5 najkrajších pláží na severnej Sardínii

Späť na zoznam 15. marca, 2019
< 1 min. čítania
Autor: Petra

Karibik Európy vzdialený len dve hodiny letu z Bratislavy je na zozname vysnívaných destinácií mnohých dovolenkárov. Načo vlastne láka druhý najväčší taliansky ostrov? Sardínia to je skvelá gastronómia, malebné mestečká, pokoj, ale hlavne PLÁŽE. Však posúďte sami, prinášame Vám zoznam najkrajších pláží Sardínie, konkrétne súostrovia La Maddalena a možno aj vy zatúžite objaviť túto destináciu.

Spiaggia Rosa
Na tejto pláži nebudete musieť pozerať cez ružové okuliare, aby ste videli tú nádheru. Pomenovaná je podľa ružovkastého piesku, ktorým je pláž pokrytá. Ružovú farbu vytvárajú malinké čiastočky ružových koralov a mušlí, ktoré sú premiešané s pieskom.
Cala Soraya
Zachováva si charakter skrytej, tajnej oázy s bielym pieskom a dokonale priezračnou vodou, je ako stvorená pre obdivovateľov nedotknutej prírody a hotovým rajom pre šnorchlistov.
Spiaggia dell‘ Amore
„Pláž lásky“ v súostroví La Maddalena, prezývaná aj „sardínske Tahiti“. Nie je žiadnym tajomstvom, že pláž je veľmi obľúbená medzi zamilovanými pármi.
Spiaggia Del Relitto
Túto pláž zo zoznamu absolútne najkrajších pláži súostrovia La Maddalena nesmieme zaručene vynechať. Okrem vybláznenia v krištáľovo čistej vode, si dovolenkári odnášajú aj nezabudnuteľný vizuálny zážitok.

 

Cala Corsara
Pláž nad ktorou sa vypínajú krásne skaly, obľubujú hlavne milovníci potápania. Aj táto pláž je prístupná len na člne, kedže je súčasťou obľúbeného sústrovia pokrytá jemným bielym pieskom zaliatym tyrkysovo modrým morom.

Santo Stefano
Tento ostrov je obľúbený medzi rodinami aj zamilovanými pármi. Vyznačuje sa nádhernou krištáľovo čistou vodou a krásnymi plážami. Na ostrove, ktorý je súčasťou národného parku La Maddalena, sa ako jediný nachádza prestížny hotelový rezort Santo Stefano Rezort s vynikajúcimi službami, gastronómiou a animačným programom.

9. septembra, 2020
< 1 min. čítania

Čo sa Vám v auguste páčilo na IG @hydrotour?

Na našom Instagrame sa Vás snažíme zásobovať pravidelnou dávkou inšpirácií, informácií, spomienok a odporúčaní na tie najkrajšie dovolenkové miesta plné nezabudnuteľných zážitkov a spomienok. Tu je 8 príspevkov, ktoré sa Vám najviac páčili za minulý mesiac na našom Instagrame alebo to najlepšie z najlepšieho 🙂 1. Tajné pláže na ostrove Kréta 2. Najfotografovanejšia pláž ostrovaPrečítaj si viac

8. septembra, 2020
2 min. čítania

Plážový rozstrel 01 – Grécke pláže

Pred pár dňami ste v plážovom rozstreli o najkrajšie grécke pláže, za ne zahlasovali v tomto poradí ⇩ Súhlasíte s ním alebo by ste niečo zmenili? ☀ 08. Kavoutripes Dlhoročne obľúbená destinácia Chalkidiki sľubuje stovky kilometrov pobrežia s krásnymi pieskovými plážami akou je aj pláž Kavoutripes s azúrovým morom, nádhernými zákutiami a nádhernou okolitou prírodou.Prečítaj si viac

5. septembra, 2020
2 min. čítania

Rodos v 60 sekundách

Najväčší z gréckych Dodekanských ostrovov, je dokonalým dovolenkovám rajom, či už hľadáte relax na pláži alebo dovolenku plnú aktivít a spoznávania. Rodos Vás očarí bohatou históriou, krištáľovo čistým morom, krásnymi lokalitami a gréckou pohostinnosťou 🏝 ✨