Najlepšie hotelové plavecké bazény

Späť na zoznam 19. júna, 2019
< 1 min. čítania
Autor: Petra

Bude tam aj bazén?“  je jednou z najčastejších otázok pri výbere dovolenky. Pre mnohých dovolenkárov je plávanie v hotelovom bazéne obľúbenou pohybovou aktivitou. 

Príjemným bonusom je, že počas športovania, po pár dĺžkach vo vonkajšom bazéne chytíte aj pekný bronz. A preto sme pre všetkých milovníkov plávania, ktorí si tento šport radi vychutnávajú aj počas dovolenky, sme vybrali z našej ponuky hotely s najlepšími plaveckými bazénmi, či už 25 alebo 50 m.

 

Bazén hotela Athos Palace 4* je olympijský plavecký bazén, ktorý je skvelý nielen na zábavu a osvieženie, ale aj pre tých, ktorí si chcú zamakať!

 

8-dráhový bazén s dĺžkou 25 metrov v nádhernom prostredí subtropickej záhrady s palmami nájdete v modernom hotelovom komplexe Venosa Beach Resort & SPA 5* .

 

Ak vás omrzí plávanie v mori, skočte do niektorého z mnohých bazénov obľúbeného rodinného hotela Kumköy Beach Resort & SPA 5*.

 

Luxusný rodinný hotelový rezort Maritim Pine Beach Resort 5*  má krásny vodný svet, kde sa nachádzajú 4 vonkajšie bazény, detský bazén, 8 šmýkačiek a 3 vnútorné bazény.

 

V hoteli Baia Lara okrem olympijského bazéna čaká dovolenkárov vonkajší bazén,vnútorný bazén, aquapark s 5 šmýkačkami a samostatný detský bazén.

 

Užite si luxusné vnútorné a vonkajšie bazény nachádzajúce sa v zelenej oáze hotela Gloria Golf Resort 5*. Komplexne navrhnuté bazény spĺňajú osobité očakávania dospelých a detí. V blízkosti hotela sa nachádzajú 3 golfové ihriská,a po dobre odohratej hre, relax v bazéne padne veľmi vhod.

 

Tak už je len na Vás, ktorú dráhu si vyberiete a koľko dĺžok odplávate 

9. septembra, 2020
< 1 min. čítania

Čo sa Vám v auguste páčilo na IG @hydrotour?

Na našom Instagrame sa Vás snažíme zásobovať pravidelnou dávkou inšpirácií, informácií, spomienok a odporúčaní na tie najkrajšie dovolenkové miesta plné nezabudnuteľných zážitkov a spomienok. Tu je 8 príspevkov, ktoré sa Vám najviac páčili za minulý mesiac na našom Instagrame alebo to najlepšie z najlepšieho 🙂 1. Tajné pláže na ostrove Kréta 2. Najfotografovanejšia pláž ostrovaPrečítaj si viac

8. septembra, 2020
2 min. čítania

Plážový rozstrel 01 – Grécke pláže

Pred pár dňami ste v plážovom rozstreli o najkrajšie grécke pláže, za ne zahlasovali v tomto poradí ⇩ Súhlasíte s ním alebo by ste niečo zmenili? ☀ 08. Kavoutripes Dlhoročne obľúbená destinácia Chalkidiki sľubuje stovky kilometrov pobrežia s krásnymi pieskovými plážami akou je aj pláž Kavoutripes s azúrovým morom, nádhernými zákutiami a nádhernou okolitou prírodou.Prečítaj si viac

5. septembra, 2020
2 min. čítania

Rodos v 60 sekundách

Najväčší z gréckych Dodekanských ostrovov, je dokonalým dovolenkovám rajom, či už hľadáte relax na pláži alebo dovolenku plnú aktivít a spoznávania. Rodos Vás očarí bohatou históriou, krištáľovo čistým morom, krásnymi lokalitami a gréckou pohostinnosťou 🏝 ✨