Dovolenkové novinky 21.07.2022

Späť na zoznam 21. júla, 2022
2 min. čítania
Autor: admin

5 noviniek a správ zo sveta dovoleniek, o ktorých by ste mali vedieť.

1. Spustili sme predaj Senegalu a Kapverdských ostrovov

Od októbra do apríla budeme lietať priamo z Bratislavy okrem Ománu aj do Senegalu a na ostrov Boa Vista na Kapverdských ostrovoch. Do hotela Riu Baobab 5* v exotickom Senegale sa vrátime po letnej prestávke a na Kapverdy budeme lietať po prvýkrát aj mimo hlavnej letnej sezóny. Vo všetkých troch exotických destináciách budú prítomní aj animátori Klubu Leto, ktorí sa postarajú o športový a kultúrny program pre celú rodinu.

2. Nový výlet na Severnom Cypre

Do ponuky fakultatívnych výletov na Severnom Cypre sme minulý týždeň zaradili lodný výlet s animátromi. Tento výlet je dobrodružstvom na mori pre celé rodiny, najmä pre ich najmenších členov. Počas poldennej platby si vychutnáte výhľady na Famagustu, mesto duchov, a unikátne azúrové zálivy. Naši animátori Klubu Leto sa zatiaľ v rámci sprievodného programu postarajú o kreatívne aktivity pre deti. Občerstvenie v podobe malého snacku a šampanského pre dospelých je zahrnuté v cene výletu.

3. Rozšírili sme náš tím v Turecku

Náš tím v Turecku, ktorý sa počas leta stará o Vaše pohodlie, zážitky a o zábavu pre celú rodinu vo vybraných hoteloch, sa rozrástol. Ďalšie posily znamenajú ešte viac zábavy a kultúrneho programu pre Vás a najmä pre Vaše deti, ktoré si z miniklubu budú môcť odniesť množstvo nových kamarátov, suvenírov a nezabudnuteľných zážitkov. 

4. Máme prvé vizualizácie hotela Riu Karamboa 5*

Luxusný hotelový rezort Riu Karamboa 5* na ostrove Boa Vista bude po rekonštrukcii opätovne otvorený koncom októbra. Novinkou je okrem nádherných priestorov aj koncept “Adults Only”, čo znamená, že v rezorte budú môcť dovolenkovať len hostia starší ako 18 rokov. Hotel leží priamo pri nádhernej širokej pláži neďaleko hlavného mesta Sal Rei. V hoteli Riu Karamboa si mlôžete oddýchnuť od konca októbra až do apríla. Lietame priamo z Bratislavy.

5. Pridali sme nový luxusný hotel Cullinan Golf & Resort Belek 5*

Moderný dizajnový hotel Cullinan je situovaný v najexkluzívnejšom letovisku Belek na Tureckej riviére, ktorá je obľúbenou destináciou mnohých Slovákov. Hotel s peknou súkromnou plážou je ideálny aj pre náročnejších klientov, ktorí vyhľadávajú relax v luxusnom prostredí. Tešiť sa môžete na top all inclusive služby, vďaka ktorým si nebudete musieť robiť starosti vôbec s ničím, iba sa naplno venovať oddychu.

A toto je 5 top hotelov minulého týždňa podľa Vašich hodnotení:

10/10 Riu Touareg 5*, Boa Vista, Kapverdské ostrovy

9.7/10 Aqua Hotel, 5*, Dalaman, Turecko

9.9/10 Adalya Resort & SPA 5*, Side, Turecko

9.5/10 Trendy Lara 5*, Lara, Turecko

9.6/10 Playa Capricho 4*, Costa de Almería, Španielsko

22. júna, 2023
< 1 min. čítania

Kráľovský BAHRAJN od októbra priamo z Bratislavy.

Cestovná kancelária Hydrotour prináša slovenským dovolenkujúcim novú exotickú destináciu – kráľovský Bahrajn. Priame nonstop lety z Bratislavy do Bahrajnu trvajú iba 5 hodín a štartujú už od októbra 2023.
21. februára, 2023
2 min. čítania

Dovolenka v marci 2023 – Omán, Senegal, Kapverdy

Láka Vás slnečné dovolenkové počasie, oddych v tieni paliem a prechádzky po jemnom bielom piesku, no nechce sa Vám čakať do leta? Vyberte sa s nami na dovolenku do jednej z týchto obľúbených exotických destinácií už v marci.
21. februára, 2023
3 min. čítania

Otvárame Egyptskú Tabu

Kultúra plná príbehov, unikátne pamiatky a krásne pieskové pláže s nekonečnými pestrofarebnými koralovými útesmi… Nie nadarmo sa hovorí, že Egypt je darom Nílu. Spojením výletov do histórie s oddychom v modernom letovisku Taba Heights zažijete v lete 2023 neopakovateľnú dovolenku na pobreží Červeného mora.