Kde s nami môžete dovolenkovať v lete 2020?

Späť na zoznam 20. júna, 2020
2 min. čítania
Autor: Petra

S potešením Vám oznamujeme, že vzhľadom na rastúci záujem opätovne spúšťame predaj zájazdov do obľúbených letných dovolenkových destinácií Južný Cyprus, grécke ostrovy Kréta, Rodos, Zakynthos, obľúbený Peloponéz a Bulharsko. Ide o vybrané letné destinácie schválené Krízovým štábom SR, v ktorých momentálne neexistujú žiadne obmedzenia v oblasti cestovania. To znamená, že po prílete do danej destinácie a ani po návrate z nej na Slovensko nie sú prijaté a vyžadované žiadne obmedzenia vo forme povinných testov alebo povinnej karantény. V prípade, že sa zoznam krajín bez cestovateľských obmedzení rozšíri, veľmi radi našu ponuku upravíme.

Kréta

Obľúbená destinácia ideálna pre rodinnú dovolenku ponúka nádherné pláže s jemným pieskom obmývané priezračným morom, kvalitné rezorty ako Knossos Royal Beach Resort, Capsis Elite Resort či  St. Constantin a atraktívne výlety na Santorini alebo unikátnu lagúnu Balos. 

Rodos

Rodos, najväčší z gréckych Dodekanských ostrovov, je dokonalým dovolenkovám rajom, či už hľadáte relax na pláži alebo dovolenku plnú aktivít a spoznávania. Dovolenkárov očarí bohatou históriou, krištáľovo čistým morom, krásnymi lokalitami a gréckou pohostinnosťou. Dovolenku pri Egejskom mori si môžete užiť v hoteloch Romanza Mare, Evita Bay, Evita Mare, Apollo Beach a mnoho ďalších.

Zakynthos

Populárny grécky ostrov láka dovolenkárov krásnymi plážami, tyrkysovým morom, najfotografovanejším miestom na svete, plážou Navagio s vrakom lode, ale aj výletmi na tie najkrajšie miesta na ostrove. Dovolenku si môžete vychutnať v obľúbených rodinných hoteloch Plaza Bay Hotel, Poseidon Beach Hotel alebo Mediterranean Beach Hotel.

Peloponéz

Rodiny si Peloponéz zamilovali vďaka krásnym pieskovým plážam a prírodným scenériám, ale i tajomstvám, ktoré ukrývajú najzaujímavejšie antické miesta akými sú Mykény, Korint, Olympia či Sparta. Medzi najlepšie hodnotené hotely za posledné roky patria Kalogria Beach Hotel, Olympian Village a Casa Marron.

Južný Cyprus

Južný Cyprus zdobia nádherné pláže so zlatistým pieskom, azúrové more a očarujúca príroda. Relaxujte na najkrajšej pláži ostrova, známej Fig Tree Beach alebo sa kochajte krásou pohoria Troodos. Záručene skvelú dovolenku môžete zažiť v hoteloch Silver Sands Hotel, Iliada Beach Hotel či Vrissiana Beach Hotel.

Bulharsko

Dlhé zlatisté pláže, očarujúca príroda, fascinujúca história a uličky plné umelcov v turistických strediskách Obzor, Slnečné pobrežiie či Elenite sú lákadlami turistov z celého sveta. Tohtoročnú dovolenku v Bulharsku si môžete užiť v hoteloch Obzor Beach Resort, Sunrise Blue Magic Resort , DIT Evrika Beach Clubhotel a mnohých ďalších.

Tešíme sa na Vašu návštevu v pobočkách CK Hydrotour a v našich partnerských cestovných agentúrach 🙂

12. novembra, 2020
3 min. čítania

Turecko – 20 zaujímavých faktov

Krajina polmesiaca či dvoch kontinentov – Turecko – patrí medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie. Dovolenkárov láka najmä na krásne pláže, kvalitné služby, dobré jedlo a jej orientálnosť. Ak sa chcete o Turecku dozvedieť viac, určite Vás potešia nasledujúce zaujímavé fakty o tejto rozprávkovej krajine.

5. novembra, 2020
2 min. čítania

Poznáte Španielsko? Fakty a zaujímavosti

Španielsko je krajina, ktorá sa dlhodobo zobrazuje v popredných rebríčkoch najnavštevovanejších krajín sveta. Slnko, more, skvelá kuchyňa, pohodová atmosféra ¡mañana! a 12 pozoruhodných faktorov o krajine ležiacej na Pyrenejskom polostrove.

4. novembra, 2020
< 1 min. čítania

Vedeli ste o Grécku, že…

Krajina bohov, olivového oleja a olympijských hier, Grécko, patrí k vyhľadávaným dovolenkovým destináciám. Ponúka veľké množstvo krásnych pláží a miest, ktoré lákajú turistov z celého sveta. Grécko však ukráva aj tieto zaujímavosti a fakty, ktoré Vás možno prekvapia 🙂 Grécko pozostáva z takmer 2000 ostrovov, ale len 170 z nich je obývaných. 40% obyvateľov Grécka žijePrečítaj si viac