Peloponéz – virtuálna prehliadka hotelov

Späť na zoznam 4. júla, 2020
< 1 min. čítania
Autor: Matúš

Preneste sa s nami na bájny Peloponéz, najjužnejšiu časť gréckej pevniny, s ktorou je tento polostrov spojený len Korintským prieplavom. Inšpirujte sa krásnymi zábermi z vtáčej perspektívy. Vďaka virtuálnej reality získate predstavu, ako vyzerá pláž pred hotelom, uvidíte kde si môžete dať drink pri západe Slnka, kde sa dá vyjašiť na toboganoch či kam vyraziť na výlet za krásnymi plážami a jedinečnými pamiatkami.

Aldemar Olympian Village 5*

Luxusný hotelový komplex Aldemar Olympian Village, zaradený do prestížnej hotelovej siete Aldemar, sa nachádza v známej kúpeľnej oblasti Skafidia pri krásnej širokej pieskovej pláži.

Kalogria Beach Hotel 4*

Obľúbený rodinný dovolenkový rezort Kalogria Beach Hotel s unikátnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza v chránenej prírodnej oblasti pri píniovom lese Strofilie.

Pláž

Aquapark

Grecotel Casa Marron 5*

Luxusný, kompletne zrenovovaný rezort Casa Marron zaradený do exkluzívnej siete hotelov Grecotel sa nachádza v pokojnej oblasti priamo pri pieskovej pláži ocenenej Modrou vlajkou.

Najjužnejšia časť pevninského Grécka je dejepisným atlasom zobrazujúcim pestrú históriu mykénskej civilizácie, vznik prvých olympijských hier, slávu druhého najvýznamnejšieho byzantského mesta po Konštantínopole, Mystras, aj tvár pôvodného hlavného mesta Grécka, Nafplio.

Nie je náhodou, že práve na Peloponéze bolo šesť archeologických nálezísk zaradených na zoznam svetového dedičstva UNESCO. Od pevniny ho delí známy Korintský prieplav starý necelých 130 rokov. Pobrežie lemujú unikátne pieskové pláže s pozvoľným vstupom do mora, ktoré patria k najkrajším v Grécku. Pláže na západe polostrova, v Kalogrii, Skafidii a Kyllini, patria k tým najčarovnejším.

24. novembra, 2021
2 min. čítania

Dobrodružná cesta Ománom – nový výlet

Rozľahlé pláže s jemným bielym pieskom a priezračná voda Indického oceánu nie sú tým jediným, čím sa môže čarovný Omán pýšiť. Oáza s panenskou prírodou, historické mesto Mirbat či adrenalínová jazda po piesočných dunách, ktoré zažijete počas nového výletu dobrodružným Ománom, môžu byť jedinečným spestrením Vášho pobytu. Prvou zastávkou na našej dobrodružnej jazde je Wadi Darbat, údolie, ktoré […]
18. novembra, 2021
2 min. čítania

50 zážitkov v čarovnom Ománe v 8 dňoch

Omán je bezpochyby znamenitý pre svoje nádherné rozľahlé pláže s jemným bielym pieskom, ktoré ponúkajú možnosť toho najlepšieho relaxu. Teplé slnečné lúče a pohľad do nekonečných diaľav Indického oceánu však vonkoncom nie sú tým jediným, čo Vás v tejto krajine očarí. Či už preferujete bezstarostný relax alebo aktívny oddych, Omán je v oboch prípadoch svetom […]
3. novembra, 2021
2 min. čítania

Dovolenka v novembri

V novembri, kedy teploty na Slovensku klesajú, je najlepší čas vydať sa za slnkom a relaxom. Vybrali sme pre Vás ideálne miesto s krásnymi plážami a exkluzívnym hotelom s top službami, kde Vám bude ako v raji. Túžite si na dovolenke oddýchnuť a vychutnať si pokojnejšiu atmosféru v hoteli? Či naopak vyhľadávate bohatý animačný program? V Ománe si príde […]