Dovolenkové novinky 28.07.2022

Späť na zoznam 29. júla, 2022
2 min. čítania
Autor: admin

5 noviniek a správ zo sveta dovoleniek, o ktorých by ste mali vedieť a na záver článku sme pripravili rebríček top 10 rodinných hotelov tohto týždňa podľa Vašich hodnotení 🏆

Z Košíc na Kapverdy a do Senegalu

Na kapverdský ostrov Boa Vista a do exotického Senegalu poletíme 3. marca 2023 na osem dní prvýkrát aj z Košíc. Kapverdské ostrovy a Senegal sme vďaka veľkej obľube zaradili od októbra opäť do ponuky a teší nás, že odletom z Košíc vieme priniesť tento exotický zážitok bližšie ku Vám. O deň neskôr, 4. marca 2023, poletíme z Košíc na osem dní aj do fascinujúceho Ománu.

Nová epizóda podcastu Dovolenkovanie

Prečo si naša delegátka Viki zamilovala Jordánsko a je presvedčená, že by ste si túto tajomnú krajinu plnú úchvatných pamiatok mali navštíviť i Vy? Aj o tom sa rozprávame v novej epizóde podcastu Dovolenkovanie, kde sa hlásime priamo z Jordánska. Dozviete sa, ako vyzerá aktuálna dovolenková sezóna v Aqabe, na aké služby sa môžete tešiť a čo by ste si nemali nechať ujsť počas Vašich ôsmych dní v tejto krajine, ktorá ukrýva viacero fascinujúcich skvostov svetového dedičstva ako skalnaté mesto Petra či údolie Wadi Rum.

Obľúbené hotely Barut Hemera 5* a Arum Barut Collection 5* sú opäť v predaji

Obľúbené hotely Barut Hemera 5* a Arum Barut Collection 5* vo vyhľadávanom tureckom Side sme opätovne zaradili do ponuky. Tieto luxusné hotely sú známe svojimi vynikajúcimi all inclusive službami a krásnymi plážami, pri ktorých sa nachádzajú. S malebným prímorským mestečkom Side, ktoré okrem unikátnych historických pamiatok ponúka aj bohaté nákupné možnosti, ich spája pešia promenáda.

Grécko sa teší rekordnej obľube

Tento júl prilákal do Grécka rekordné počty turistov, obzvlášť na ostrovy Kréta, Korfu, Rodos, Mykonos a Santorini, ale aj na pevninu do Atén a Thessaloník. Bohatá antická história, nezameniteľná grécka atmosféra, nádherné pláže a jednoduchá dostupnosť sa tešia omnoho väčšej obľube, než tomu bolo v roku 2019, ktorý bol pre Grécko tiež rekordným. Očakáva sa, že v prvom augustovom týždni prekoná počet turistov jeden milión.

A toto je top 10 rodinných hotelov (s animačným tímom Klubu Leto) minulého týždňa podľa Vašich hodnotení:

99% Adalya Resort & SPA 5*

98% Trendy Lara 5*

97% Jiva Beach Resort 5*

97% Kalogria Beach Resort 4*

96% Apollo Beach 4*

95% Sentido Trendy Verbena Beach 5*

95% Knossos Royal Beach Resort 5*

95% Korumar Ephesus Beach Resort & SPA 5*

95% Roda Beach Resort & SPA 5*

94% Olympian Village 5*

22. júna, 2023
< 1 min. čítania

Kráľovský BAHRAJN od októbra priamo z Bratislavy.

Cestovná kancelária Hydrotour prináša slovenským dovolenkujúcim novú exotickú destináciu – kráľovský Bahrajn. Priame nonstop lety z Bratislavy do Bahrajnu trvajú iba 5 hodín a štartujú už od októbra 2023.
21. februára, 2023
2 min. čítania

Dovolenka v marci 2023 – Omán, Senegal, Kapverdy

Láka Vás slnečné dovolenkové počasie, oddych v tieni paliem a prechádzky po jemnom bielom piesku, no nechce sa Vám čakať do leta? Vyberte sa s nami na dovolenku do jednej z týchto obľúbených exotických destinácií už v marci.
21. februára, 2023
3 min. čítania

Otvárame Egyptskú Tabu

Kultúra plná príbehov, unikátne pamiatky a krásne pieskové pláže s nekonečnými pestrofarebnými koralovými útesmi… Nie nadarmo sa hovorí, že Egypt je darom Nílu. Spojením výletov do histórie s oddychom v modernom letovisku Taba Heights zažijete v lete 2023 neopakovateľnú dovolenku na pobreží Červeného mora.