Najčastejšie otázky ohľadom dovolenky v Ománe

Späť na zoznam 18. októbra, 2021
2 min. čítania
Autor: admin

Čo Vás najčastejšie zaujíma ohľadom dovolenky v Ománe? Vy ste sa pýtali, my sme odpovedali 🙂

1️⃣ Koľko stojí dovolenka v Ománe?
Dovolenka pre dvoch v exkluzívnom Fanar Hotel & Residences 5* s Last Minute ponukou aktuálne 1636 € pre dve osoby v izbe typu Deluxe.

Omán

2️⃣ Aké je v Ománe počasie?
Momentálne jasné slnečné počasie s priemernými teplotami 30 stupňov celzia.

3️⃣ Koľko trvá let?
Letíme priamo z Bratislavy bez medzipristátia, o cca 6 hodín letu si môžete užívať slnečné počasie v Ománe.

4️⃣ Sú v Ománe aj slovenskí animátori?
Hotel Fanar aj Rotana sú naše klubové ománske hotely, v ktorých pôsobia animátori Klubu Leto a majú pre Vás pripravený bohatý animačný program, športové aktivity aj miniklub pre najmenších.

5️⃣ Je v Ománe all inclusive?
Áno, v hoteloch Fanar a Salalah Rotana sú služby all inclusive.

6️⃣ Aké sú podmienky vstupu a návratu?
Podmienky vstupu do Ománu:
* vstup do Sultanátu Omán je umožnený pre všetky plne zaočkované osoby, ktorým od poslednej dávky uplynulo viac ako 14 dní.
* a zároveň je povinné preukázať sa negatívnym PCR testom nie starším ako 72 hodín pred vstupom do Ománu.
* všetci cestujúci sa musia preukázať cestovným pasom s minimálnou dobou platnosti viac ako 6 mesiacov po návrate z Ománu.
* osoby mladšie ako 18 rokov sú oslobodené od PCR testov a preukázania potvrdenia o očkovaní.
* je potrebné mať medzinárodné zdravotné poistenie, ktoré pokrýva aj náklady spojené s prípadnou liečbou a hospitalizáciou v dôsledku Covid-19 na dobu 1 mesiac. Poistenie je možné dojednať spolu s kúpou zájazdu.
* pred vstupom do Ománu je potrebné sa registrovať na stránke Registration Form – eMushrif , kde je nutné nahrať potvrdenie o očkovaní (s QR kódom) a potvrdenie o vykonaní PCR testu (s QR kódom) a taktiež uhradiť registrovačný poplatok 2.5 OMR.
Pri návrate do SR sa všetky osoby nad 12 rokov cestujúce z Ománu musia vedieť preukázať negatívnym PCR testom nie starším ako 72 hodín (PCR testy bude možné absolvovať v hoteli za cca 15 OMR.).

Zodpovedali sme aj Vašu otázku? 😊

24. novembra, 2021
2 min. čítania

Dobrodružná cesta Ománom – nový výlet

Rozľahlé pláže s jemným bielym pieskom a priezračná voda Indického oceánu nie sú tým jediným, čím sa môže čarovný Omán pýšiť. Oáza s panenskou prírodou, historické mesto Mirbat či adrenalínová jazda po piesočných dunách, ktoré zažijete počas nového výletu dobrodružným Ománom, môžu byť jedinečným spestrením Vášho pobytu. Prvou zastávkou na našej dobrodružnej jazde je Wadi Darbat, údolie, ktoré […]
18. novembra, 2021
2 min. čítania

50 zážitkov v čarovnom Ománe v 8 dňoch

Omán je bezpochyby znamenitý pre svoje nádherné rozľahlé pláže s jemným bielym pieskom, ktoré ponúkajú možnosť toho najlepšieho relaxu. Teplé slnečné lúče a pohľad do nekonečných diaľav Indického oceánu však vonkoncom nie sú tým jediným, čo Vás v tejto krajine očarí. Či už preferujete bezstarostný relax alebo aktívny oddych, Omán je v oboch prípadoch svetom […]
3. novembra, 2021
2 min. čítania

Dovolenka v novembri

V novembri, kedy teploty na Slovensku klesajú, je najlepší čas vydať sa za slnkom a relaxom. Vybrali sme pre Vás ideálne miesto s krásnymi plážami a exkluzívnym hotelom s top službami, kde Vám bude ako v raji. Túžite si na dovolenke oddýchnuť a vychutnať si pokojnejšiu atmosféru v hoteli? Či naopak vyhľadávate bohatý animačný program? V Ománe si príde […]