Call centrum: +421 (2) 3263 0033

Pondelok-Piatok: 8:00-21:00
Sobota-Nedeľa: 9:00-21:00

RÝCHLY VÝBER A VÝPOČET CENY

NEPOVINNÉ KATEGÓRIE

Krajina

Termín od

Počet izieb

Izba č. 1

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 2

dospelých

detí

Vek detí

Izba č. 3

dospelých

detí

Vek detí

Zuzana Stehlíková, 31.03.2017 18:14

DOVOLENKOBLOG

5 dôvodov, prečo sa oplatí dovolenkovať v júni

Konečne! Zima je za nami a pomaly sa začíname tešiť na dlhé slnečné dni strávené v prírode. Ešte viac nás láka predstava letnej dovolenky, ktorá pomaly klope na dvere. My sme presvedčení, že najlepší čas, kedy vycestovať na dovolenku, je práve v júni.

1. Nemôžete sa dočkať?


Nečakajte a odštartujte leto už v júni!  Kým vaši kolegovia budú húževnato pracovať v kancelárii, vy môžete prežiť slnečné dni na prekrásnych miestach pri mori. Po dovolenke prídete odpočinutí a so svojím opálením sa môžete pochváliť ešte aj pri otvorení kúpacej sezóny u nás. Dámy, aj vy sa tešíte na nové letné kolekcie? Ľahučké šaty, sandáliky a môžete vyraziť na prechádzku promenádou pri mori. 

 

 

 

 

2. Ideálne počasie na spoznávanie miestnych atrakcií


V júni sa nemusíte báť príšerných horúčav. Mierna klíma je ideálna na spoznávanie zaujímavých miest, ktoré destinácia ponúka. Najlepší čas na objavovanie unikátnych antických pamiatok, ktoré nájdete predovšetkým v Grécku, Turecku, na Cypre a v Taliansku. Požičajte si automobil a prebrázdite krajinu, od severu na juh, zoznámte sa s pohostinnosťou miestnych, spoznajte ich kultúru, zvyky, tradície a vyskúšajte miestnu gastronómiu v typických tavernách, ktorá bude úplne iná, na akú ste zvyknutí z hotelovej reštaurácie. A keď sa vám bude zdať výlet dlhý, vždy si môžete urobiť prestávku na niektorej z miestnych pláží.

 

 

 

 

3. Hotely a pláže nie sú preplnené

Pocit oddychu na dovolenke uberá predstava preplnených pláží a bufetových stolov, okolo ktorých sa zhromažďujú desiatky hladných hotelových hostí. To sa vám nestane počas pobytu v zahraničí v skorších termínoch, kedy máte skutočne pocit, že si môžete dovolenku vychutnať v pokoji a bez stresov. Aj personál v rezortoch pracuje v menej náročných podmienkach, čo sa odzrkadľuje na ich usmiatych tvárach.

 

 

 

 

4. Pokojná dovolenka

Prázdniny sa ešte nezačali a to je dobrá správa pre tých, ktorí sa radi držia ďalej od detského kriku. V rezortoch trávi dovolenku mimo mesiacov júl a august menej rodín a v niektorých dokonca deti nenájdete počas celej sezóny. Nazývajú sa Adults Only, alebo „hotely len pre dospelých“ a zaručujú ničím nerušenú dovolenku.

 

 

 

 

5. Nižšie ceny


Kvalitnú dovolenku v obľúbených dovolenkových destináciách si v júni môžete dopriať za veľmi výhodné ceny. Využite aktuálne mimoriadne zľavy a skvelé bonusy a určite si vyberiete z ponuky dovoleniek v Stredomorí či napríklad v Bulharsku.
Láka vás exotika? Zamierte do Atlantiku za spoznávaním čarokrásnych Kapverdských ostrovovov. Unikátne pláže s bielym pieskom, príjemné teploty a heslo miestnych „no stress“ vám vykúzlia nezabudnuteľnú dovolenku!

 

 


 


Newsletter

Mám záujem o zasielanie
aktuálnych ponúk na môj e-mail
E-mailová adresa:Prihlásenie