Najlepšie hotelové plavecké bazény

Späť na zoznam 19. júna, 2019
< 1 min. čítania
Autor: Petra

Bude tam aj bazén?“  je jednou z najčastejších otázok pri výbere dovolenky. Pre mnohých dovolenkárov je plávanie v hotelovom bazéne obľúbenou pohybovou aktivitou. 

Príjemným bonusom je, že počas športovania, po pár dĺžkach vo vonkajšom bazéne chytíte aj pekný bronz. A preto sme pre všetkých milovníkov plávania, ktorí si tento šport radi vychutnávajú aj počas dovolenky, sme vybrali z našej ponuky hotely s najlepšími plaveckými bazénmi, či už 25 alebo 50 m.

 

Bazén hotela Athos Palace 4* je olympijský plavecký bazén, ktorý je skvelý nielen na zábavu a osvieženie, ale aj pre tých, ktorí si chcú zamakať!

 

8-dráhový bazén s dĺžkou 25 metrov v nádhernom prostredí subtropickej záhrady s palmami nájdete v modernom hotelovom komplexe Venosa Beach Resort & SPA 5* .

 

Ak vás omrzí plávanie v mori, skočte do niektorého z mnohých bazénov obľúbeného rodinného hotela Kumköy Beach Resort & SPA 5*.

 

Luxusný rodinný hotelový rezort Maritim Pine Beach Resort 5*  má krásny vodný svet, kde sa nachádzajú 4 vonkajšie bazény, detský bazén, 8 šmýkačiek a 3 vnútorné bazény.

 

V hoteli Baia Lara okrem olympijského bazéna čaká dovolenkárov vonkajší bazén,vnútorný bazén, aquapark s 5 šmýkačkami a samostatný detský bazén.

 

Užite si luxusné vnútorné a vonkajšie bazény nachádzajúce sa v zelenej oáze hotela Gloria Golf Resort 5*. Komplexne navrhnuté bazény spĺňajú osobité očakávania dospelých a detí. V blízkosti hotela sa nachádzajú 3 golfové ihriská,a po dobre odohratej hre, relax v bazéne padne veľmi vhod.

 

Tak už je len na Vás, ktorú dráhu si vyberiete a koľko dĺžok odplávate 

12. novembra, 2020
3 min. čítania

Turecko – 20 zaujímavých faktov

Krajina polmesiaca či dvoch kontinentov – Turecko – patrí medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie. Dovolenkárov láka najmä na krásne pláže, kvalitné služby, dobré jedlo a jej orientálnosť. Ak sa chcete o Turecku dozvedieť viac, určite Vás potešia nasledujúce zaujímavé fakty o tejto rozprávkovej krajine.

5. novembra, 2020
2 min. čítania

Poznáte Španielsko? Fakty a zaujímavosti

Španielsko je krajina, ktorá sa dlhodobo zobrazuje v popredných rebríčkoch najnavštevovanejších krajín sveta. Slnko, more, skvelá kuchyňa, pohodová atmosféra ¡mañana! a 12 pozoruhodných faktorov o krajine ležiacej na Pyrenejskom polostrove.

4. novembra, 2020
< 1 min. čítania

Vedeli ste o Grécku, že…

Krajina bohov, olivového oleja a olympijských hier, Grécko, patrí k vyhľadávaným dovolenkovým destináciám. Ponúka veľké množstvo krásnych pláží a miest, ktoré lákajú turistov z celého sveta. Grécko však ukráva aj tieto zaujímavosti a fakty, ktoré Vás možno prekvapia 🙂 Grécko pozostáva z takmer 2000 ostrovov, ale len 170 z nich je obývaných. 40% obyvateľov Grécka žijePrečítaj si viac