Call centrum: +421 (2) 3263 0033

Pondelok-Piatok: 8:00-21:00
Sobota-Nedeľa: 9:00-21:00

RÝCHLY VÝBER A VÝPOČET CENY

NEPOVINNÉ KATEGÓRIE

Krajina

Termín od

Počet izieb

Izba č. 1

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 2

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 3

dospelých

detí

Vek detí

Tatiana Pavleová, 08.02.2018 15:25

DOVOLENKOBLOG

8 najlepších hotelov pre zaľúbených

Deň V -  sviatok všetkých zaľúbených - Valentín sa nezadržateľne blíži :-) 
Vybočte zo zabehnutých koľají a zabudnite tento rok na bonboniéru a kyticu ruží. Darujte si ako prejav lásky zážitok vo forme oddychovej dovolenky v luxusnom prostredí, počas ktorej budete mať oči len pre seba. Dilemu z výberu destinácie a toho správneho hotela mať nemusíte. 
Tu je 8 najlepších hotelov na spoločnú romantickú dovolenku!   


1. Salalah Rotana Resort 5* (Omán)
Omán je krajina s osvieteným sultánom, ktorý vo veľkom podporuje rozmach svojej krajiny aj obyvateľstva, kde vás na každom kroku zdraví milý úsmev a kde si okrem rozľahlých ľudoprázdnych pláží môžete prejsť aj majestátne hory a púšť. Salalah Rotana Resort 5* je najlepší plážový rezort Ománu a pôsobí ako tradičné arabské mestečko s množstvom zelene, oleandrov a preteká cezeň riečka s morskou vodou. Nachádza sa na nekončiacej pláži s bielym jemným pieskom lemovanej palmami, kde si v pokoji môžete vychutnať vzájomnú spoločnosť. Voda je azúrovej farby a má príjemnú teplotu. Luxusné služby, koncept all inclusive a ZEN SPA centrum vytvoria príjemný základ pre vašu romantickú dovolenku ako z rozprávky.

Rotana

Salalah Rotana Resort 5*

 

2. Hotel Riu Touareg 5* - adults only (Kapverdy)
Ostrov Boa Vista, ktorý je súčasťou Kapverdských ostrovov leží v strede Atlantiku. Okolie pripomína púšť, pobrežie poskytuje dokonalé súkromie, rozsiahle pláže dopĺňajú vysoké piesočné duny a kryštálovo priezračné more. Hotel Riu Touareg je určený len pre klientelu staršiu ako 18 rokov a je zaradený do prestížnej siete RIU. Tešiť sa môžete okrem top služieb, krásnej záhrady, bazénov, športových aktivít, chutnej stravy a všade prítomného alkoholu aj na tematické gurmánske reštaurácie, nočný klub a SPA centrum.    

RIU Touareg Adults Only 5*

3. Vogue Hotel Bodrum 5* (Bodrum)
Mesto Bodrum nazývané aj „turecké St.Tropez“ je veľmi vyhľadávaná destinácia tureckej smotánky a zamilujete si ju aj vy. Mesto vám ponúka rozmanitý nočný život, sú tu špičkové reštaurácie a kluby, kvalitné butiky, krásne pláže, úžasné zátoky, nádherná príroda a pamiatky. Vogue Hotel je exkluzívny luxusný hotel s unikátnou architektúrou, rozprestiera na ploche 200 tisíc m2 a je situovaný v nádhernej subtropickej záhrade priamo pri širokej piesočnatej pláži. Oddýchnuť si môžete v tureckých kúpeľoch alebo ak máte detského ducha, vyšantiť sa sa na 17 toboganoch. Romantický večer si môžete užiť v jednej z mnohých hotelových a la carte reštaurácií alebo barov v areáli.  

Vogue

Vogue Hotel Bodrum 5*

 

4. Commodore Elite Suits and Spa 5* - adults only (Turecko, Side) 
Tento hotel pre dospelých leží v obľúbenom letovisku Side uprostred Tureckej riviéry. Mesto Side sa nachádza kúsok od hotela, pozrieť si môžete antické pamiatky, ktorých dominantou je veľký rímsky amfiteáter. Hotel Commodore ponúka jedinečné služby a je medzi hotelmi s konceptom „adults only“ nesmierne vychytený. Udržiavaná piesočná pláž s bezplatných plážovým servisom je samozrejmosťou. Rovnako ako all inclusive extra a široká škála športových možností, od tenisu cez biliard až k fitnescentru. Izby ponúkajú priestranný balkón alebo terasu a k dispozícii sú aj izby so zdieľaným súkromným bazénom. 

Commodore

Commodore Elite Suites & SPA 5*

 

5. Santo Stefano Resort 3*+ (Sardínia)
Tento prestížny hotelový rezort sa rozprestiera na severe Sardínie  a je jediným hotelom na ostrove Santo Stefano, ktorý je súčasťou exkluzívneho súostrovia a národného parku La Maddalena. Hotel, pláž, zátoku – všetko budete mať celé len pre seba. Na ostrov vás privezú na súkromnou člne, hotel je zasadený do mierneho terénu a zaručuje prenádherný výhľad na okolité ostrovčeky a azúrovú, priam priezračnú vodu. Služby zahŕňajú lahodnú kuchyňu, lounge bar, obchodíky, fitnescentrum a aj športové aktivity ako napríklad jazdu na koni. Nie nadarmo sa Sardínii hovorí Karibik Európy.  

6. AR Diamante Beach Spa Hotel 4* (Costa Blanca)
Jedna z najkrajších oblastí Španielska – Costa Blanca sa tiahne v dĺžke 200 kilometrov v okolí mesta Alicante. AR Diamante Beach Spa Hotel je moderný hotel, ktorý štyri roky po sebe získal ocenenie World Travel Awards ako najlepší plážový hotel Stredomoria a Španielska. Nachádza sa v blízkosti unikátnej pieskovej pláže s výhľadom na monumentálne bralo a pri promenáde v obľúbenom letovisku Calpes s množstvom reštaurácií, barov a obchodíkov. Ponúka exkluzívne SPA centrum s najmodernejšími procedúrami, sofistikovanú architektúru a špičkový servis. Prístav Calpe je od hotela vzdialený len 2 km a je stvorený na príjemnú večernú prechádzku vo dvojici.

AR Diamante Beach SPA Hotel 4*

 

7. Atahotel Capotaormina 4* (Sicília)
Exkluzívny hotel s osobitou architektúrou patrí do prestížnej hotelovej siete Atahotels a poskytuje nadštandardne kvalitné služby. Hotel je postavený v atraktívnom prostredí na skalnatom výbežku s nádherným výhľadom na Etnu a na záliv Naxos. Prekrásne historické mesto Taormina je vzdialené len 3 km a do mesta premáva hotelový autobus. Unikátom hotela je nekonečný bazén vytesaný do skaly a komorná pláž, rovnako akoby vsadená do brala. Sicília sa vyznačuje famóznou kuchyňou a zažijete ju aj v tomto hoteli. 

Atahotel Capotaormina 4*

 

8. White Palace 5*(Kréta)
Moderný, dizajnový hotel zo siete Grecotel, ktorý je známy svojou gréckou pohostinnosťou a luxusom. Ako názov napovedá, s architektúrou hotela sa vyhrali, čisté biele línie a moderný nábytok. Jeho poloha je rovno na pláži, ktorá je ocenená modrou vlajkou. Prvotriedne služby, all inclusive ultra a tyrkysové krétske more zaručia ideálnu dovolenku vo dvojici. 

WhitePrihlásenie