Dovolenka na mieru

Milí priatelia,

cestovná kancelária Hydrotour, sa rozhodla počas zimných mesiacov a počas Veľkonočných sviatkov nezabezpečovať organizované zájazdy.

Sme presvedčení, že jedine rešpektovaním odporúčaní odborníkov a krátkodobým “cestovateľským pôstom“ sa nám spoločne podarí prekonať súčasné náročné obdobie a položiť základy pre bezpečné cestovanie.

Čo sa týka letnej dovolenkovej sezóny sme veľkí optimisti a veríme, že kombinácia medzinárodnej koordinácie pravidiel cestovania, zavedenie “zelených pasov“, zrýchlených metód testovania a blížiacich sa teplejších mesiacov povedie k opätovnému reštartu cestovného ruchu v plnej miere.

V súvislosti s pozitívnymi správami ohľadne úspešného boja proti pandémii veríme, že nadchádzajúca letná sezóna sa uskutoční v pokojnej atmosfére a Vy si budete môcť užiť zaslúžený oddych vo Vašej obľúbenej dovolenkovej destinácii.

Kolektív cestovnej kancelárie HYDROTOUR


Veľmi radi Vám zostavíme dovolenku na mieru v akejkoľvek destinácii s dátumom odletu od 1.6. s odletom z Bratislavy, Viedne, Budapešti, Prahy či Brna.

V prípade záujmu o dovolenku na mieru Vás poprosíme o vyplnenie formuláru na základe ktorého Vás budeme kontaktovať emailom 🙂

Mám záujem o dovolenku na mieru ▶