Kapverdy, Senegal a Omán od októbra z Bratislavy

Späť na zoznam 30. septembra, 2022
< 1 min. čítania
Autor: admin

Slovenskí dovolenkári budú mať možnosť letieť s cestovnou kanceláriou Hydrotour od októbra až do mája priamo z Bratislavy až do 3 exotických destinácií.

Kapverdy sú preslavené srdečnosťou domácich obyvateľov, ktorých životným krédom je “no stress”. Ostrov Boa Vista predstavuje ideálny dovolenkový raj s prekrásnymi plážami a luxusnými hotelmi značky RIU s vynikajúcimi službami. V hoteli RIU Touareg 5* sa môžu tešiť aj na slovenských animátorov Klubu Leto.

RIU Touareg
RIU Touareg 5*

V Senegale sa môžu tešiť na nový exkluzívny hotelový rezort RIU Baobab 5*, ktorý sa nachádza na nádhernej pláži s jemným pieskom a na atraktívne výlety do prírodnej rezervácie Bandia (safari), k preslávenému ružovému jazeru či do hlavného mesta Dakar.

Riu Baobab
Riu Baobab 5*

Omán sa v posledných rokoch stal na Slovensku najobľúbenejšou exotickou destináciou. Oblasť Salalah s nádhernými niekoľko kilometrov dlhými plážami posiatymi jemným bielym pieskom a s hotelmi prestížnych značiek s kvalitnými all inclusive službami je vyhľadávaný každoročne tisícami Slovákov. Atraktivitu čarovného sultanátu umocňujú výlety do fascinujúcej ománskej prírody či k miestam opradenými slávnou históriou krajiny.

Salalah Rotana Resort
Salalah Rotana Resort 5*

Senegal, Kapverdy aj Omán lieta CK Hydrotour od októbra 2022 do mája 2023 z Bratislavy a v jarných termínoch aj z Košíc. V destináciách sa môžu dovolenkári tešiť na exkluzívne hotely prestížnych hotelových sietí s prvotriednymi all inclusive službami, skúsených delegátov, ktorí sú počas pobytu 24 hod. k dispozícii, animátorov Klubu Leto, ktorí sa radi postarajú o športový a kultúrny dovolenkový program, neopakovateľné výlety plné zážitkov a hlavne zaslúžený oddych na nádherných plážach s jemným pieskom.

8. októbra, 2022
3 min. čítania

Naša cesta na ostrov Boa Vista

Len niekoľko kilometrov od najzápadnejšieho cípu kontinentálnej Afriky, od exotického Senegalu, sa nachádza malé súostrovie, ktoré sa pýši jedinečným prírodným bohatstvom. Okrem iného sa o Kapverdských ostrovoch hovorí ako o mieste s jednými z najkrajších pláží na svete. My sme sa na jeden z týchto ostrovov, konkrétne ostrov Boa Vista, vybrali, aby sme sa presvedčili, či to tak skutočne je.
22. augusta, 2022
< 1 min. čítania

Potulky Menorkou s Luckou – podcast Dovolenkovanie

Zoženiete na Menorke jednoduchšie sangríu alebo gin? Aké všetky národy sa podpísali na dnešnej kultúre ostrova? Ktoré miesta si tu počas dovolenky určite nesmiete nechať ujsť? 
29. júla, 2022
2 min. čítania

Dovolenkové novinky 28.07.2022

5 noviniek a správ zo sveta dovoleniek, o ktorých by ste mali vedieť a na záver článku sme pripravili rebríček top 10 rodinných hotelov tohto týždňa podľa Vašich hodnotení 🏆