Kapverdy, Senegal a Omán od októbra z Bratislavy

Späť na zoznam 30. septembra, 2022
< 1 min. čítania
Autor: admin

Slovenskí dovolenkári budú mať možnosť letieť s cestovnou kanceláriou Hydrotour od októbra až do mája priamo z Bratislavy až do 3 exotických destinácií.

Kapverdy sú preslavené srdečnosťou domácich obyvateľov, ktorých životným krédom je “no stress”. Ostrov Boa Vista predstavuje ideálny dovolenkový raj s prekrásnymi plážami a luxusnými hotelmi značky RIU s vynikajúcimi službami. V hoteli RIU Touareg 5* sa môžu tešiť aj na slovenských animátorov Klubu Leto.

RIU Touareg
RIU Touareg 5*

V Senegale sa môžu tešiť na nový exkluzívny hotelový rezort RIU Baobab 5*, ktorý sa nachádza na nádhernej pláži s jemným pieskom a na atraktívne výlety do prírodnej rezervácie Bandia (safari), k preslávenému ružovému jazeru či do hlavného mesta Dakar.

Riu Baobab
Riu Baobab 5*

Omán sa v posledných rokoch stal na Slovensku najobľúbenejšou exotickou destináciou. Oblasť Salalah s nádhernými niekoľko kilometrov dlhými plážami posiatymi jemným bielym pieskom a s hotelmi prestížnych značiek s kvalitnými all inclusive službami je vyhľadávaný každoročne tisícami Slovákov. Atraktivitu čarovného sultanátu umocňujú výlety do fascinujúcej ománskej prírody či k miestam opradenými slávnou históriou krajiny.

Salalah Rotana Resort
Salalah Rotana Resort 5*

Senegal, Kapverdy aj Omán lieta CK Hydrotour od októbra 2022 do mája 2023 z Bratislavy a v jarných termínoch aj z Košíc. V destináciách sa môžu dovolenkári tešiť na exkluzívne hotely prestížnych hotelových sietí s prvotriednymi all inclusive službami, skúsených delegátov, ktorí sú počas pobytu 24 hod. k dispozícii, animátorov Klubu Leto, ktorí sa radi postarajú o športový a kultúrny dovolenkový program, neopakovateľné výlety plné zážitkov a hlavne zaslúžený oddych na nádherných plážach s jemným pieskom.

20. decembra, 2023
< 1 min. čítania

Nová pobočka CK Hydrotour v Bory Mall!

S radosťou oznamujeme, že cestovná kancelária Hydrotour otvára novú pobočku v živom a rušnom prostredí nákupného centra Bory Mall. Tento krok nám umožní byť k Vám ešte bližšie a ponúknuť Vám ešte viac príležitostí pre Vaše cestovateľské dobrodružstvá.
18. decembra, 2023
2 min. čítania

Prečo sa oplatí rezervovať letnú dovolenku už teraz? Tu je 5 dôvodov

Plánovanie letnej dovolenky môže byť rovnako vzrušujúce ako samotná dovolenka. Každý rok sa však mnohí z nás ocitnú v situácii, keď nechávajú plánovanie dovolenky na poslednú chvíľu a často zistia, že ich vysnívané destinácie a hotely sú už plne obsadené. Preto je výhodné neodkladať toto rozhodnutie na poslednú chvíľu. A prečo je to tak výhodné? Cestovná kancelária Hydrotour vám prináša 5 dôvodov, prečo sa na letnú dovolenku 2024 oplatí pripraviť práve teraz.
14. decembra, 2023
< 1 min. čítania

Bahrajn s delegátkou Kristýnou

Prinášame Vám nový vlog z našej návštevy kráľovského Bahrajnu 😍 🇧🇭 Bahrajn patrí medzi najmenšie krajiny na svete, no prekvapí Vás svojim bohatstvom na unikátne miesta a zážitky. ✨ Tými najkrajšími miestami Bahrajnského kráľovstva Vás prevedie naša skvelá delegátka Kristýna.