Dovolenka v marci 2023 – Omán, Senegal, Kapverdy

Späť na zoznam 21. februára, 2023
2 min. čítania
Autor: admin

Láka Vás slnečné dovolenkové počasie, oddych v tieni paliem a prechádzky po jemnom bielom piesku, no nechce sa Vám čakať do leta? Vyberte sa s nami na dovolenku do jednej z týchto obľúbených exotických destinácií už v marci.

Omán

So svojím prírodným bohatstvom, od nádherných pláží s jemným bielym pieskom cez majestátne pohoria až po najväčšiu súvislú piesočnú púšť na svete Rub Al-Khali, je Omán tou správnou destináciou pre tých, ktorí vyhľadávajú jedinečný oddych na pobreží Indického oceánu aj dobrodružstvo. Destinácia, ktorú každoročne vyhľadávajú tisíce turistov sa veľmi rýchlo stala obľúbenou aj medzi Slovákmi a priamo z Bratislavy tam už lietame ôsmu sezónu.

Počasie v Ománe v marci:

Tipy na hotely

Salalah Rotana Resort 5*

Luxusný hotelový komplex zariadený v znamení ománskej architektúry je zaradený do prestížnej hotelovej siete Rotana. Užite si zaslúžený oddych v rezorte, ktorého dominantou je unikátna nekonečná pláž s bielym pieskom ako stvorená na dlhé prechádzky.

Fanar Hotel & Residences 5*

Luxusný hotelový komplex od známeho talianskeho architekta ponúka jedinečné prepojenie arabskej architektúry s medzinárodnými prvkami. Vychutnajte si dovolenku v rezorte s tromi plážami s jemným pieskom lemovanými palmovým hájom a ochutnajte špeciality rôznych kuchýň vďaka unikátnemu konceptu dine-around.

Senegal

Kúzelná krajina s milými a dobrosrdečnými ľuďmi, kilometrami rozprávkových piesočných pláží lemovaných palmami a nádhernými scenériami saván s posvätným stromom baobab. Pre jeho bohatú kultúru a umiestnenie bolo hlavné mesto Senegalu Dakar kedysi prezývané aj Parížom Afriky.Objavte úchvatné miesta, akými je pestrofarebný ostrov Gorée, unikátny mušľový ostrov Fadiouth, či deltu rieky Saloum, kde poletujú kormorány a iné exotické druhy vtákov, a zároveň si oddýchnite v hoteli Riu Baobab 5*, ktorý stojí práve pri jednej z týchto rozprávkových senegalských pláží.

Počasie v Senegale v marci:

Tip na hotel

RIU Baobab 5*

Exkluzívny hotelový rezort Riu Baobab sa nachádza v modernej dovolenkovej destinácii Pointe Sarène. Tešiť sa môžete na unikátnu širokú nádhernú pláž s jemným pieskom, priestranné moderné izby, množstvo bazénov, vynikajúcu gastronómiu a o Váš dovolenkový program sa radi postarajú animátori Klubu Leto.

Kapverdské ostrovy

Kapverdy sú pokladom Atlantiku, krajina, ktorá sa môže pýšiť rozprávkovými prírodnými scenériami a jednými z najkrajších pláží na svete. Vydajte sa s nami objaviť tieto pláže na tretí najväčší ostrov Boa Vista. Vďaka tomu, že na Boa Viste zažijete celoročne teplé slnečné počasie a zároveň je najmenej obývaným ostrovom, je to destinácia pre dokonalý oddych počas celého roka. Ľahnite si v tieni palmy a započúvajte sa do tradičnej kapverdskej hudby, ktorá sprevádza dni v hoteloch Riu Touareg 5*, Riu Karamboa 5* aj Riu Palace Boa Vista 5* a zažite tak exotickú dovolenku plnú neopakovateľnej “no stress” energie.

Počasie na ostrove Boa Vista v marci:

Tipy na hotely

RIU Touareg 5*

Luxusný hotelový komplex zaradený do prestížnej hotelovej siete RIU sa nachádza priamo pri unikátnej pieskovej pláži. Hlavné mesto ostrova Sal Rei je od hotela vzdialené 32 km.

RIU Karamboa 5*

Luxusný hotelový komplex s unikátnou architektúrou leží priamo pri nádhernej širokej pláži pokrytej jemným bielym pieskom. Hotel len pre dospelých patriaci do prestížnej hotelovej siete Riu je postavený iba 8 km od hlavného mesta Sal Rei.

22. júna, 2023
< 1 min. čítania

Kráľovský BAHRAJN od októbra priamo z Bratislavy.

Cestovná kancelária Hydrotour prináša slovenským dovolenkujúcim novú exotickú destináciu – kráľovský Bahrajn. Priame nonstop lety z Bratislavy do Bahrajnu trvajú iba 5 hodín a štartujú už od októbra 2023.
21. februára, 2023
3 min. čítania

Otvárame Egyptskú Tabu

Kultúra plná príbehov, unikátne pamiatky a krásne pieskové pláže s nekonečnými pestrofarebnými koralovými útesmi… Nie nadarmo sa hovorí, že Egypt je darom Nílu. Spojením výletov do histórie s oddychom v modernom letovisku Taba Heights zažijete v lete 2023 neopakovateľnú dovolenku na pobreží Červeného mora.
8. februára, 2023
2 min. čítania

Predstavenie hotelovej siete RIU

Prestížna hotelová sieť RIU si získava srdcia ľudí už niekoľko desaťročí. Moderné hotely a ich exkluzívne all inclusive služby lákajú turistov až do 20 krajín sveta. Vedeli ste, že v niektorých z nich môžete stráviť nezabudnuteľnú dovolenku aj s CK Hydrotour?