Call centrum: +421 (2) 3263 0033

Pondelok-Piatok: 8:00-21:00
Sobota-Nedeľa: 9:00-21:00

RÝCHLY VÝBER A VÝPOČET CENY

NEPOVINNÉ KATEGÓRIE

Krajina

Termín od

Počet izieb

Izba č. 1

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 2

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 3

dospelých

detí

Vek detí

Zuzana Stehlíková, 03.08.2017 17:01

DOVOLENKOBLOG

TOP letné párty destinácie

Nestačí vám počas dovolenky iba leňošiť na plážovom ležadle a pri každom hite, ktorý zaznie z reproduktorov rádia, nenápadne, tak, aby vás nik nevidel, pohupujete panvou alebo točíte chodidlami na osuške? Potom by ste nemali ignorovať signály vášho tela a zamieriť za zábavou! Nechajte sa strhnúť temperamentom TOP párty miest, ktoré vás roztancujú.


Malorka, baleárska divočina


Už dávno neplatí, že za diskotékami sa cestuje výhradne na Ibizu. Jej väčšia sestra má milovníkom nočného života rozhodne čo ponúknuť, a to priamo v srdci hlavného mesta. Španielsky nočný život sa líši od iných európskych destinácií tým, že väčšina akcií sa začína v neskorých nočných hodinách, kedy sa ľudia stretávajú, užívajú si spoločnosť pri dobrom drinku a príhodách, ktoré počas dňa zažili. Objavte čaro štvrte La Lonja v hlavnom meste Malorky, ktorej cez deň lenivé uličky s barmi, kaviarničkami a reštauráciami sa v noci menia na pulzujúce centrum. Nájdete tu množstvo intímnych barov so živou hudbou, podnikov vsadených do historických budov zo šestnásteho storočia či kokteilových barov s výhľadom na prekrásny záliv Palma.

 

  

 

Úžasný zážitok budete mať z prechádzky v časti Santa Catelina v hlavnom meste s kozmopolitným nádychom, kde sa striedajú americké bistrá, írske krčmičky a španielske reštaurácie. Všetky majú spoločných menovateľov – vynikajúce jedlo, chutné nápoje a tanec. Ak sa neviete rozhodnúť, čo si objednať, vsaďte na čoraz populárnejší vermut, červené alebo biele víno ochutené bylinkami a korením, ktorý patrí k obľúbeným aperitívom vo väčšine tapas barov. Len desať minút od centra Palmy sa nachádza oblasť Arenal s obchodíkmi a čulým nočným životom. Skutočná lahôdka pre nezabudnuteľnú noc plnú zábavy vás však čaká v stredisku Magaluf, ktoré je posiate jednými z najlepších klubov na svete. Počas návštevy určite nevynechajte slávnu Nikki Beach, luxusný podnik priamo na pláži s perfektnou hudbou a svetelnou projekciou.

 


Bulharsko a dovolenka aj pre mladých


Čo si predstavíte pod slovami „dovolenka v Bulharsku?“ Mnohým sa spája s prekrásnymi plážami, ale to nie je všetko. Jedno z najdostupnejších centier zábavy vás čaká práve tu. Tisícky turistov ročne smerujú do najobľúbenejšieho bulharského strediska Slnečné pobrežie, ktoré sa rozprestiera medzi historickým mestom Nesebar a strediskom Sveti Vlas. Viac ako päťsto hotelov, 130 reštaurácií, desiatky barov a osem kilometrov dlhá pláž zdobia pobrežie Čierneho mora. Máte radi adrenalín? Zabavte sa s priateľmi v jednom z aquaparkov, alebo vyskúšajte niektorý z vodných športov, ktoré stredisko ponúka.

 

  

 

Ktorým smerom vyraziť večer? Ulice slnečného pobrežia sú plné zábavných podnikov, tie najlepšie spoznáte ľahko – svetelné show, šarmantné hostesky a welcome drinky. Nikam sa však neponáhľajte, otvorené sú do ranných hodín. Určite sa zastavte v tanečnom klube Mania, ktorý je jedným z najväčších v celom Bulharsku. Pozostáva z troch poschodí a na ploche tisícpäťsto metrov štvorcových znie house a techno z platní slávnych dídžejov. Pre gurmánov sa oplatí spomenúť luxusný plážový bar Bedroom Beach s najlepšími drinkami v okolí. Miestnou špecialitou je preslávená pláž Cacao, kde sa začínajú i končia mnohé akcie. Nazýva sa aj bulharská Copacabana, cez deň spája niekoľko príjemných barov a večer sa mení na obrovskú osvetlenú tanečnú scénu.

