Prečo ísť na jesennú dovolenku do Ománu?

Späť na zoznam 28. septembra, 2021
2 min. čítania
Autor: Petra

Sychravé počasie a nízke teploty. Ak je Vaša predstava o jeseni úplne iná, strávte ju v horúcej exotike a vyberte sa s nami do omamného Ománu. Do obľúbenej dovolenkovej destinácie Salalah lietame od 16.10. priamymi letmi z Bratislavy.

OmánKaribik Orientu s krásnymi panenskými plážami Indického oceánu a orientálnou atmosférou. Nechajte sa opantať vôňou kadidla a chuťou práve odtrhnutých kokosových orechov. Oázou v púštnej krajine sú moderné komplexy hotelov, ktoré sú zárukou luxusu a špičkových služieb. Krajina beduínov Vás 100% chytí za srdce.

Čo Vás čaká na dovolenke v Ománe?

✔ exkluzívny hotel Fanar Hotel & Residences 5* s kvalitnými službami all inclusive

✔ pekné slnečné počasie

✔  zaslúžený oddych na nádherných pieskových plážach s jemným pieskom

✔  skúsený delegát, ktorý Vám bude počas pobytu 24h k dispozícii

✔  animátori Klubu Leto a maskot Hydráčik sa radi postarajú o Váš športový a kultúrny dovolenkový program

✔ fascinujúce výlety plné zážitkov, napr. magické prenocovanie v púšti, plavba s delfínmi, alebo spoznávanie najkrajších miest Ománu.

Exotickú dovolenku v Ománe môžete mať teraz s First Moment zľavou až 30%. Na plnú výšku zľavy Vám stačí zaplatiť 20% vratnú zálohu. Objednajte bez rizika za najvýhodnejších podmienok. V cene je aj možnosť bezplatného storna zájazdu až do 30 dní pred nástupom na zájazd.

Omán sa otvoril zaočkovaným cestujúcim, k potvrdeniu o očkovaní postačí negatívny PCR test pred odletom. Viac info o podmienkach cestovania do Ománu nájdete TU.

Náš tip pre rodiny s deťmi

Škola ešte poriadne nezačala, ale myslieť na prázdniny nikdy nie je neskoro 😍 Čo by ste povedali na prázdniny vo fascinujúcom Ománe? 🏝 ☀️ Čaká Vás dokonalý oddych na nádherných hotelových plážach s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora a pre deti bohatý celodenný program so slovenskými animátormi Klubu Leto. Samozrejmosťou sú vynikajúce služby all inclusive.

Omán jeseň

Jesenné prázdniny v Ománe

Dátum jesenných prázdnin na Slovensku: 28.10.2021 – 01.11.2021

18. októbra, 2021
2 min. čítania

Najčastejšie otázky ohľadom dovolenky v Ománe

Čo Vás najčastejšie zaujíma ohľadom dovolenky v Ománe? Vy ste sa pýtali, my sme odpovedali 🙂 1️⃣ Koľko stojí dovolenka v Ománe?Dovolenka pre dvoch v exkluzívnom Fanar Hotel & Residences 5* s Last Minute ponukou aktuálne 1636 € pre dve osoby v izbe typu Deluxe. 2️⃣ Aké je v Ománe počasie?Momentálne jasné slnečné počasie s […]
16. augusta, 2021
2 min. čítania

Santorini – vedeli ste, že…

Santorini – jedno z najromantickejších miest Grécka! Očarí vás typická architektúra s bielymi domčekmi, modrými strieškami a fascinujúci výhľad na šíre more.
14. júna, 2021
2 min. čítania

Kos Imperial – dovolenkový hit sezóny 2021

S radosťou Vám predstavujeme luxusný GRECOTEL KOS IMPERIAL 5* s all inclusive extra za cenu 4* hotela. Mimoriadna ponuka pre najnáročnejších.