Kam na dovolenku k moru v máji?

Späť na zoznam 28. marec, 2019
2 min. čítania
Autor: Petra

Máj lásky (k dovolenke) čas. Slnečné lúče naberajú na intenzite a vy už nevydržíte čakať do leta na dovolenku? Lákavé májové počasie ponúkajú viaceré dovolenkové destinácie a letná sezóna sa začína rozbiehať. V tomto mesiaci okrem priaznivejších cien Vás dokonca potešia aj dva sviatky, ktoré môžete využiť na dovolenku.

Prinášame Vám zoznam destinácií, ktoré lákajú príjemnými podmienkami na skvelú májovú dovolenku pri mori.

Gambia, Egypt a Jordánsko sú výbornými voľbami. Omán už hádam netreba ani spomínať, keďže tu máte krásne počasie zaručené.

 

Gambia

Naša tohtoročná novinka – exotická dovolenka v autentickej Gambii. Získa si Vás tropickými plážami s nedotknutým bielym pieskom, prekrásnou prírodou, všadeprítomnou africkou „originalitou“, k tomu úprimná pohostinnosť a srdeční miestni obyvatelia. Priemerná teplota v máji sa pohybuje okolo 30 ºC.

  Labranda Coral Beach 4*

   2. 5. – 9. 5. 2019

   First Minute už od 683 €

 all inclusive, animačný Klub Leto, krásna dlhá piesková pláž, rodinný hotel, zážitky

  májová dovolenka v Gambii

Jordánsko

Top dovolenková destinácia, v ktorej zažijete bezprostrednú pohostinnosť, špičkové služby a odpočiniete si na krásnych plážach. Jordánsko ukrýva jeden zo siedmich divov sveta a miesta, ktoré Vás prenesú v čase.

  Tala Bay Resort 5*

  22. 5. – 29. 5. 2019

   First Minute už od 534 €

 all inclusive, animačný Klub Leto, atraktívne výlety ako Jeruzalem, skalné mesto Petra, Wadi Rum

  májová dovolenka v Jordánsku

Omán

Fantastická omamná arabská krajina vzdialená len 6 hodín letu z Bratislavy je skvelou voľbou práve mimo našej letnej sezóny. Magnetom tejto krajiny sú prekrásne dlhé pláže lemované kokosovými palmami, dychberúce západy slnka, pozorovanie delfínov priamo z mól hotelov, ale taktiež miestna kultúra, história a fascinujúce zážitky v púšti.

  Salalah Rotana Resort 5*

  30. 4. – 7. 5. 2019

   First Minute už od 1041 €

 all inclusive, animačný Klub Leto, lety z Bratislavy, fascinujúce výlety

  májová dovolenka v Ománe

Egypt

Taba a jej nádherné rozľahlé pieskové pláže, pestrý podmorský svet, fascinujúca scenéria Sinajských hôr je opäť v ponuke. Krajina s najväčším počtom slnečných dní láka dovolenkárov aj v máji veľmi príjemným subtropickým prostredím.

 Strand Beach & Golf Resort Taba Heights 5*

  4. 5. – 11. 5. 2019

   First Minute už od 343 €

all inclusive, animačný Klub Leto, vynikajúce služby, potápanie

   májová dovolenka v Egypte

 

Ak sa už mora a slniečka neviete dočkať, neváhajte a užite si letnú dovolenku medzi prvými  Dovolenka MÁJ

13. máj, 2019
1 min. čítania

Omán vašimi očami

Nedávno sa z Ománu vrátili poslední dovolenkujúci v tejto sezóne. Ďakujeme všetkým, ktorí s nami v Ománe dovolenkovali    Omán ste si obľúbili vďaka nekonečne dlhým plážam s bielym pieskom, tyrkysovej vode Indického oceánu, exkluzívnym hotelom a pohostinnej atmosfére. Dôkazom sú aj Vaše odozvy a recenzie, ktoré nám neustále posielate na jednoducho fascinujúcu krajinu, ktorá je označovanáPrečítaj si viac

3. máj, 2019
3 min. čítania

10 najkrajších miest v Andalúzii

Ľudová múdrosť hovorí, že kto chce spoznať pravé Španielsko, mal by sa vybrať do Andalúzie, kam turistov zo všetkých kútov sveta už roky lákajú tanečnice flamenca, dobré víno, býčie zápasy, ale najmä široké pláže Costa del Sol obmývané priezračne čistým morom. Prinášame Vám top 10 tipov na zaujímavé atrakcie a miesta, ktoré treba vidieť priPrečítaj si viac

29. apríl, 2019
3 min. čítania

Navštívili sme pred sezónou Jordánsko

Sezóna dovoleniek sa už blíži a preto sme sa začiatkom apríla spolu s predajcami dovoleniek z celého Slovenska vybrali do Jordánska na infocestu. Počas infociest  každoročne spoznávame mnohé zaujímavé destinácie, počas ktorých testujeme a navštevujeme hotely, aby sme Vám pri výbere dovolenky vedeli čo najlepšie poradiť. Je to výborný spôsob ako vyskúšať nielen samotné hotely, ale ajPrečítaj si viac