Kde dovolenkovať v januári a februári 2023?

Späť na zoznam 15. januára, 2023
2 min. čítania
Autor: admin

Chýba Vám horúce slnko nad hlavou a jemný piesok pod nohami, po ktorom sa prechádzate za neutíchajúceho šumu mora? Na letnú dovolenku už nie je potrebné čakať na letné mesiace. Vydajte sa s nami do celoročne obľúbených exotických dovolenkových destinácií aj v mesiacoch január a február, za oddychom a množstvom autentických zážitkov, na ktoré budete s úsmevom spomínať.

Senegal

Kúzelná krajina s milými a dobrosrdečnými ľuďmi, kilometrami rozprávkových piesočných plážı́ lemovaných palmami a nádhernými scenériami saván s posvätným stromom baobab. Exotický Senegal sa teší veľkej obľube už od marca 2022, kedy sme sem s Vami prvýkrát odleteli priamo z Bratislavy. Vydajte sa na nezabudnuteľné safari, spoznajte históriu afrického kontinentu v Dakare či na ostrove Gorée, okúpte sa v teplom oceáne a vychutnajte si nezabudnuteľný dovolenkový zážitok na západnom pobreží Afriky aj počas januára a februára.

Kapverdské ostrovy

Ostrov Boa Vista je skrytý dovolenkový raj. Už jeho názov, ktorý v preklade znamená “krásny výhľad”, vypovedá o neopakovateľných scenériách, ktoré tu na Vás čakajú. Sopečná krajina sa tu postupne mení na biele piesočné duny, ktoré sa na rozľahlých plážach vlievajú do tyrkysového oceánu. Stála teplota vzduchu i vody a možnosť oddychu v exkluzívnych hotelových rezortoch prestížnej siete RIU robí z Boa Visty obľúbenú celoročnú dovolenkovú destináciu pre celú rodinu.

Omán

Nekonečné pláže s jemným bielym pieskom lemujúce pobrežie Indického oceánu robia z Ománu perlu Arabského polostrova. Tieto pláže však nie sú tým jediným čím sa táto dovolenková destinácia môže pýšiť. Oázy s panenskou prírodou, história vpísaná do miest a príbehov ľudí, kúpanie sa s delfínmi, západy slnka na najväčšej súvislej piesočnej púšti Rub al-Khali, exkluzívne hotelové rezorty a nespočetné množstvo zážitkov, sú dôvody, pre ktoré sa mnohí opakovane do Ománu vracajú.

24. novembra, 2023
< 1 min. čítania

Uľahčite si balenie na dovolenku s deťmi s naším checklistom

Cestovanie s deťmi môže byť skvelým dobrodružstvom, ale často so sebou prináša aj určité výzvy – a jednou z nich je balenie. Aby ste si mohli užívať dovolenku bez stresov, je dôležité byť dobre pripravený. Presne preto sme v cestovnej kancelárii Hydrotour v spolupráci so Silviou Škultéty pripravili praktický checklist, ktorý vám uľahčí balenie a zabezpečí, že na nič dôležité nezabudnete.
22. októbra, 2023
< 1 min. čítania

Letné dovolenky 2024 v predaji

Predaj letnej sezóny 2024 je oficiálne zahájený. Veríme, že sa Vašej obľube budú tešiť i atraktívne destinácie vo vyhľadávaných turistických krajinách – Jordánsko, Turecko, Južný Cyprus, Severný Cyprus, Egypt, Grécko, Bulharsko, Taliansko, Španielsko, Kapverdské ostrovy a ďalšie.
22. júna, 2023
< 1 min. čítania

Kráľovský BAHRAJN od októbra priamo z Bratislavy.

Cestovná kancelária Hydrotour prináša slovenským dovolenkujúcim novú exotickú destináciu – kráľovský Bahrajn. Priame nonstop lety z Bratislavy do Bahrajnu trvajú iba 5 hodín a štartujú už od októbra 2023.