Kde dovolenkovať v januári a februári 2023?

Späť na zoznam 15. januára, 2023
2 min. čítania
Autor: admin

Chýba Vám horúce slnko nad hlavou a jemný piesok pod nohami, po ktorom sa prechádzate za neutíchajúceho šumu mora? Na letnú dovolenku už nie je potrebné čakať na letné mesiace. Vydajte sa s nami do celoročne obľúbených exotických dovolenkových destinácií aj v mesiacoch január a február, za oddychom a množstvom autentických zážitkov, na ktoré budete s úsmevom spomínať.

Senegal

Kúzelná krajina s milými a dobrosrdečnými ľuďmi, kilometrami rozprávkových piesočných plážı́ lemovaných palmami a nádhernými scenériami saván s posvätným stromom baobab. Exotický Senegal sa teší veľkej obľube už od marca 2022, kedy sme sem s Vami prvýkrát odleteli priamo z Bratislavy. Vydajte sa na nezabudnuteľné safari, spoznajte históriu afrického kontinentu v Dakare či na ostrove Gorée, okúpte sa v teplom oceáne a vychutnajte si nezabudnuteľný dovolenkový zážitok na západnom pobreží Afriky aj počas januára a februára.

Kapverdské ostrovy

Ostrov Boa Vista je skrytý dovolenkový raj. Už jeho názov, ktorý v preklade znamená “krásny výhľad”, vypovedá o neopakovateľných scenériách, ktoré tu na Vás čakajú. Sopečná krajina sa tu postupne mení na biele piesočné duny, ktoré sa na rozľahlých plážach vlievajú do tyrkysového oceánu. Stála teplota vzduchu i vody a možnosť oddychu v exkluzívnych hotelových rezortoch prestížnej siete RIU robí z Boa Visty obľúbenú celoročnú dovolenkovú destináciu pre celú rodinu.

Omán

Nekonečné pláže s jemným bielym pieskom lemujúce pobrežie Indického oceánu robia z Ománu perlu Arabského polostrova. Tieto pláže však nie sú tým jediným čím sa táto dovolenková destinácia môže pýšiť. Oázy s panenskou prírodou, história vpísaná do miest a príbehov ľudí, kúpanie sa s delfínmi, západy slnka na najväčšej súvislej piesočnej púšti Rub al-Khali, exkluzívne hotelové rezorty a nespočetné množstvo zážitkov, sú dôvody, pre ktoré sa mnohí opakovane do Ománu vracajú.

21. februára, 2023
2 min. čítania

Dovolenka v marci 2023 – Omán, Senegal, Kapverdy

Láka Vás slnečné dovolenkové počasie, oddych v tieni paliem a prechádzky po jemnom bielom piesku, no nechce sa Vám čakať do leta? Vyberte sa s nami na dovolenku do jednej z týchto obľúbených exotických destinácií už v marci.
21. februára, 2023
3 min. čítania

Otvárame Egyptskú Tabu

Kultúra plná príbehov, unikátne pamiatky a krásne pieskové pláže s nekonečnými pestrofarebnými koralovými útesmi… Nie nadarmo sa hovorí, že Egypt je darom Nílu. Spojením výletov do histórie s oddychom v modernom letovisku Taba Heights zažijete v lete 2023 neopakovateľnú dovolenku na pobreží Červeného mora.
8. februára, 2023
2 min. čítania

Predstavenie hotelovej siete RIU

Prestížna hotelová sieť RIU si získava srdcia ľudí už niekoľko desaťročí. Moderné hotely a ich exkluzívne all inclusive služby lákajú turistov až do 20 krajín sveta. Vedeli ste, že v niektorých z nich môžete stráviť nezabudnuteľnú dovolenku aj s CK Hydrotour?