 

Grécky šarm v uličkách presiaknutých históriou i veľkolepé open-air párty


Grécko patrí stále k TOP vyhľadávaným destináciám, a to nie len rodín s deťmi. Mladí cestovatelia vedia, kde ich čaká najlepšia zábava a kde sa im na ďalší deň určite zíde jedno silné grécke frappé.

Najsilnejšie dojmy vo vás určite zanechá ostrov Rodos. Na výber máte dve možnosti: zábavu v gréckom štýle alebo veľkolepé párty v pulzujúcom turistickom stredisku. V prvom prípade sa môžete poprechádzať skutočne unikátnym historickým centrom hlavného mesta Rodos, ktoré vás nadchne. Uličkami sa rozoznieva tradičná grécka líra a za oknami počuť hlasné „jamas“... takto si pripíjajú praví Gréci. Prechádzku môžete začať v krásnom prístave Mandraki, z ktorého sa presuňte cez historickú bránu na námestie s Hippokratovou fontánou, z ktorého vás davy nadšencov nočného mestského života povedú do miestnych barov, kde nebudete počuť hitovky posledných týždňov z rádiových rebríčkov, ale vašim ušiam ulahodia rytmy gréckej hudby, na ktorú sú miestni právom pyšní. Skutočný zážitok! Ak túžite po divokej noci s priateľmi, zamierte na tzv. „bar street“ v hlavnom meste s vychýrenými klubmi a dobrou hudbou, alebo sa rozodnite pre najvyhľadávanejšie prímorské stredisko mladých – Faliraki, pätnásť kilometrov južne od hlavného mesta. Pripravte sa však, že spánok bude musieť počkať až na nasledujúci deň. Zábava v uličkách s lákavými podnikmi vás strhne do víru tanca.

 

 

 

 

Aj na Kréte sa dočkáte. Len dvadsať kilometrov od medzinárodného letiska v Heraklione sa nachádza jedno z najobľúbenejších centier mladých dovolenkárov, ktorí milujú rušný život, penové párty, plážové akcie pri chytľavých rytmoch a ktorým zábava do rána nie je cudzia. Stredisko Hersonissos vás každý deň prekvapí inou tematickou párty. Cez deň môžete odpočívať na krásnej pláži s výhľadom na priezračné Krétske more, nakupovať v lákavých suvenírových obchodíkoch či ochutnávať špeciality gréckej kuchyne v štýlových taverničkách. Druhým významným centrom zábavy na Kréte je Malia s preslávenou barovou uličkou.

 

 

 

Ak by ste si mohli vybrať miesto s výbornou polohou, neďaleko letiska i hlavného mesta, s krásnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora, možnosťami zábavy, ale i príležitosťami na spoznávanie krásnych miest v okolí, ktoré by to bolo? My hovoríme určite Laganas na čarovnom gréckom ostrove Zakynthos. Cez deň si môžete užívať slnečné lúče, potápať sa v Laganskom zálive s nádejou, že budete mať šťastie a uvidíte niektorú z korytnačiek, ktoré tu žijú, alebo sa môžete odviezť loďou k neďalekému ostrovčeku Maratonisi či krásnym jaskyniam. V noci sa mesto plné obchodov, reštaurácií s morskými plodmi a barov mení na jednu veľkú párty s diskotékami a klubmi, ktoré lemujú dlhú ulicu vedúcu až k moru.

Atmosféru príťažlivého miesta nájdete v hlavnom meste Zakynthose s krásnou architektúrou. Nechajte sa naviesť do podniku Base s terasou ozdobenou sviečkami s výhľadom na promenádu, kde vám profesionálni barmani naservírujú úžasné drinky a užijete si večer pri dobrej hudbe. O niečo "gréckejší" je bar Movida s diskotékou na vŕšku Bochali nad hlavným mestom. Večer ponúka fenomenálny výhľad na prístav a tisícky svetiel odrážajúcich sa na hladine mora. 

 

  
 

 

Párty destinácie sú ideálnym miestom pre nadväzovanie nových kontaktov, zábavu s priateľmi a zážitky, ktoré spoja vašu partiu a budete na ne spolu ešte dlho spomínať. Dávajte si však pozor, aby sa z dovolenky nestala jedna veľká párty a nezaspali ste let naspäť domov... :-)

 Prihlásenie