Dovolenkové novinky 21.07.2022

Späť na zoznam 21. júla, 2022
2 min. čítania
Autor: admin

5 noviniek a správ zo sveta dovoleniek, o ktorých by ste mali vedieť.

1. Spustili sme predaj Senegalu a Kapverdských ostrovov

Od októbra do apríla budeme lietať priamo z Bratislavy okrem Ománu aj do Senegalu a na ostrov Boa Vista na Kapverdských ostrovoch. Do hotela Riu Baobab 5* v exotickom Senegale sa vrátime po letnej prestávke a na Kapverdy budeme lietať po prvýkrát aj mimo hlavnej letnej sezóny. Vo všetkých troch exotických destináciách budú prítomní aj animátori Klubu Leto, ktorí sa postarajú o športový a kultúrny program pre celú rodinu.

2. Nový výlet na Severnom Cypre

Do ponuky fakultatívnych výletov na Severnom Cypre sme minulý týždeň zaradili lodný výlet s animátromi. Tento výlet je dobrodružstvom na mori pre celé rodiny, najmä pre ich najmenších členov. Počas poldennej platby si vychutnáte výhľady na Famagustu, mesto duchov, a unikátne azúrové zálivy. Naši animátori Klubu Leto sa zatiaľ v rámci sprievodného programu postarajú o kreatívne aktivity pre deti. Občerstvenie v podobe malého snacku a šampanského pre dospelých je zahrnuté v cene výletu.

3. Rozšírili sme náš tím v Turecku

Náš tím v Turecku, ktorý sa počas leta stará o Vaše pohodlie, zážitky a o zábavu pre celú rodinu vo vybraných hoteloch, sa rozrástol. Ďalšie posily znamenajú ešte viac zábavy a kultúrneho programu pre Vás a najmä pre Vaše deti, ktoré si z miniklubu budú môcť odniesť množstvo nových kamarátov, suvenírov a nezabudnuteľných zážitkov. 

4. Máme prvé vizualizácie hotela Riu Karamboa 5*

Luxusný hotelový rezort Riu Karamboa 5* na ostrove Boa Vista bude po rekonštrukcii opätovne otvorený koncom októbra. Novinkou je okrem nádherných priestorov aj koncept “Adults Only”, čo znamená, že v rezorte budú môcť dovolenkovať len hostia starší ako 18 rokov. Hotel leží priamo pri nádhernej širokej pláži neďaleko hlavného mesta Sal Rei. V hoteli Riu Karamboa si mlôžete oddýchnuť od konca októbra až do apríla. Lietame priamo z Bratislavy.

5. Pridali sme nový luxusný hotel Cullinan Golf & Resort Belek 5*

Moderný dizajnový hotel Cullinan je situovaný v najexkluzívnejšom letovisku Belek na Tureckej riviére, ktorá je obľúbenou destináciou mnohých Slovákov. Hotel s peknou súkromnou plážou je ideálny aj pre náročnejších klientov, ktorí vyhľadávajú relax v luxusnom prostredí. Tešiť sa môžete na top all inclusive služby, vďaka ktorým si nebudete musieť robiť starosti vôbec s ničím, iba sa naplno venovať oddychu.

A toto je 5 top hotelov minulého týždňa podľa Vašich hodnotení:

10/10 Riu Touareg 5*, Boa Vista, Kapverdské ostrovy

9.7/10 Aqua Hotel, 5*, Dalaman, Turecko

9.9/10 Adalya Resort & SPA 5*, Side, Turecko

9.5/10 Trendy Lara 5*, Lara, Turecko

9.6/10 Playa Capricho 4*, Costa de Almería, Španielsko

8. októbra, 2022
3 min. čítania

Naša cesta na ostrov Boa Vista

Len niekoľko kilometrov od najzápadnejšieho cípu kontinentálnej Afriky, od exotického Senegalu, sa nachádza malé súostrovie, ktoré sa pýši jedinečným prírodným bohatstvom. Okrem iného sa o Kapverdských ostrovoch hovorí ako o mieste s jednými z najkrajších pláží na svete. My sme sa na jeden z týchto ostrovov, konkrétne ostrov Boa Vista, vybrali, aby sme sa presvedčili, či to tak skutočne je.
30. septembra, 2022
< 1 min. čítania

Kapverdy, Senegal a Omán od októbra z Bratislavy

Slovenskí dovolenkári budú mať možnosť letieť s cestovnou kanceláriou Hydrotour od októbra až do mája priamo z Bratislavy až do 3 exotických destinácií.
22. augusta, 2022
< 1 min. čítania

Potulky Menorkou s Luckou – podcast Dovolenkovanie

Zoženiete na Menorke jednoduchšie sangríu alebo gin? Aké všetky národy sa podpísali na dnešnej kultúre ostrova? Ktoré miesta si tu počas dovolenky určite nesmiete nechať ujsť?