Najkrajšie pláže v roku 2021

Späť na zoznam 8. januára, 2021
< 1 min. čítania
Autor: Petra

Zostavili sme pre Vás zoznam TOP 5 pláží, ktoré s nami navštívite počas dovolenky v roku 2021. Sú unikátne, romantické, s tyrkysovým morom, bielym pieskom, nádhernými scenériami a 100% dychberúce pláže.

Pláž Spiaggia dell‘ Amore

Spiaggia dell‘ Amore, Sardínia

„Pláž lásky“ v súostroví La Maddalena, prezývaná aj „sardínske Tahiti“. Nie je žiadnym tajomstvom, že pláž je veľmi obľúbená medzi zamilovanými pármi.

Pláž Elafonisi

Pláž Elafonisi, Kréta

Unikátna pláž Elafonisi na juhozápade ostrova Kréta patrí k najkrajším plážam na svete aj vďaka charakteristickému ružovému zafarbeniu piesku a nádherným tyrkysovým lagúnam s priezračným morom.

Pláž Navagio

Pláž Navagio, ostrov Zakynthos, Grécko

Najfotografovanejšia pláž v Grécku, pláž Navagio na ostrove Zakynthos, ktorej príbeh sa začal písať 2. októbra 1980, kedy tu stroskotala nákladná loď MV Panagiotis.

Pláž Tsambika

Pláž Tsambika

Krásna piesočnatá pláž Tsambika s tyrkysovým morom je považovaná za najkrajšiu na Rodose. Nad plážou s farebnými slnečníkmi, miestnymi tavernami a plážovými barmi sa vo výške 240 m vypína biely kláštor s rovnomenným názvom.

Pláž Santa Monica

Pláž Santa Monica, Kapverdy

Jedna z najkrajších pláží na svete, 22 km dlhá pláž Santa Monica ostrove Boa Vista na Kapverdoch.

Aké pláže by ste pridali na zoznam Vy? 🙂

24. novembra, 2021
2 min. čítania

Dobrodružná cesta Ománom – nový výlet

Rozľahlé pláže s jemným bielym pieskom a priezračná voda Indického oceánu nie sú tým jediným, čím sa môže čarovný Omán pýšiť. Oáza s panenskou prírodou, historické mesto Mirbat či adrenalínová jazda po piesočných dunách, ktoré zažijete počas nového výletu dobrodružným Ománom, môžu byť jedinečným spestrením Vášho pobytu. Prvou zastávkou na našej dobrodružnej jazde je Wadi Darbat, údolie, ktoré […]
18. novembra, 2021
2 min. čítania

50 zážitkov v čarovnom Ománe v 8 dňoch

Omán je bezpochyby znamenitý pre svoje nádherné rozľahlé pláže s jemným bielym pieskom, ktoré ponúkajú možnosť toho najlepšieho relaxu. Teplé slnečné lúče a pohľad do nekonečných diaľav Indického oceánu však vonkoncom nie sú tým jediným, čo Vás v tejto krajine očarí. Či už preferujete bezstarostný relax alebo aktívny oddych, Omán je v oboch prípadoch svetom […]
3. novembra, 2021
2 min. čítania

Dovolenka v novembri

V novembri, kedy teploty na Slovensku klesajú, je najlepší čas vydať sa za slnkom a relaxom. Vybrali sme pre Vás ideálne miesto s krásnymi plážami a exkluzívnym hotelom s top službami, kde Vám bude ako v raji. Túžite si na dovolenke oddýchnuť a vychutnať si pokojnejšiu atmosféru v hoteli? Či naopak vyhľadávate bohatý animačný program? V Ománe si príde […]