Kapverdy, Senegal a Omán od októbra z Bratislavy

Späť na zoznam 30. septembra, 2022
< 1 min. čítania
Autor: admin

Slovenskí dovolenkári budú mať možnosť letieť s cestovnou kanceláriou Hydrotour od októbra až do mája priamo z Bratislavy až do 3 exotických destinácií.

Kapverdy sú preslavené srdečnosťou domácich obyvateľov, ktorých životným krédom je “no stress”. Ostrov Boa Vista predstavuje ideálny dovolenkový raj s prekrásnymi plážami a luxusnými hotelmi značky RIU s vynikajúcimi službami. V hoteli RIU Touareg 5* sa môžu tešiť aj na slovenských animátorov Klubu Leto.

RIU Touareg
RIU Touareg 5*

V Senegale sa môžu tešiť na nový exkluzívny hotelový rezort RIU Baobab 5*, ktorý sa nachádza na nádhernej pláži s jemným pieskom a na atraktívne výlety do prírodnej rezervácie Bandia (safari), k preslávenému ružovému jazeru či do hlavného mesta Dakar.

Riu Baobab
Riu Baobab 5*

Omán sa v posledných rokoch stal na Slovensku najobľúbenejšou exotickou destináciou. Oblasť Salalah s nádhernými niekoľko kilometrov dlhými plážami posiatymi jemným bielym pieskom a s hotelmi prestížnych značiek s kvalitnými all inclusive službami je vyhľadávaný každoročne tisícami Slovákov. Atraktivitu čarovného sultanátu umocňujú výlety do fascinujúcej ománskej prírody či k miestam opradenými slávnou históriou krajiny.

Salalah Rotana Resort
Salalah Rotana Resort 5*

Senegal, Kapverdy aj Omán lieta CK Hydrotour od októbra 2022 do mája 2023 z Bratislavy a v jarných termínoch aj z Košíc. V destináciách sa môžu dovolenkári tešiť na exkluzívne hotely prestížnych hotelových sietí s prvotriednymi all inclusive službami, skúsených delegátov, ktorí sú počas pobytu 24 hod. k dispozícii, animátorov Klubu Leto, ktorí sa radi postarajú o športový a kultúrny dovolenkový program, neopakovateľné výlety plné zážitkov a hlavne zaslúžený oddych na nádherných plážach s jemným pieskom.

22. júna, 2023
< 1 min. čítania

Kráľovský BAHRAJN od októbra priamo z Bratislavy.

Cestovná kancelária Hydrotour prináša slovenským dovolenkujúcim novú exotickú destináciu – kráľovský Bahrajn. Priame nonstop lety z Bratislavy do Bahrajnu trvajú iba 5 hodín a štartujú už od októbra 2023.
21. februára, 2023
2 min. čítania

Dovolenka v marci 2023 – Omán, Senegal, Kapverdy

Láka Vás slnečné dovolenkové počasie, oddych v tieni paliem a prechádzky po jemnom bielom piesku, no nechce sa Vám čakať do leta? Vyberte sa s nami na dovolenku do jednej z týchto obľúbených exotických destinácií už v marci.
21. februára, 2023
3 min. čítania

Otvárame Egyptskú Tabu

Kultúra plná príbehov, unikátne pamiatky a krásne pieskové pláže s nekonečnými pestrofarebnými koralovými útesmi… Nie nadarmo sa hovorí, že Egypt je darom Nílu. Spojením výletov do histórie s oddychom v modernom letovisku Taba Heights zažijete v lete 2023 neopakovateľnú dovolenku na pobreží Červeného mora.