Peloponéz – virtuálna prehliadka hotelov

Späť na zoznam 4. júla, 2020
< 1 min. čítania
Autor: Matúš

Preneste sa s nami na bájny Peloponéz, najjužnejšiu časť gréckej pevniny, s ktorou je tento polostrov spojený len Korintským prieplavom. Inšpirujte sa krásnymi zábermi z vtáčej perspektívy. Vďaka virtuálnej reality získate predstavu, ako vyzerá pláž pred hotelom, uvidíte kde si môžete dať drink pri západe Slnka, kde sa dá vyjašiť na toboganoch či kam vyraziť na výlet za krásnymi plážami a jedinečnými pamiatkami.

Aldemar Olympian Village 5*

Luxusný hotelový komplex Aldemar Olympian Village, zaradený do prestížnej hotelovej siete Aldemar, sa nachádza v známej kúpeľnej oblasti Skafidia pri krásnej širokej pieskovej pláži.

Kalogria Beach Hotel 4*

Obľúbený rodinný dovolenkový rezort Kalogria Beach Hotel s unikátnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza v chránenej prírodnej oblasti pri píniovom lese Strofilie.

Pláž

Aquapark

Grecotel Casa Marron 5*

Luxusný, kompletne zrenovovaný rezort Casa Marron zaradený do exkluzívnej siete hotelov Grecotel sa nachádza v pokojnej oblasti priamo pri pieskovej pláži ocenenej Modrou vlajkou.

Najjužnejšia časť pevninského Grécka je dejepisným atlasom zobrazujúcim pestrú históriu mykénskej civilizácie, vznik prvých olympijských hier, slávu druhého najvýznamnejšieho byzantského mesta po Konštantínopole, Mystras, aj tvár pôvodného hlavného mesta Grécka, Nafplio.

Nie je náhodou, že práve na Peloponéze bolo šesť archeologických nálezísk zaradených na zoznam svetového dedičstva UNESCO. Od pevniny ho delí známy Korintský prieplav starý necelých 130 rokov. Pobrežie lemujú unikátne pieskové pláže s pozvoľným vstupom do mora, ktoré patria k najkrajším v Grécku. Pláže na západe polostrova, v Kalogrii, Skafidii a Kyllini, patria k tým najčarovnejším.

9. septembra, 2020
< 1 min. čítania

Čo sa Vám v auguste páčilo na IG @hydrotour?

Na našom Instagrame sa Vás snažíme zásobovať pravidelnou dávkou inšpirácií, informácií, spomienok a odporúčaní na tie najkrajšie dovolenkové miesta plné nezabudnuteľných zážitkov a spomienok. Tu je 8 príspevkov, ktoré sa Vám najviac páčili za minulý mesiac na našom Instagrame alebo to najlepšie z najlepšieho 🙂 1. Tajné pláže na ostrove Kréta 2. Najfotografovanejšia pláž ostrovaPrečítaj si viac

8. septembra, 2020
2 min. čítania

Plážový rozstrel 01 – Grécke pláže

Pred pár dňami ste v plážovom rozstreli o najkrajšie grécke pláže, za ne zahlasovali v tomto poradí ⇩ Súhlasíte s ním alebo by ste niečo zmenili? ☀ 08. Kavoutripes Dlhoročne obľúbená destinácia Chalkidiki sľubuje stovky kilometrov pobrežia s krásnymi pieskovými plážami akou je aj pláž Kavoutripes s azúrovým morom, nádhernými zákutiami a nádhernou okolitou prírodou.Prečítaj si viac

5. septembra, 2020
2 min. čítania

Rodos v 60 sekundách

Najväčší z gréckych Dodekanských ostrovov, je dokonalým dovolenkovám rajom, či už hľadáte relax na pláži alebo dovolenku plnú aktivít a spoznávania. Rodos Vás očarí bohatou históriou, krištáľovo čistým morom, krásnymi lokalitami a gréckou pohostinnosťou 🏝 ✨