Casa Marron, miesto, kde sa budete cítiť bezstarostne

Späť na zoznam 23. februára, 2021
2 min. čítania
Autor: Petra

Na prvý pohľad sa tento luxusný, kompletne zrenovovaný rezort rozprestiera na ploche 80 000 m² na okraji úrodnej nížiny na gréckom polostrove Peloponéz. Unikátny rezort so stredomorskou atmosférou patrí do exkluzívnej siete hotelov Grecotel.

🤗 Dovolenku si užijete v priestranných izbách, rodinných bungalovoch a suitách, v ktorých sa budete cítiť príjemne ako doma.

izba Casa Marron

🍹 Vaše chuťové poháriky okúsia to najlepšie, čo stredomorská kuchyňa ponúka, čerstvé a kvalitné suroviny, miestne a medzinárodné špeciality. Jedlo alebo drink si môžete vychutnať v rámci all inclusive v hlavnej reštaurácii „Plateia“ alebo na námestí Plaz Marron pri mori, či v ďalších desiatich reštauráciách a baroch. Máte chuť kávičku, ľahký dezert či večeru pri Západe Slnka so živou hudbou? Vitajte v Casa Marron.

🎨 Na deti čakajú nekonečné hodiny zábavy v klube Grecoland s vnútornými a vonkajšími ihriskami, aktivitami, súťažami, kreatívnymi dielňami, varením a skvelé detské bazény s tobogánmi!

detský bazén Casa Marron

🏖 Pláž so zlatistým pieskom lemuje azúrové more, ktoré je plytké, takže si môžete bezstarostne užiť spoločné rodinné chvíle a nezabudnuteľné dni pod slnkom. Pláž je ocenená modrou vlajkou, čo je zárukou kvality, top služieb a bezpečnosti. Počas pobytu je Vám k dispozícii bezplatný plážový servis. Rezort ponúka širokú škálu vodných športov, ktoré budete chcieť vyskúšať.

bazén Casa Marron

🧘‍♀️ Ponorte sa do pôžitkov, ktoré oslobodia vašu myseľ a telo. Luxusné wellness centrum Vám ponúka masáže, fitnescentrum s kardio prístrojmi Technogym, saunu aj krytý bazén.

💦 Na dovolenkový režim si rýchlo zvyknete. Ranná jóga, zábava, športové aktivity, 3 bazény s výhľadom na more, tématické večerné programy, tobogány a gastro zážitky.

Casa Marron

🤵 Vašu dovolenku posunie o level vyššie, vždy usmiaty a ochotný personál hotela.

🌎 Rezort sa nachádza iba 10 km od medzinárodného letiska Araxos, čo ocenia najmä rodiny s deťmi a iba 35 minút západne od prístavu Patras, ktorý je obľúbenou turistickou atrakciou. Ďalej si nenechajte ujsť a spoznajte bájnu Olympiu, veštiarne v Délfach, navštívte Atény či plavte sa na magický ostrov Zakynthos.

24. novembra, 2021
2 min. čítania

Dobrodružná cesta Ománom – nový výlet

Rozľahlé pláže s jemným bielym pieskom a priezračná voda Indického oceánu nie sú tým jediným, čím sa môže čarovný Omán pýšiť. Oáza s panenskou prírodou, historické mesto Mirbat či adrenalínová jazda po piesočných dunách, ktoré zažijete počas nového výletu dobrodružným Ománom, môžu byť jedinečným spestrením Vášho pobytu. Prvou zastávkou na našej dobrodružnej jazde je Wadi Darbat, údolie, ktoré […]
18. novembra, 2021
2 min. čítania

50 zážitkov v čarovnom Ománe v 8 dňoch

Omán je bezpochyby znamenitý pre svoje nádherné rozľahlé pláže s jemným bielym pieskom, ktoré ponúkajú možnosť toho najlepšieho relaxu. Teplé slnečné lúče a pohľad do nekonečných diaľav Indického oceánu však vonkoncom nie sú tým jediným, čo Vás v tejto krajine očarí. Či už preferujete bezstarostný relax alebo aktívny oddych, Omán je v oboch prípadoch svetom […]
3. novembra, 2021
2 min. čítania

Dovolenka v novembri

V novembri, kedy teploty na Slovensku klesajú, je najlepší čas vydať sa za slnkom a relaxom. Vybrali sme pre Vás ideálne miesto s krásnymi plážami a exkluzívnym hotelom s top službami, kde Vám bude ako v raji. Túžite si na dovolenke oddýchnuť a vychutnať si pokojnejšiu atmosféru v hoteli? Či naopak vyhľadávate bohatý animačný program? V Ománe si príde […]