Najlepšie hotelové plavecké bazény

Späť na zoznam 19. júna, 2019
< 1 min. čítania
Autor: Petra

Bude tam aj bazén?“  je jednou z najčastejších otázok pri výbere dovolenky. Pre mnohých dovolenkárov je plávanie v hotelovom bazéne obľúbenou pohybovou aktivitou. 

Príjemným bonusom je, že počas športovania, po pár dĺžkach vo vonkajšom bazéne chytíte aj pekný bronz. A preto sme pre všetkých milovníkov plávania, ktorí si tento šport radi vychutnávajú aj počas dovolenky, sme vybrali z našej ponuky hotely s najlepšími plaveckými bazénmi, či už 25 alebo 50 m.

 

Bazén hotela Athos Palace 4* je olympijský plavecký bazén, ktorý je skvelý nielen na zábavu a osvieženie, ale aj pre tých, ktorí si chcú zamakať!

 

8-dráhový bazén s dĺžkou 25 metrov v nádhernom prostredí subtropickej záhrady s palmami nájdete v modernom hotelovom komplexe Venosa Beach Resort & SPA 5* .

 

Ak vás omrzí plávanie v mori, skočte do niektorého z mnohých bazénov obľúbeného rodinného hotela Kumköy Beach Resort & SPA 5*.

 

Luxusný rodinný hotelový rezort Maritim Pine Beach Resort 5*  má krásny vodný svet, kde sa nachádzajú 4 vonkajšie bazény, detský bazén, 8 šmýkačiek a 3 vnútorné bazény.

 

V hoteli Baia Lara okrem olympijského bazéna čaká dovolenkárov vonkajší bazén,vnútorný bazén, aquapark s 5 šmýkačkami a samostatný detský bazén.

 

Užite si luxusné vnútorné a vonkajšie bazény nachádzajúce sa v zelenej oáze hotela Gloria Golf Resort 5*. Komplexne navrhnuté bazény spĺňajú osobité očakávania dospelých a detí. V blízkosti hotela sa nachádzajú 3 golfové ihriská,a po dobre odohratej hre, relax v bazéne padne veľmi vhod.

 

Tak už je len na Vás, ktorú dráhu si vyberiete a koľko dĺžok odplávate 

22. februára, 2020
< 1 min. čítania

TOP 20 fotiek z nášho instagramu

Každoročne vytvoríme na cestách tisíce fotiek, pripomínajúce tie najkrajšie momenty, na ktoré radi spomíname. Vždy s Vami naše fotky radi zdieľame a podelíme sa o zážitky, ktoré môžete potom zažiť na vlastnej koži počas dovolenky. Prichystali sme pre Vás zoznam 20 fotiek, ktoré sa Vám v poslednom období najviac páčili 🙂 Ďakujeme, že nás sledujetePrečítaj si viac

4. februára, 2020
2 min. čítania

Dovolenkujte v krajine pokladov

Fascinujúca krajina popretkávaná obdivuhodnými lokalitami svetového významu, priateľské mestá, inšpiratívne púštne pásma a tradícia pohostinnosti, ktorá sa zachovala od pradávna, ale aj moderná tvár hlavného mesta Ammán a južných prímorských stredísk robia z Jordánska jedinečnú bezpečnú destináciu, ktorú stojí za to preskúmať! Legendárnou Kráľovskou cestou kedysi prechádzali ťavie karavány prevážajúce vzácne kadidlo, ktoré vymieňali zaPrečítaj si viac

3. februára, 2020
< 1 min. čítania

Gambia – dovolenkový raj zaliaty slnkom

Autentická Gambia – exotická dovolenka v najmenšej krajine afrického kontinentu vás zláka úchvatnou škálou možností, a to od nedotknutých pláží západného pobrežia až po divokú prírodu v jej srdci. Započúvajte sa do šumu vĺn neskrotného Atlantiku, prechádzajte sa po zlatistých plážach lemovaných fotogenickými kokosovými palmami, vychutnávajte si svoj obľúbený drink namiešaný v jednom z plážových rezortov a užívajte si nekonečnú pohodu, odPrečítaj si viac