pobrežie s množstvom malebných zálivov, olivovníkových hájov a romantických pláží. Krásy ostrova Korfu, ktorému patrí aj prívlastok „smaragd Stredomoria“, si vychutnávala s obľubou aj cisárovná Sissi. Ostrov leží v Iónskom mori západne od Albánska priamo oproti južným brehom Talianska. Hlavným mestom je Kerkyra, v ktorej žije takmer polovica stálych obyvateľov ostrova. Ostrov bol vďaka strategickej polohe vždy centrom dobyvateľských záujmov. Od 14. storočia patril k Benátkam, nakrátko ho pokoril aj Napoleon, aby sa následne dostal pod britskú správu. Súčasťou Grécka sa ostrov stal až v 19. storočí. Gréci nazývajú Korfu aj vždy zeleným ostrovom, za túto prezývku vďačí najmä výdatným zimným dažďom a bohatej celoročnej nádielke slnka.

Poloha

Grécko sa nachádza v najjužnejšej časti Balkánskeho polostrova a jednu pätinu jeho rozlohy tvoria ostrovy. Hlavnú časť gréckeho územia tvoria polostrov Atika a Korintským prieplavom oddelený Peloponéz. Na severozápade hraničí s Albánskom, na severe s Macedónskom a Bulharskom a na severovýchode a východe s Tureckom. Západné brehy Grécka obmýva Iónske more, východné brehy more Egejské. Obe moria sa stali známe najmä vďaka svojej čistote a kvalite pláží, z ktorých sa mnohé pýšia Modrou vlajkou Európskej únie.

Klíma

Grécko patrí medzi vyhľadávané a turisticky atraktívne krajiny vďaka čistému moru a príjemnej miernej klíme. Teplota vzduchu a vody umožňuje stráviť tu dovolenku od mája do októbra. Teploty v Grécku dosahujú počas leta príjemných 30 až 35 °C.

Príroda

Nezabudnuteľnými prírodnými scenériami sa pýšia najmä ostrovy Kréta, Kos a Rodos, ako aj fascinujúci Peloponéz a najzelenšie Iónske ostrovy Korfu a Zakynthos. Hornaté zalesnené oblasti sú domovom mnohých voľne žijúcich zvierat. Nezabudnuteľná je najmä podmorská fauna s množstvom farebných rybičiek. Nádherne kvitnúce oleandre, cyprušteky či olivovníky sú zase pýchou gréckej flóry.

História

Grécko je krajina s bohatou históriou, krajina, ktorá dala svetu najslávnejších filozofov, matematikov či dramatikov. Sokrates, Platón, Aristoteles, Archimedes, Pytagoras, Hypokrates, Homér a mnohí iní položili základy všetkých hlavných vedných odborov od filozofie až po lekárstvo, stali sa zakladateľmi dejepisectva a štátovedy, ale aj umeleckej prózy a drámy. Ku gréckej histórií neodmysliteľne patria aj Olympijské hry, ktorých vznik sa datuje do roku 776 pred naším letopočtom.

Kuchyňa

Grécka kuchyňa je preslávená po celom svete. Jej základ tvorí čerstvá zelenina a zdraviu veľmi prospešný olivový olej. Na jedálnom lístku nájdete najmä čerstvé šaláty so syrom feta, gyros, musaku, souvlaki a ďalšie špeciality. K dobrému jedlu patrí nielen grécke víno retsina či aperitív ouzo, ale aj dobrá hudba a tradičná grécka pohostinnosť.

Albánsko

Výlet trajektom z hlavného mesta k brehom južného Albánska do mesta Saranda a odtiaľ ďalej autobusom do archeologickej lokality Butrinti, ktorá je od roku 1997 zaradená na zoznam svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Prehliadka divadla z tretieho storočia pred naším letopočtom, rímskych kúpeľov, podlahových mozaík starých niekoľko stoviek rokov, obed v albánskej reštaurácii a prechádzka mestom. Na výlet sa vyžaduje platný cestovný pas.

