Call centrum: +421 (2) 3263 0033

Pondelok-Piatok: 8:00-21:00
Sobota-Nedeľa: 9:00-21:00

RÝCHLY VÝBER A VÝPOČET CENY

NEPOVINNÉ KATEGÓRIE

Krajina

Termín od

Počet izieb

Izba č. 1

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 2

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 3

dospelých

detí

Vek detí

Zuzana Stehlíková, 20.04.2017 18:29

DOVOLENKOBLOG

Prečo je Turecko stále najobľúbenejšou destináciou rodín s deťmi?

Je to ako závislosť, keď ho raz vyskúšate, už nechcete ísť inam. Poznáme to veľmi dobre: slovenskí dovolenkári často porovnávajú letné destinácie s Tureckom, ktoré je u nich zväčša na prvom mieste. Prečo si ho toľkí obľúbili?

 

 

 

 

Servis ako „v bavlnke“
Turecké rezorty ponúkajú kvalitné služby, a to v rámci all inclusive servisu, ktorý je vám k dispozícii nonstop počas celého pobytu. Máte špeciálne priania? Hotelový personál sa postará o to, aby ste boli so službami nadmieru spokojní.

 

 

 


 

Pokojné more s najlepšou teplotou
Turecké pobrežie obmýva teplučké Stredozemné more, ktoré dosahuje v lete teplotu aj dvadsaťšesť stupňov. Ak nepatríte k extra plavcom, určite oceníte príjemnú teplotu, vďaka ktorej sa môžete popri relaxovaní na pláži nechať obmývať teplučkými vlnami mora, a to už v mesiaci jún, kedy je turistická sezóna v Turecku v plnom prúde.

 

 


 

 

 

Pobrežie zaliate slnkom
Ak máte radi stavanie hradov z piesku, turecké pláže vám dávajú priestor na vašu realizáciu! Pobrežie južného Turecka zdobia prekrásne pieskové pláže s pozvoľným vstupom do mora, čo ocenia predovšetkým rodinky s deťmi. Mnohé rezorty pre váš komfort vybudovali na plážach bary, v ktorých sa môžete osviežiť počas horúceho dňa, a máte ich len „na skok“.

 

 

 

 

Zabavíme vaše deti
Dnes nájdete už v každom rezorte tím animátorov, ktorí sa starajú o zábavu detí počas celého dňa. Navyše, v hoteloch označených logom KLUB LETO pôsobia slovenskí animátori, ktorí sa venujú deťom od štyroch do dvanástich rokov. Súťaže, kreatívne hry, športové turnaje, dobrodružstvá a tanečné vystúpenia, to sú aktivity, vďaka ktorým sa vaše deti zabavia a vy si zatiaľ môžete užívať sladké nič nerobenie pri bazéne alebo na pláži. Takto vyzerá ozajstná dovolenka!

 

 

 

 

Okrem programu pre deti ponúkajú mnohé rezorty šmýkačky, vodné atrakcie a dokonca rozsiahle aquparky s toboganmi, kde sa do detských čias radi vrátia aj dospelí. Takéto nájdete napríklad v hoteli Nashira Resort Hotel & Aqua - SPA v Side, Long Beach v Alanyi, Rixos Premium Tekirova v Kemeri či Rixos Premium v Beleku, ktorý má dokonca aj vlastné delfinárium.

 

 

 

 

Pre vás to najlepšie
Ak sú deti spokojné, potom aj ich rodičia. Nebuďte skromní, aj pre vás je pripravená maximálna starostlivosť, a to v kvalitných wellness a SPA centrách, kde si okrem množstva príjemných procedúr môžete užiť tradičný turecký kúpeľ nazývaný hammam. Milovníci adrenalínu si môžu vyskúšať vodné športy na pláži.

 

 

 Potešenie z každého jedla
Turecká kuchyňa patrí k najlepším na svete! Výrazné chute, pestrý výber zeleniny a úžasné dezerty, ktoré si nebudete chcieť odoprieť. Hotelové rezorty ponúkajú nekonečné množstvo špecialít stredomorskej, ale aj medzinárodnej kuchyne. Ozvláštnite si pobyt a využite niektorú z tematických à la carte reštaurácií, ktoré vám naservírujú talianske, ázijské, mexické a iné špeciality. To všetko v rámci vášho all inclusive. O detičky sa hotelieri postarajú obzvlášť! Detské menu je už v mnohých rezortoch samozrejmosťou.

 

 

 

 

Skvelé ceny!
Turecko je absolútnym víťazom v pomere „cena“ a „kvalita“. Navyše, ak sa rozhodnete dovolenkovať v mesiaci JÚN, potešia vás fantastické zľavy až do výšky 42% a k tomu skvelé bonusy.

 

 

Ak hľadáte dovolenku, ktorú si chcete užiť naplno, Turecko prekoná vaše očakávania!

 Prihlásenie