Kde s nami môžete dovolenkovať v lete 2020?

Späť na zoznam 20. júna, 2020
2 min. čítania
Autor: Petra

S potešením Vám oznamujeme, že vzhľadom na rastúci záujem opätovne spúšťame predaj zájazdov do obľúbených letných dovolenkových destinácií Južný Cyprus, grécke ostrovy Kréta, Rodos, Zakynthos, obľúbený Peloponéz a Bulharsko. Ide o vybrané letné destinácie schválené Krízovým štábom SR, v ktorých momentálne neexistujú žiadne obmedzenia v oblasti cestovania. To znamená, že po prílete do danej destinácie a ani po návrate z nej na Slovensko nie sú prijaté a vyžadované žiadne obmedzenia vo forme povinných testov alebo povinnej karantény. V prípade, že sa zoznam krajín bez cestovateľských obmedzení rozšíri, veľmi radi našu ponuku upravíme.

Kréta

Obľúbená destinácia ideálna pre rodinnú dovolenku ponúka nádherné pláže s jemným pieskom obmývané priezračným morom, kvalitné rezorty ako Knossos Royal Beach Resort, Capsis Elite Resort či  St. Constantin a atraktívne výlety na Santorini alebo unikátnu lagúnu Balos. 

Rodos

Rodos, najväčší z gréckych Dodekanských ostrovov, je dokonalým dovolenkovám rajom, či už hľadáte relax na pláži alebo dovolenku plnú aktivít a spoznávania. Dovolenkárov očarí bohatou históriou, krištáľovo čistým morom, krásnymi lokalitami a gréckou pohostinnosťou. Dovolenku pri Egejskom mori si môžete užiť v hoteloch Romanza Mare, Evita Bay, Evita Mare, Apollo Beach a mnoho ďalších.

Zakynthos

Populárny grécky ostrov láka dovolenkárov krásnymi plážami, tyrkysovým morom, najfotografovanejším miestom na svete, plážou Navagio s vrakom lode, ale aj výletmi na tie najkrajšie miesta na ostrove. Dovolenku si môžete vychutnať v obľúbených rodinných hoteloch Plaza Bay Hotel, Poseidon Beach Hotel alebo Mediterranean Beach Hotel.

Peloponéz

Rodiny si Peloponéz zamilovali vďaka krásnym pieskovým plážam a prírodným scenériám, ale i tajomstvám, ktoré ukrývajú najzaujímavejšie antické miesta akými sú Mykény, Korint, Olympia či Sparta. Medzi najlepšie hodnotené hotely za posledné roky patria Kalogria Beach Hotel, Olympian Village a Casa Marron.

Južný Cyprus

Južný Cyprus zdobia nádherné pláže so zlatistým pieskom, azúrové more a očarujúca príroda. Relaxujte na najkrajšej pláži ostrova, známej Fig Tree Beach alebo sa kochajte krásou pohoria Troodos. Záručene skvelú dovolenku môžete zažiť v hoteloch Silver Sands Hotel, Iliada Beach Hotel či Vrissiana Beach Hotel.

Bulharsko

Dlhé zlatisté pláže, očarujúca príroda, fascinujúca história a uličky plné umelcov v turistických strediskách Obzor, Slnečné pobrežiie či Elenite sú lákadlami turistov z celého sveta. Tohtoročnú dovolenku v Bulharsku si môžete užiť v hoteloch Obzor Beach Resort, Sunrise Blue Magic Resort , DIT Evrika Beach Clubhotel a mnohých ďalších.

Tešíme sa na Vašu návštevu v pobočkách CK Hydrotour a v našich partnerských cestovných agentúrach 🙂

9. septembra, 2020
< 1 min. čítania

Čo sa Vám v auguste páčilo na IG @hydrotour?

Na našom Instagrame sa Vás snažíme zásobovať pravidelnou dávkou inšpirácií, informácií, spomienok a odporúčaní na tie najkrajšie dovolenkové miesta plné nezabudnuteľných zážitkov a spomienok. Tu je 8 príspevkov, ktoré sa Vám najviac páčili za minulý mesiac na našom Instagrame alebo to najlepšie z najlepšieho 🙂 1. Tajné pláže na ostrove Kréta 2. Najfotografovanejšia pláž ostrovaPrečítaj si viac

8. septembra, 2020
2 min. čítania

Plážový rozstrel 01 – Grécke pláže

Pred pár dňami ste v plážovom rozstreli o najkrajšie grécke pláže, za ne zahlasovali v tomto poradí ⇩ Súhlasíte s ním alebo by ste niečo zmenili? ☀ 08. Kavoutripes Dlhoročne obľúbená destinácia Chalkidiki sľubuje stovky kilometrov pobrežia s krásnymi pieskovými plážami akou je aj pláž Kavoutripes s azúrovým morom, nádhernými zákutiami a nádhernou okolitou prírodou.Prečítaj si viac

5. septembra, 2020
2 min. čítania

Rodos v 60 sekundách

Najväčší z gréckych Dodekanských ostrovov, je dokonalým dovolenkovám rajom, či už hľadáte relax na pláži alebo dovolenku plnú aktivít a spoznávania. Rodos Vás očarí bohatou históriou, krištáľovo čistým morom, krásnymi lokalitami a gréckou pohostinnosťou 🏝 ✨