Kalypso Star

Atraktívny poldenný výlet na lodi s preskleným dnom za prírodnými krásami podmorského sveta je vhodný najmä pre rodiny s deťmi. Súčasťou výletu je nezabudnuteľná ukážka šikovnosti tuleňov a ich cvičiteľov. Návšteva hlavného mesta, kde uvidíte Starú pevnosť, Novú pevnosť, múzeum ázijského umenia, archeologické múzeum, kostol svätého Spyridona, patróna ostrova, a promenádu Liston, kde budete mať možnosť nakúpiť suveníry.

Okruh ostrovom

Autobusový výlet za najatraktívnejšími miestami ostrova. Navštívite zachovalý palác Achilion - letné sídlo cisárovnej Sissi, hlavné mesto ostrova Kerkyru, ktorého dominantou sú Stará a Nová pevnosť. Zastávka vo výrobni likérov z ovocia nazývaného kumquat a degustácia tejto pochúťky. Návšteva ortodoxného kláštora v Palokastritse na západnom pobreží. Z vyhliadky Bella Vista sa Vám naskytne unikátny pohľad na západné pobrežie ostrova s očarujúcimi zálivmi a jaskyňami.

Paxos a Antipaxos

Obľúbený celodenný výlet loďou k dvom neďalekým ostrovčekom Paxos a Antipaxos. Kúpanie v priezračných vodách Iónskeho mora, opaľovanie a návšteva tzv. Modrých jaskýň. V hlavnej dedinke ostrova Paxos s názvom Galos budete mať možnosť počas obeda ochutnať špeciality domácej kuchyne či zakúpiť si suveníry.

Termín Nocí/dní Akcia Cena od Deň Sezóna Odlet z  
17.08. - 24.08.2017 7/8 Augustová zľava - 28% 899 EUR 647 EUR Št D Bratislavy  Vypredané  Vypočítať a objednať
24.08. - 31.08.2017 7/8 ultra last minute 879 EUR 489 EUR Št C Bratislavy Dostupnosť Vypočítať a objednať
31.08. - 07.09.2017 7/8 ultra last minute 859 EUR 569 EUR Št B Bratislavy Dostupnosť Vypočítať a objednať
07.09. - 14.09.2017 7/8 Augustová zľava - 30% 839 EUR 587 EUR Št A Bratislavy Dostupnosť Vypočítať a objednať


Cenník - ceny sú prepočítane zľavou 28% Strava A B C D
8 dní 8 dní 8 dní 8 dní
Dospelá osoba na základnom lôžku all inclusive 604
839
618
859
633
879
647
899
Dospelá osoba na prístelke v rodinnej izbe all inclusive 489
679
503
699
518
719
532
739
1.Dieťa 2-12r. na prístelke all inclusive 215
299
215
299
215
299
215
299
2.Dieťa 2-12r. na prístelke v rodinnej izbe all inclusive 359
499
359
499
359
499
359
499
Príplatok za rodinnú izbu/dospelá osoba 69 69 69 69
Príplatok za jednolôžkovú izbu 529 529 529 529
Servisný poplatok za osobu nad 2r. 189 189 189 189
Servisný poplatok za dieťa do 2r. 45 45 45 45
Komplexné poistenie na osobu 20 20 20 20
Cena zahŕňa

Leteckú dopravu Bratislava - Kerkyra a späť, 7x ubytovanie s all inclusive, služby delegáta.

Cena nezahŕňa

Povinný servisný poplatok - osoba od 2r. 189 EUR, dieťa 0-2r. 45 EUR, komplexné poistenie 2,50 EUR / osoba a deň.

TLAČ KATALÓGU DO PDF

*Pri tlači všetkých hotelov v destinácii môže generovanie zoznamu chvíľu trvať.

Newsletter

Mám záujem o zasielanie
aktuálnych ponúk na môj e-mail
E-mailová adresa:Prihlásenie