Kam na dovolenku k moru v máji?

Späť na zoznam 28. marca, 2019
2 min. čítania
Autor: Petra

Máj lásky (k dovolenke) čas. Slnečné lúče naberajú na intenzite a vy už nevydržíte čakať do leta na dovolenku? Lákavé májové počasie ponúkajú viaceré dovolenkové destinácie a letná sezóna sa začína rozbiehať. V tomto mesiaci okrem priaznivejších cien Vás dokonca potešia aj dva sviatky, ktoré môžete využiť na dovolenku.

Prinášame Vám zoznam destinácií, ktoré lákajú príjemnými podmienkami na skvelú májovú dovolenku pri mori.

Gambia, Egypt a Jordánsko sú výbornými voľbami. Omán už hádam netreba ani spomínať, keďže tu máte krásne počasie zaručené.

 

Gambia

Naša tohtoročná novinka – exotická dovolenka v autentickej Gambii. Získa si Vás tropickými plážami s nedotknutým bielym pieskom, prekrásnou prírodou, všadeprítomnou africkou „originalitou“, k tomu úprimná pohostinnosť a srdeční miestni obyvatelia. Priemerná teplota v máji sa pohybuje okolo 30 ºC.

  Labranda Coral Beach 4*

   2. 5. – 9. 5. 2019

   First Minute už od 683 €

 all inclusive, animačný Klub Leto, krásna dlhá piesková pláž, rodinný hotel, zážitky

  májová dovolenka v Gambii

Jordánsko

Top dovolenková destinácia, v ktorej zažijete bezprostrednú pohostinnosť, špičkové služby a odpočiniete si na krásnych plážach. Jordánsko ukrýva jeden zo siedmich divov sveta a miesta, ktoré Vás prenesú v čase.

  Tala Bay Resort 5*

  22. 5. – 29. 5. 2019

   First Minute už od 534 €

 all inclusive, animačný Klub Leto, atraktívne výlety ako Jeruzalem, skalné mesto Petra, Wadi Rum

  májová dovolenka v Jordánsku

Omán

Fantastická omamná arabská krajina vzdialená len 6 hodín letu z Bratislavy je skvelou voľbou práve mimo našej letnej sezóny. Magnetom tejto krajiny sú prekrásne dlhé pláže lemované kokosovými palmami, dychberúce západy slnka, pozorovanie delfínov priamo z mól hotelov, ale taktiež miestna kultúra, história a fascinujúce zážitky v púšti.

  Salalah Rotana Resort 5*

  30. 4. – 7. 5. 2019

   First Minute už od 1041 €

 all inclusive, animačný Klub Leto, lety z Bratislavy, fascinujúce výlety

  májová dovolenka v Ománe

Egypt

Taba a jej nádherné rozľahlé pieskové pláže, pestrý podmorský svet, fascinujúca scenéria Sinajských hôr je opäť v ponuke. Krajina s najväčším počtom slnečných dní láka dovolenkárov aj v máji veľmi príjemným subtropickým prostredím.

 Strand Beach & Golf Resort Taba Heights 5*

  4. 5. – 11. 5. 2019

   First Minute už od 343 €

all inclusive, animačný Klub Leto, vynikajúce služby, potápanie

   májová dovolenka v Egypte

 

Ak sa už mora a slniečka neviete dočkať, neváhajte a užite si letnú dovolenku medzi prvými  Dovolenka MÁJ

9. septembra, 2020
< 1 min. čítania

Čo sa Vám v auguste páčilo na IG @hydrotour?

Na našom Instagrame sa Vás snažíme zásobovať pravidelnou dávkou inšpirácií, informácií, spomienok a odporúčaní na tie najkrajšie dovolenkové miesta plné nezabudnuteľných zážitkov a spomienok. Tu je 8 príspevkov, ktoré sa Vám najviac páčili za minulý mesiac na našom Instagrame alebo to najlepšie z najlepšieho 🙂 1. Tajné pláže na ostrove Kréta 2. Najfotografovanejšia pláž ostrovaPrečítaj si viac

8. septembra, 2020
2 min. čítania

Plážový rozstrel 01 – Grécke pláže

Pred pár dňami ste v plážovom rozstreli o najkrajšie grécke pláže, za ne zahlasovali v tomto poradí ⇩ Súhlasíte s ním alebo by ste niečo zmenili? ☀ 08. Kavoutripes Dlhoročne obľúbená destinácia Chalkidiki sľubuje stovky kilometrov pobrežia s krásnymi pieskovými plážami akou je aj pláž Kavoutripes s azúrovým morom, nádhernými zákutiami a nádhernou okolitou prírodou.Prečítaj si viac

5. septembra, 2020
2 min. čítania

Rodos v 60 sekundách

Najväčší z gréckych Dodekanských ostrovov, je dokonalým dovolenkovám rajom, či už hľadáte relax na pláži alebo dovolenku plnú aktivít a spoznávania. Rodos Vás očarí bohatou históriou, krištáľovo čistým morom, krásnymi lokalitami a gréckou pohostinnosťou 🏝 ✨