Call centrum: +421 (2) 3263 0033

Pondelok-Piatok: 8:00-21:00
Sobota-Nedeľa: 9:00-21:00

RÝCHLY VÝBER A VÝPOČET CENY

NEPOVINNÉ KATEGÓRIE

Krajina

Termín od

Počet izieb

Izba č. 1

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 2

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 3

dospelých

detí

Vek detí

Zuzana Stehlíková, 10.05.2017 12:54

DOVOLENKOBLOG

Týmito atrakciami si Vás získa! Úchvatné Abu Dhabí

Pôvodne jednoduchá dedinka, v ktorej sa sústreďovali rybári a lovci perál, sa za pár rokov zmenila na modernú svetovú metropolu a hlavné mesto Spojených arabských emirátov s extravagantnými mrakodrapmi a prekrásnou promenádou pozdĺž pobrežia. Okrem dovolenky v exkluzívnych rezortoch renomovaných hotelových sietí a odpočinku na bielych pieskových plážach láka Abu Dhabí návštevníkov atrakciami, ktoré nezažijete nikde inde! 

 

 

 

Sheikh Zayed Grand Mosque


Z tohto sa vám zatají dych! Architektonická perla úžasných rozmerov a tretia najväčšia mešita na svete bola postavená v rokoch 1996 až 2007 a nájdete v nej niekoľko skvostov. Obdivovať môžete najväčší ručne tkaný koberec na svete či dvanásť tonový pozlátený luster ozdobený miliónmi kryštálov Swarovski. Impozantná mešita pojme až štyridsať tisíc návštevníkov. Celá mešita je obložená najbelším mramorom, steny sú zdobené perleťou, polodrahokamami a zlatom.

 

 

 

 

Ferrari World


V najväčšom krytom zábavnom parku na svete si môžete nachvíľu predstaviť, že ste pilotom Formuly 1, a to vďaka realistickému simulátoru s identickými pedálmi a volantmi, ako používajú piloti Ferrari. Chcete zažiť ozajstné vzrušenie? Vyskúšajte najrýchlejšiu horskú dráhu sveta dosahujúcu rýchlosť až 240 km/hod alebo sa nechajte vystreliť až do výšky 62 metrov atrakciou G-Force. Radi súťažíte? Pre vás je tu horská dráha, kde proti sebe závodia vozíky v dizajne legendárneho Ferrari F430 Spider.

 

 

 

 

Yas Waterworld


Prežite deň plný osvieženia v najnovšom aquaparku emirátov! Na umelo vybudovanom ostrove Yas neďaleko zábavného parku Ferrari World vás na ploche o veľkosti 15 futbalových ihrísk čaká deň plný skvelej zábavy. Užite si až 43 atrakcií! Lenivá rieka, umelé vlny a surfing, šmýkačky a množstvo toboganov sa postarajú o program pre celú rodinu.

 

 

 

 

Emirates park ZOO


Vydajte sa s nami do ríše zvierat! Na severovýchodnom predmestí hlavného mesta Spojených arabských emirátov sa rozprestiera unikátna zoologická záhrada s viac ako tisícsedemsto živočíchmi. Čím si vás získa? Uvidíte majestátny pár bielych tigrov, tristo kilogramové sibírske medvede, gepardy, zebry, levy a množstvo exotických druhov živočíchov. Autentické prostredie divočiny umocňujú jaskyne a prekrásne záhrady.

 

 

 

 

Púštne safari


Chcete sa vymaniť z víru veľkomesta? Vychutnajte si úchvatnú krásu nekonečnej arabskej púšte v pravých off-road vozidlách. Adrenalínový výlet po zlatistých pieskových dunách pri západe slnka vás zavedie do beduínskeho tábora uprostred púšte. Zažite romantickú večeru v tradičnom beduínskom štýle pod oblohou plnou hviezd. Večer spestrí vystúpenie brušnej tanečnice a budete si môcť vyskúšať maľovanie hennou, fajčenie vodnej fajky alebo sa povoziť na ťave. Na tento zážitok nezabudnete!

 

 

Abu Dhabí je oázou pre pokoj, ale aj pulzujúcim miestom, kde sa začínajú vaše najkrajšie zážitky...

 

 


Prihlásenie