Najlepšie hotelové plavecké bazény

Späť na zoznam 19. jún, 2019
2 min. čítania
Autor: Petra

Bude tam aj bazén?“  je jednou z najčastejších otázok pri výbere dovolenky. Pre mnohých dovolenkárov je plávanie v hotelovom bazéne obľúbenou pohybovou aktivitou. 

Príjemným bonusom je, že počas športovania, po pár dĺžkach vo vonkajšom bazéne chytíte aj pekný bronz. A preto sme pre všetkých milovníkov plávania, ktorí si tento šport radi vychutnávajú aj počas dovolenky, sme vybrali z našej ponuky hotely s najlepšími plaveckými bazénmi, či už 25 alebo 50 m.

 

Bazén hotela Athos Palace 4* je olympijský plavecký bazén, ktorý je skvelý nielen na zábavu a osvieženie, ale aj pre tých, ktorí si chcú zamakať!

 

8-dráhový bazén s dĺžkou 25 metrov v nádhernom prostredí subtropickej záhrady s palmami nájdete v modernom hotelovom komplexe Venosa Beach Resort & SPA 5* .

 

Ak vás omrzí plávanie v mori, skočte do niektorého z mnohých bazénov obľúbeného rodinného hotela Kumköy Beach Resort & SPA 5*.

 

Luxusný rodinný hotelový rezort Maritim Pine Beach Resort 5*  má krásny vodný svet, kde sa nachádzajú 4 vonkajšie bazény, detský bazén, 8 šmýkačiek a 3 vnútorné bazény.

 

V hoteli Baia Lara okrem olympijského bazéna čaká dovolenkárov vonkajší bazén,vnútorný bazén, aquapark s 5 šmýkačkami a samostatný detský bazén.

 

Užite si luxusné vnútorné a vonkajšie bazény nachádzajúce sa v zelenej oáze hotela Gloria Golf Resort 5*. Komplexne navrhnuté bazény spĺňajú osobité očakávania dospelých a detí. V blízkosti hotela sa nachádzajú 3 golfové ihriská,a po dobre odohratej hre, relax v bazéne padne veľmi vhod.

 

Tak už je len na Vás, ktorú dráhu si vyberiete a koľko dĺžok odplávate 

10. august, 2019
4 min. čítania

Dermatologička radí: 7 tipov ako sa zodpovedne správať na slnku

Leto je obdobím úsmevov, pozitívnych emócií, nových zážitkov, relaxu a cestovania. Slniečko je neuveriteľným zdrojom energie, no v tomto období je však aj veľmi intenzívne, čo môžete cítiť na vlastnej koži nielen na dovolenke, ale aj v našich končinách. Preto je veľmi dôležité správať sa na slnku naozaj zodpovedne a chrániť svoje zdravie. Prevencia je v tomtoPrečítaj si viac

16. júl, 2019
4 min. čítania

TOP 10 ostrovov, na ktorých s nami môžete dovolenkovať v lete 2019

Predstavíme Vám 10 ostrovov , kde môžete stráviť peknú dovolenku na krásnych plážach s priezračným morom, užívať si kvalitné služby v špičkových hoteloch situovaných v krásnej prírode a zároveň objavovať miestne pamiatky a atrakcie. Idete? Rodos Magický ostrov na juhovýchode Grécka je už po stáročia križovatkou Západu s Orientom. Turistov očarí bohatou históriou, krištáľovo čistýmPrečítaj si viac

16. júl, 2019
4 min. čítania

Izmir: malá Ázia s trochou európskej atmosféry

Staroveký a napriek tomu moderný, liberálny, rušný a európsky. To je Izmir očami nášho delegáta v Turecku  Jara. Presne tak sa dá podľa neho najlepšie popísať Izmir; tretie najväčšie mesto v Turecku, ktorého príjemnú atmosféru a unikátny streetfood si určite zamilujete.  Antické mesto Smyrna, ako sa dnešný Izmir pôvodne nazýval, bolo jedno z multikultúrnych miest Osmanskej ríše nachádzajúce saPrečítaj si viac