Kde s nami môžete dovolenkovať v lete 2020?

Späť na zoznam 20. júna, 2020
2 min. čítania
Autor: Petra

S potešením Vám oznamujeme, že vzhľadom na rastúci záujem opätovne spúšťame predaj zájazdov do obľúbených letných dovolenkových destinácií Južný Cyprus, grécke ostrovy Kréta, Rodos, Zakynthos, obľúbený Peloponéz a Bulharsko. Ide o vybrané letné destinácie schválené Krízovým štábom SR, v ktorých momentálne neexistujú žiadne obmedzenia v oblasti cestovania. To znamená, že po prílete do danej destinácie a ani po návrate z nej na Slovensko nie sú prijaté a vyžadované žiadne obmedzenia vo forme povinných testov alebo povinnej karantény. V prípade, že sa zoznam krajín bez cestovateľských obmedzení rozšíri, veľmi radi našu ponuku upravíme.

Kréta

Obľúbená destinácia ideálna pre rodinnú dovolenku ponúka nádherné pláže s jemným pieskom obmývané priezračným morom, kvalitné rezorty ako Knossos Royal Beach Resort, Capsis Elite Resort či  St. Constantin a atraktívne výlety na Santorini alebo unikátnu lagúnu Balos. 

Rodos

Rodos, najväčší z gréckych Dodekanských ostrovov, je dokonalým dovolenkovám rajom, či už hľadáte relax na pláži alebo dovolenku plnú aktivít a spoznávania. Dovolenkárov očarí bohatou históriou, krištáľovo čistým morom, krásnymi lokalitami a gréckou pohostinnosťou. Dovolenku pri Egejskom mori si môžete užiť v hoteloch Romanza Mare, Evita Bay, Evita Mare, Apollo Beach a mnoho ďalších.

Zakynthos

Populárny grécky ostrov láka dovolenkárov krásnymi plážami, tyrkysovým morom, najfotografovanejším miestom na svete, plážou Navagio s vrakom lode, ale aj výletmi na tie najkrajšie miesta na ostrove. Dovolenku si môžete vychutnať v obľúbených rodinných hoteloch Plaza Bay Hotel, Poseidon Beach Hotel alebo Mediterranean Beach Hotel.

Peloponéz

Rodiny si Peloponéz zamilovali vďaka krásnym pieskovým plážam a prírodným scenériám, ale i tajomstvám, ktoré ukrývajú najzaujímavejšie antické miesta akými sú Mykény, Korint, Olympia či Sparta. Medzi najlepšie hodnotené hotely za posledné roky patria Kalogria Beach Hotel, Olympian Village a Casa Marron.

Južný Cyprus

Južný Cyprus zdobia nádherné pláže so zlatistým pieskom, azúrové more a očarujúca príroda. Relaxujte na najkrajšej pláži ostrova, známej Fig Tree Beach alebo sa kochajte krásou pohoria Troodos. Záručene skvelú dovolenku môžete zažiť v hoteloch Silver Sands Hotel, Iliada Beach Hotel či Vrissiana Beach Hotel.

Bulharsko

Dlhé zlatisté pláže, očarujúca príroda, fascinujúca história a uličky plné umelcov v turistických strediskách Obzor, Slnečné pobrežiie či Elenite sú lákadlami turistov z celého sveta. Tohtoročnú dovolenku v Bulharsku si môžete užiť v hoteloch Obzor Beach Resort, Sunrise Blue Magic Resort , DIT Evrika Beach Clubhotel a mnohých ďalších.

Tešíme sa na Vašu návštevu v pobočkách CK Hydrotour a v našich partnerských cestovných agentúrach 🙂

24. novembra, 2021
2 min. čítania

Dobrodružná cesta Ománom – nový výlet

Rozľahlé pláže s jemným bielym pieskom a priezračná voda Indického oceánu nie sú tým jediným, čím sa môže čarovný Omán pýšiť. Oáza s panenskou prírodou, historické mesto Mirbat či adrenalínová jazda po piesočných dunách, ktoré zažijete počas nového výletu dobrodružným Ománom, môžu byť jedinečným spestrením Vášho pobytu. Prvou zastávkou na našej dobrodružnej jazde je Wadi Darbat, údolie, ktoré […]
18. novembra, 2021
2 min. čítania

50 zážitkov v čarovnom Ománe v 8 dňoch

Omán je bezpochyby znamenitý pre svoje nádherné rozľahlé pláže s jemným bielym pieskom, ktoré ponúkajú možnosť toho najlepšieho relaxu. Teplé slnečné lúče a pohľad do nekonečných diaľav Indického oceánu však vonkoncom nie sú tým jediným, čo Vás v tejto krajine očarí. Či už preferujete bezstarostný relax alebo aktívny oddych, Omán je v oboch prípadoch svetom […]
3. novembra, 2021
2 min. čítania

Dovolenka v novembri

V novembri, kedy teploty na Slovensku klesajú, je najlepší čas vydať sa za slnkom a relaxom. Vybrali sme pre Vás ideálne miesto s krásnymi plážami a exkluzívnym hotelom s top službami, kde Vám bude ako v raji. Túžite si na dovolenke oddýchnuť a vychutnať si pokojnejšiu atmosféru v hoteli? Či naopak vyhľadávate bohatý animačný program? V Ománe si príde […]