Do exkluzívneho QATARU s CK Hydrotour od septembra priamo z Bratislavy

Späť na zoznam 5. júna, 2024
2 min. čítania
Autor: admin

Cestovná kancelária Hydrotour prináša slovenským dovolenkujúcim novú exotickú destináciu – exkluzívny QATAR. Priame nonstop lety z Bratislavy do Qataru trvajú iba 5 hodín a štartujú už od septembra 2024.

Luxusný hotelový rezort Hilton Salwa Beach Resort & Villas sa nachádza priamo pri nádhernej súkromnej pláži s jemným bielym pieskom. Dovolenkujte v unikátnom hoteli, ktorého dominantou je jeden z najväčších aquaparkov na Blízkom východe. Vďaka prvotriednym all inclusive službám si vychutnáte dokonalý dovolenkový zážitok.

Hilton Salwa Beach Resort & Villas

V ponuke bude aj jedinečný hotel Rixos Gulf Doha, nachádzajúci sa priamo pri súkromnej pieskovej pláži iba 10 km od medzinárodného letiska. Užite si nezabudnuteľnú dovolenku v rezorte s výhľadmi na ikonickú panorámu Dohy a s kvalitnými all inclusive službami inšpirovanými tureckou pohostinnosťou.

Rixos Gulf Doha, dovolenka s CK Hydrotour

O program pre deti i dospelých sa budú starať slovensky hovoriaci animátori cestovnej kancelárie Hydrotour, ktorí spolu so skúsenými delegátmi budú hosťom permanentne k dispozícii.

Návštevu Qataru umocňujú výlety k najatraktívnejším miestam: spoznávanie katarskej metropoly Doha, adrenalínové dobrodružstvo v púšti, cestovanie v čase na tradičnom plavidle dhow, odkrývanie tajomstiev najmodernejších štadiónov futbalového sveta, návšteva luxusného umelo vybudovaného ostrova The Pearl i nádherného tradičného trhu s orientálnym tovarom.

27. apríla, 2024
2 min. čítania

Nové termíny do Ománu v predaji

Cestovná kancelária Hydrotour oficiálne spustila predaj nových termínov do fascinujúceho Ománu, kam bude lietať priamo z Bratislavy bez medzipristátia od októbra 2024 až do mája 2025.
22. apríla, 2024
5 min. čítania

Ste vášnivý plavec? Tieto hotelové bazény sú pre vás ako stvorené

Zvyknete si na dovolenke zaplávať? Pre cestovateľov, ktorí milujú plávanie a nechcú sa vzdať svojho hobby ani počas dovolenky, sme pripravili prehľad vybraných hotelov s kvalitnými plaveckými bazénmi. Tento zoznam je určený pre tých, ktorí si radi doprajú pár dĺžok v bazéne na osvieženie alebo ako súčasť svojho tréningového režimu.
18. marca, 2024
9 min. čítania

Kam na dovolenku v máji 2024?

Ak hľadáte inšpiráciu kam vycestovať na dovolenku za teplom v mesiaci máj, máme pre Vás niekoľko tipov na atraktívne destinácie. Tunisko, Omán, Bahrajn alebo Jordánsko – tieto krajiny ponúkajú nezabudnuteľné zážitky a v máji vás uvítajú s príjemným počasím.