Dovolenkové novinky

Späť na zoznam 15. januára, 2021
2 min. čítania
Autor: Petra

5 noviniek a správ týždňa zo sveta cestovania, o ktorých by ste mali vedieť.

dovolenkové novinky

Spustili sme do predaja Kapverdy, ostrovy prezývané aj poklad Atlantiku. Nekončiace sa široké pláže s bielym pieskom, podmanivá exotická atmosféra a luxusné hotelové rezorty na ostrovoch Sal a Boa Vista sú zárukou maximálneho oddychu.

Pridali sme ďalšie hotely do našej ponuky Leto 2021. Ponuku tureckých hotelov sme rozšírili o 3 luxusné hotely z hotelovej siete Kirman, Kirman Belazur Resort & SPA 5*, Kirman Leodikya High Class 5*a Kirman Arycanda De Luxe 5*, ktoré ležia pri krásnych plážach označených Modrou vlajkou a poskytujú kvalitné služby pre rodinnú dovolenku. Taktiež sme do ponuky zaradili obľúbený dizajnový hotel Q Premium Resort 5* v tureckej Alanyi. Na gréckom Peloponéze je možné rezervovať zájazd v luxusnom hoteli s novým veľkým aquaparkom Olympia Oasis & Aqua Park 4* a   a v ďalšom hoteli z prestížnej siete Grecotel La Riviera & Aqua Park 5*.

Letnú dovolenku je stále možné rezervovať so špeciálnou akciou ULTRA TOP FIRST MOMENT s výhodnými benefitmi platnými do 15.1.2021. • Zľavy až do výšky 40% alebo zľavy až do výšky 20% a 1 dieťa zadarmo alebo 2 deti zadarmo. • Plná výška zľavy už pri VRATNEJ ZÁLOHE 50 EUR/osoba. • a iné benefity (viac info TU)

Na občiansky preukaz do Británie len do októbra. Na vstup na územie Spojeného kráľovstva môžu občania EÚ predložiť platný občiansky preukaz alebo platný cestovný pas. Platný občiansky preukaz bude ako cestovný doklad možné použiť do 1. októbra 2021. Po tomto dátume bude potrebné predložiť už len cestovný pas.

Letecká spoločnosť flydubai sa vracia od marca opäť na bratislavské letisko. Z Bratislavy tak budeme môcť cestovať priamo do Dubaja a ďalších exotických destinácií ako Maldivy, Srí Lanka, Bangkok či Zanzibar. V prípade záujmu o dovolenku v spomínaných destináciach Vám radi vyskladáme dovolenku na mieru.

Očkovanie proti ochoreniu COVID-19 odštartovalo. Nielen vo svete ale aj na Slovensku. Čoraz reálnejšie sú aj diskusie o zavedení digitálneho očkovacieho preukazu alebo Covid passu. Prvé riešenia by mali prísť či už z európskych alebo nadnárodných inštitúcií.

Viedenské letisko Schwechat znížilo ceny PCR testov na 99 eur od 11.1.2021. Testy sú k dipozícii priamo na letisku denne od 7:00 do 20:00 bez nutnosti rezervácie. Výsledok testu by Vám mal prísť elektronicky najneskôr do 24 hodín od odberu v anglickom/nemeckom jazyku. Radi by ste dovolenkovali už teraz? Veľmi radi Vám zostavíme dovolenku na mieru v akejkoľvek destinácii s odletom Viedne.

24. novembra, 2021
2 min. čítania

Dobrodružná cesta Ománom – nový výlet

Rozľahlé pláže s jemným bielym pieskom a priezračná voda Indického oceánu nie sú tým jediným, čím sa môže čarovný Omán pýšiť. Oáza s panenskou prírodou, historické mesto Mirbat či adrenalínová jazda po piesočných dunách, ktoré zažijete počas nového výletu dobrodružným Ománom, môžu byť jedinečným spestrením Vášho pobytu. Prvou zastávkou na našej dobrodružnej jazde je Wadi Darbat, údolie, ktoré […]
18. novembra, 2021
2 min. čítania

50 zážitkov v čarovnom Ománe v 8 dňoch

Omán je bezpochyby znamenitý pre svoje nádherné rozľahlé pláže s jemným bielym pieskom, ktoré ponúkajú možnosť toho najlepšieho relaxu. Teplé slnečné lúče a pohľad do nekonečných diaľav Indického oceánu však vonkoncom nie sú tým jediným, čo Vás v tejto krajine očarí. Či už preferujete bezstarostný relax alebo aktívny oddych, Omán je v oboch prípadoch svetom […]
3. novembra, 2021
2 min. čítania

Dovolenka v novembri

V novembri, kedy teploty na Slovensku klesajú, je najlepší čas vydať sa za slnkom a relaxom. Vybrali sme pre Vás ideálne miesto s krásnymi plážami a exkluzívnym hotelom s top službami, kde Vám bude ako v raji. Túžite si na dovolenke oddýchnuť a vychutnať si pokojnejšiu atmosféru v hoteli? Či naopak vyhľadávate bohatý animačný program? V Ománe si príde […]