Čarovná Alanya – virtuálna prehliadka

Späť na zoznam 12. apríla, 2020
< 1 min. čítania
Autor: Matúš

Alanya, najčarovnejšie stredisko Tureckej riviéry si získava srdcia cestovateľov vďaka prekrásnym plážam s pozvoľným vstupom do mora, množstvom atrakcií, kaviarničiek, obchodov aj bujnému nočnému životu. Najväčšiu slávu mesto zažilo počas vlády sultána Seljuka Alaaddina Keykubata, podľa ktorého bola pomenovaná aj jedna z pláží lemujúcich pobrežie strediska.

Pozrite sa s nami bližšie na najkrajšie miesta Alanye vo virtuálnej prehliadke 🙂

Nad mestom sa vypína pevnosť z 13. storočia, z ktorej sa naskytá unikátny výhľad na najkrajšiu pláž Tureckej riviéry, Kleopatrinu pláž so svetlučkým pieskom, ktorá sa pýši označením Modrej vlajky. Dominantou mesta je Červená veža, ktorú nájdete vyobrazenú na väčšine pohľadníc a magnetiek z Turecka.

Alanya, jedno z najobľúbenejších stredísk Turecka, ponúka všetko pre ideálnu dovolenku – krásne pláže s čistou vodou, nádhernú prírodu, historické miesta a nekončiace možnosti zábavy.

Ktoré turecké letovisko ste si obľúbili Vy? 🙂

14. júna, 2021
2 min. čítania

Kos Imperial – dovolenkový hit sezóny 2021

S radosťou Vám predstavujeme luxusný GRECOTEL KOS IMPERIAL 5* s all inclusive extra za cenu 4* hotela. Mimoriadna ponuka pre najnáročnejších.

1. júna, 2021
2 min. čítania

Najkrajšia stavba Španielska? Alhambra.

Jedinečná arabská architektúra, krásna Alhambra, leží v tieni pohoria Sierra Nevada, v očarujúcej Granade na juhu Španielska. Alhambra je zároveň aj najobľúbenejším výletom, ktorý sprevádzajú naši delegáti v slnečnej Andalúzii.

1. júna, 2021
2 min. čítania

9 dôvodov, prečo si zamilujete Zakynthos

Nebudete prví a určite ani poslední, ktorí podľahnete gréckemu ostrovu Zakynthos. Očarujúce západy slnka, neopísateľná modrá… deväť vecí , pri ktorých sa Vám na Zakynthose rozbúši srdce.